Акценти

2018 рік буде турбулентний і без соціально-економічного просвіту для громадян, - К. Матвієнко (ВІДЕО)

21 грудня 2017, 12:35 • Політика

Нинішня українська влада не зацікавлена у зміні політико-економічної моделі розвитку України, аби вивести країну на якісно новий рівень життя, а 2018 рік слід очікувати як турбулентний, без поліпшення з точки зору добробуту українців.

Тимошенко: Cуд над Саакашвілі – це маркер для світу, чи є в Україні верховенство права (ВІДЕО)

11 грудня 2017, 18:53 • Політика

Такою судовою розправою над екс-президентом Грузії Міхеїлом Саакашвілі, яка зараз відбувається в Печерському райсуді м. Києва, президент Петро Порошенко ганьбить всю Україну.

Суд над Саакашвілі – це політичні репресії влади проти опозиції (ВІДЕО)

11 грудня 2017, 18:40 • Політика

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що у ситуації із третім президентом Грузії Міхеілем Саакашвілі влада застосовує найбільш брудні технології щодо розправи із політичними опонентами.

Чиновнику подобається, коли до нього «ходить бізнес» – слід припинити цю практику (ВІДЕО)

08 грудня 2017, 16:15 • Політика

Регуляторні акти органів місцевої влади необхідно переглянути, слід створити робочі групи з представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та бізнесу, аби таким чином «вичистити» неефективні акти органів місцевого самоврядування.

«Батьківщина» та фермери вийшли до парламенту з вимогою продовжити мораторій на продаж землі (ФОТО, ВІДЕО)

07 грудня 2017, 16:10 • Суспільство

«Батьківщина» спільно з фермерами, приватними землевласниками, представниками аграрних профспілок та небайдужими до долі своєї країни громадянами вийшла до Верховної Ради на мітинг з вимогою продовжити мораторій на продаж землі с/г призначення.