Акценти

ГПУ повинна відзвітувати щодо справ народних депутатів (ВІДЕО)

16 травня, 13:35 • Політика

Генеральна прокуратура України повинна відзвітувати щодо того, як просуваються справи проти тих народних депутатів щодо яких Верховна Рада України надавала дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності.

Курт Волкер готовий приїхати у звільнені від окупантів українські Донецьк та Луганськ

16 травня, 09:29 • Політика

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер готовий відвідати окупований нині Донецьк і Луганськ після їх звільнення і повернення під український контроль.

Юлія Тимошенко передасть до НАБУ заяву про вчинення Гонтаревою кримінального правопорушення

14 травня, 18:31 • Політика

«Батьківщина» підготувала заяву до НАБУ про вчинення кримінального правопорушення колишнім керівником Національного банку України Валерією Гонтаревою.

Приватизація держпідприємств може відбуватися тоді, коли ціна на стратегічні підприємства буде гідною, - Євтушок

11 травня, 11:03 • Економіка

Президент не продає свій бізнес у Росії, бо під час війни за нього не виручити стільки, скільки він коштує насправді, водночас зараз на торги виставляють стратегічні державні підприємства, коли ціни на них найнижчі.

Спостерігач, якого затримали за підкуп виборців, не є представником партії «Батьківщина»

30 квітня, 10:32 • Політика

«Батьківщина» спростовує інформацію щодо затримання у м. Кілія Одеської області спостерігача від партії «Батьківщина»."Просимо ЗМІ спростувати розміщену інформацію та не паплюжити членів партії ВО «Батьківщина»," - йдеться у заяві партії.

«Церковна ініціатива» Порошенка – крок відчаю, підвищення реноме і продаж церковних посад, - експерти (ВІДЕО)

27 квітня, 17:04 • Суспільство

Ситуація навколо ініціативи щодо звернення до Вселенського патріарха щодо надання автокефалії українській православній помісній церкві буде використана чинним президентом України для отримання певних дивідендів напередодні майбутніх виборів.

Діагноз президентському законопроекту: доопрацювати - не можна - ухвалити

27 квітня, 15:05 • Політика

Проект закону №8297 про внесення змін до Закону «Про громадянство України», внесений президентом Петром Порошенко, потребує доопрацювання. Зокрема, він викликав обурення громадян України на тимчасово окупованих територіях.