Акценти

Змогли домовитись, дотиснути, знайти «аргументи», - нардеп про кадрові призначення (ВІДЕО)

20 березня, 14:05 • Політика

Фракція «Батьківщина» не підтримала кадрові питання щодо призначення нового голови НБУ Якова Смолія і Уповноваженого Верховної Ради України із прав людини, оскільки такі призначення стали предметом політичних домовленостей і політичної доцільності.

Сергій Власенко: Відповідальність за знищення правоохоронної системи несе президентська більшість у ВРУ (ВІДЕО)

16 березня, 15:29 • Політика

Автор поправок повинен нести за них відповідальність, але на сьогодні це не поправка Лозового, це – Закон України, за який проголосувала фракція БПП, «Народний фронт» і решта.

«Батьківщина» вимагає зупинити вакханалію з українською ГТС і негайно знизити тарифи для населення (ВІДЕО)

13 березня, 13:02 • Суспільство

«Батьківщина» звертається до президента та прем'єр-міністра з вимогою зупинити підготовку афери з передачею у власність чи управління 49% газотранспортної системи (ГТС) України.

Візит Федеріки Могеріні свідчить про те, що ЄС не втратив інтерес до України

13 березня, 11:05 • Політика

Візит віце-президент Єврокомісії, верховного представника ЄС у закордонних справах і політиці безпеки Федеріки Могеріні до України свідчить про те, що ЄС ще не втратив інтерес до нашої держави.

«Батьківщина» закликає захистити українську ГТС і звертається до правоохоронців з вимогою попередити аферу (ВІДЕО)

12 березня, 14:31 • Суспільство

Фракція «Батьківщина» звертається до Генеральної прокуратури та НАБУ щодо намірів незаконної приватизації української газотранспортної системи.

Європейці закликають до негайного вирішення газового конфлікту, розв'язаного Газпромом

03 березня, 16:29 • Економіка

Комісія закликає всі зацікавлені сторони, компанії та відповідні міністерства України та Росії знайти негайне вирішення відповідно до рішення Стокгольмського арбітражного трибуналу. Комісія готова керувати тристороннім процесом

Треба негайно звільнити Гонтареву з посади голови НБУ за розвал економіки, – Юлія Тимошенко

01 березня, 15:32 • Економіка

Валерію Гонтареву треба негайно звільнити з посади голови Національного банку України за руйнацію фінансового сектору, знецінення гривні та розвал економіки.

Григорій Немиря звернувся до послів Великої сімки щодо виплати пенсій вимушеним переселенцям

28 лютого, 12:40 • Суспільство

Заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря звернувся до послів G7 із проханням сприяти вирішенню питання щодо ухвалення законопроекту про виплати пенсій громадянам України, які залишилися на ТОТ.

Дискусія політолога з другою посадовою особою держави (ВІДЕО)

27 лютого, 12:37 • Політика

Під час нетривалої дискусії політолог Костянтин Матвієнко дискутував з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм на наступні теми: кнопкодавство, коаліційна угода, роль парламенту в стабілізації ситуації в країні.

«Батьківщина» підтримує осучаснення пенсій силовикам

27 лютого, 11:45 • Суспільство

Комітет ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності звернувся до Голови парламенту з проханням підтримати проект Постанови про деякі питання пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб (№ 7492).