Акценти

«Преференцій не буде - кидатимуть авто просто неба», - Южаніна (фракція БПП) не дала надії «євробляхерам» (ВІДЕО)

12 липня, 09:32 • Суспільство

Законопроекти № 8487 і № 8488 щодо питань про ввезені в Україну автомобілі на єврономерах не передбачають жодних винятків чи преференцій для окремих категорій громадян.

Небоженко: Це повинен був бути спіч Порошенка, а виявилося, що це президентський виступ кандидата у президенти - Тимошенко (ВІДЕО)

04 липня, 17:34 • Політика

Виступом на форумі «Новий курс України» та своїми пропозиціями до суспільства лідер «Батьківщини» виграла. І Петро Порошенко, і Юлія Тимошенко по-різному вступили у «дочасну президентську кампанію».

«Мажорів не зачепить», - нардепи про посилення відповідальності за ДТП (ВІДЕО)

04 липня, 15:52 • Суспільство

Ухвалений парламентом законопроект щодо посилення кримінальної відповідальності нетверезих водіїв за смертельні ДТП не забезпечить підвищення безпеки на дорозі, оскільки нині в країні немає невідворотності покарань.

Народна Конституція стане противагою нинішній міжолігархічній змові

04 липня, 13:35 • Політика

Юлія Тимошенко першою запропонувала й чіткий план розробки нового документу, який передбачає спільну роботу експертів, вільне громадське обговорення та ухвалення на загальнонародному референдумі.

За такого дисбалансу між доходами та цінами на енергоносії у нас жодна монетизація відбутися не може, - Кучеренко (ВІДЕО)

02 липня, 17:05 • Економіка

Можна перевірити 2% отримувачів субсидій, але як перевірити половину населення, яка армія інспекторів потрібна і як воно буде працювати - питання відкрите. Це буде «корупційна схема».

«Батьківщина» пропонує Раді розпочати внесення фундаментальних змін до Конституції

02 липня, 15:05 • Політика

«Батьківщина» пропонує Верховній Раді розпочати процес внесення подальших фундаментальних змін до Конституції, зокрема щодо чіткого розподілення повноважень влади, до завершення роботи поточної сесії.

Юлія Тимошенко: Доки Крим і Донбас не повернуться в Україну, ніхто з українців не буде спокійним (ВІДЕО)

29 червня, 18:33 • Суспільство

Повернення миру в Україну та стратегія відновлення Донбасу – ці питання мають бути головними в порядку денному інтелектуальної еліти країни і не можуть бути монополізовані владою.