Акценти

Крулько: Тепер Конституційний Суд буде повністю керований з Банкової (ВІДЕО)

14 липня, 14:10 • Політика

Закон "Про Конституційний суд", прийнятий вчора Верховною Радою, робить його повністю залежним від влади. Крім того, сам законопроект був проголосований парламентом за допомогою "кнопкодавства".

Соболєв: Наші застереження враховані, тому "Батьківщина" підтримала пенсійну реформу у першому читанні (ВІДЕО)

14 липня, 09:45 • Політика

П'ять ключових застережень "Батьківщини" щодо пенсійної реформи були враховані, тому фракція підтримала законопроект №6614 щодо підвищення пенсій у першому читанні.

Крулько: У жодній країні ЄС немає такого низького фінансування молодіжної політики, як в Україні (ВІДЕО)

12 липня, 12:54 • Суспільство

Уряд має збільшити фінансування молодіжної політики. Таку думку з трибуни парламенту висловив народний депутат від "Батьківщини" Іван Крулько., передає INTV.

Костянтин Матвієнко: Ситуація в країні заходить у глухий кут (ВІДЕО)

10 липня, 15:59 • Політика

Поточна партійно-політична система вже не життєздатна. Таку думку під час прес-конференції на тему «Політисезон: фінальний акорд?» висловив політолог Костянтин Матвієнко, передає INTV.

«Токсичний» «Народний фронт» або чому нема політичного сенсу в об’єднанні «БПП» і «НФ» (ВІДЕО)

07 липня, 16:40 • Політика

Політологи не вбачають політичного сенсу в об’єднанні «Народного фронту» і «Блоку Петра Порошенка» напередодні календарних парламентських виборів. З технологічної сторони - це буде помилкою для обох політсил.

Про Порошенка на основних телеканалах можна говорити лише позитив, інакше потрапиш у «чорний список», - Доній (ВІДЕО)

07 липня, 14:35 • Суспільство

За словами народного депутата (VI та VII скликань – прим.) Олеся Донія, за режиму Януковича було більше можливостей критикувати Віктора Януковича і Миколу Азарова на основних телеканалах, аніж нині Петра Порошенка.

Експерти розповіли, які європейські вимоги до посвідчень водія має запровадити Україна (ВІДЕО)

05 липня, 17:28 • Політика

Цьогоріч Україна має перейти на новий стандарт щодо посвідчень водія відповідно до Угоди про Асоціацію. Зокрема, це Директива 2006/126/ЄС та Директива 2003/59/ЄС.

Кожен другий українець чекає від НАТО безпеки - дослідження Демініціатив (ВІДЕО)

05 липня, 16:35 • Суспільство

В українському суспільстві зростає підтримка вступу до НАТО як найкращого способу для гарантування національної безпеки України. Так, рівень підтримки зріс із 13% у 2012 році до 47% у червні 2017 року.

Регламентний комітет Ради повстав проти генпрокурора

03 липня, 15:49 • Політика

Голова регламентного комітету Павло Пинзеник (НФ) зауважив, що комітет не зобов'язаний узгоджувати свої рішення з генеральним прокурором. На вимогу Є.Дейдея свідок, на якого перед тим посилався генпрокурор, на 14 годину прибуде на засідання комітету.