Акценти

На Полтавщині СБУ затримала на хабарі працівника виконавчої служби (ВІДЕО)

22 лютого, 14:06 • Політика

Співробітники СБ України під процесуальним керівництвом прокуратури викрили на хабарництві в.о. начальника одного з районних відділів Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

Адмінсуд призупинив розгляд «тарифної справи» на невизначений час (ВІДЕО)

22 лютого, 13:50 • Політика

Провадження у справі за позовом Лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко проти Кабінету Міністрів України щодо встановлення єдиної ціни на газ призупинено у зв'язку з ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва....

Затримання військовослужбовця, який мав переправити зброю для застосування під час мирних заходів (ВІДЕО)

22 лютого, 13:17 • Політика

СБУ оприлюднила кадри затримання, допиту та перехоплення розмов українського військовослужбовця, який планував переправити зброю на Майдан.

Тимошенко проти Кабміну: уряд штучно затягує «тарифну справу» (ВІДЕО)

22 лютого, 12:10 • Політика

Кабінет Міністрів України штучно затягує розгляд справи за позовом лідера «Батьківщини», Юлії Тимошенко щодо встановлення урядом єдиної ціни на газ, зокрема, подаючи повторно раніше заявлені клопотання.

Радбез ООН: Штати не підуть на зближення з Росією за рахунок України - Гейлі

22 лютого, 10:24 • Політика

Нинішня адміністрація США досі розглядає можливості посилення взаємодії з Росією, однак вважає неприйнятним робити це за рахунок задоволення Москвою власних геополітичних інтересів та агресії проти інших країн, передусім, України.