Акценти

Бонус для Тимошенко, мінус для Порошенка – відлуння мітингів у столиці (ВІДЕО)

20 жовтня, 15:00 • Політика

За словами політологів, шансів для переобрання Петра Порошенка президентом України, після подій під парламентом 17-19 жовтня, стало ще менше. Головним же підсумком, на їх думку, є «серйозне послаблення влади і перш за все – особистої влади Порошенка».

Економічний "геноцид" на Київщині досягнув свого апогею? (ФОТО)

19 жовтня, 10:39 • Статті

Тривала протизаконна блокада правоохоронцями казначейських рахунків, саботаж депутатської фракції «Солідарність» У Київській облраді та політичний тиск зі сторони ОДА – призвели до зриву фінансування обласних програм соціально-економічного розвитку.

Справедливість - це невідворотність покарання, а не елітна нерухомість по усьому світу (ФОТО)

13 жовтня, 15:25 • Суспільство

У власності екс-дружини судді Вищого господарського суду Артура Ємельянова журналісти програми "Схеми" виявили елітні готелі та будинки в Австрії, Туреччині, Об'єднаних Арабських Еміратах і Німеччині.

«Батьківщина» пропонує надати «Центру серця» 180 млн. грн. з київського бюджету

12 жовтня, 16:54 • Суспільство

Фракція «Батьківщина» у Київраді висловила ініціативу виділити з бюджету Києва 180 млн. грн. для науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії на придбання обладнання, яке допоможе рятувати у перші години життя немовлят.

Сергій Соболєв: Країна має сказати «Ні!» тиску, залякуванням і знищенню владою інакодумців (ВІДЕО)

05 жовтня, 15:36 • Політика

Погрози, убивства, розстріли представників опозиції, депутатів місцевих рад та прямий тиск на кандидатів у депутати на виборах в об’єднані громади свідчать про те, що нинішня влада та президент після Революції Гідності перейняли методи Януковича.

«Батьківщина» вимагає захистити конституційний лад в Україні (ВІДЕО)

05 жовтня, 13:23 • Політика

Фракція «Батьківщина» вимагає від правоохоронних органів негайно виконати функцію, яку не може виконати президент – захист конституційного ладу в країні – та розібратися із зухвалим замахом на життя Олега Радковського.

Крулько: Поправка радикала Лозового дозволить злочинцям режиму Януковича уникнути відповідальності (ВІДЕО)

04 жовтня, 13:45 • Політика

109 поправка до КПК, яку вніс до закону про судову реформу народний депутат від "Радикальної партії Олега Ляшка" Андрій Лозовий, дасть можливість злочинцям режиму Януковича уникнути відповідальності.

Вадим Івченко: Пенсійною реформою прирекли на голодну смерть близько 3 млн людей похилого віку

04 жовтня, 13:21 • Політика

Влада впровадженням так званої пенсійної реформи заднім числом змінила правила нарахування пенсій, тим самим поставивши в нерівні умови громадян України.

Крулько: Пенсійна реформа не дасть можливості пенсіонерам отримувати справедливу пенсію (ВІДЕО)

03 жовтня, 18:09 • Політика

Законопорект № 6614 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» не вирішує ключової проблеми – встановлення справедливої пенсії.