Акценти

С.Всласенко: проблема не в створенні антикорупційних органів, а у їх кадровому наповненні (ВІДЕО)

21 листопада, 10:06 • Політика

Якщо забезпечити нормальне наповнення судової системи чесними, справедливими і незаангажованими людьми, буде байдуже, чи є у нас окремий антикорупційний суд.

Рябчин: Через блокування ротації НКРЕКП іноземні інвестори зазнають мільйонних втрат (ВІДЕО)

17 листопада, 15:17 • Політика

Через тиждень Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг втратить повноваження через блокування процесу ротації членів НКРЕКП. Про це журналісту INTV сказав народний депутат Олексій Рябчин.

Виправити принципово неправильний курс уряду – неможливо, – депутат про Проект Бюджету-2018 (ВІДЕО)

16 листопада, 14:06 • Політика

Фракція «Батьківщина» до другого читання підготувала низку поправок до Проекту Державного бюджету на 2018 рік, проте скорегувати основні показники головного кошторису є неможливим. Саме тому відповідний Бюджет буде антисоціальним.

Місія ООН на лінії розмежування – неприпустима, а про результативність пропозиції США говорити зарано, - Тарасюк (ВІДЕО)

10 листопада, 15:30 • Політика

Розміщення миротворчого контингенту ООН в Україні на лінії розмежування, що є концепцією Російської Федерації – неприпустиме, адже таким чином заморозить конфлікт на Сході України.

Оприлюднено Празьку декларацію із 7-ми кроків, які мають зупинити Путіна

09 листопада, 21:50 • Політика

Аналітичний центр "Європейські цінності" (Прага) оприлюднив "Празьку декларацію" - заклик до Західних лідерів, у якому викладено 7 кроків, які, на думку упорядників, повинні бути реалізовані, щоб зупинити агресію Росії.