Акценти

«Батьківщина» змогла відстояти низку суттєвих поправок до законопроекту щодо судової реформи

03 жовтня, 14:22 • Політика

Сергій Соболєв зазначив, що сьогодні під час продовження розгляду поправок до судової реформи вдалося відстояти право громадян на судові збори, які законопроектом пропонувалося збільшити вдвічі.

Нардепи щодо «мовного ультиматуму» Румунії і Угорщини: «Треба шукати порозуміння»

03 жовтня, 14:15 • Політика

Обов’язковість викладання державною мовою у навчальних закладах для представників національних меншин, які проживають не території тієї чи іншої держави, є нормальною європейською практикою.

«Батьківщина» наполягатиме на врахуванні своїх поправок до пенсійної реформи

02 жовтня, 17:25 • Політика

«Батьківщина» наполягатиме на врахуванні своїх поправок до пенсійної реформи. Про це сьогодні повідомив перший заступник керівника фракції Сергій Соболєв на брифінгу в парламенті.

Вибори до ОТГ ускладнюються через законодавчі колізії низки процедур, - ГМ «ОПОРА» (ВІДЕО)

29 вересня, 14:30 • Політика

Процес організації і проведення виборів у 201 об’єднаній територіальній громаді ускладнюються правовою невизначеністю цілої низки важливих виборчих процедур, яка була викликана неузгодженістю Закону України «Про місцеві вибори» та іншими законами.

Юлія Тимошенко вимагає негайного порушення кримінальної справи щодо побиття члена «Батьківщини»

28 вересня, 10:30 • Політика

Юлія Тимошенко вимагає негайного порушення кримінальної справи за нанесення депутатом Київської обласної ради від БПП тяжких тілесних ушкоджень члену «Батьківщини» Владиславу Хахуліну.

Одарченко: Так званою «судовою реформою» влада змусить людей вирішувати свої проблеми на вулиці (ВІДЕО)

21 вересня, 17:55 • Політика

Протягуючи через парламент законопроект №6232 щодо судової реформи, керівництво країни намагається сформувати підконтрольну собі судову систему, щоб втриматися при владі.

Рябчин: Українці повинні стати головними інвесторами в економіку, натомість вони ледве виживають (ВІДЕО)

20 вересня, 17:51 • Економіка

За півроку іноземні інвестиції в Україну зменшились на 50 %. Про це у коментарях журналістам сказав народний депутат від «Батьківщини» Олексій Рябчин, передає INTV.