Акценти

В Мінсоцполітики прокоментували закриття ФОПів (ВІДЕО)

20 січня, 14:55 • Політика

В Міністерстві соціальної політики назвали закриття близько 175 тис. фізичних осіб-підприємців за останні кілька тижнів «скороченням статистики», що ніяким чином не вплинуло на роботу підприємців.

Провальний бюджет, податки і несуттєві «прориви» - підсумки сесії ВРУ, - народний депутат (ВІДЕО)

20 січня, 14:28 • Політика

Недолугий і антисоціальний Державний бюджет України, зміни податкового законодавства в частині посилення податкового тиску на підприємців - головні досягнення і антидосягнення п'ятої сесії VIII скликання Верховної Ради України.

У деяких нардепів від БПП повністю відсутні честь та гідність, – заява "Батьківщини"

20 січня, 13:44 • Політика

Чутки про те, що лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко буде присутня на інавгурації Дональда Трампа, є свідомою брехнею, яку поширює непорядний народний депутат від БПП.

Міжнародний суд ООН опублікував повний текст позову України проти Росії

20 січня, 10:53 • Політика

Як відомо, Україна подала до Міжнародного суду ООН у Гаазі позов проти Росії у зв'язку з порушенням РФ Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Комітет з питань нацбезпеки хоче виключити зі свого складу ще двох нардепів

19 січня, 23:15 • Політика

Перший заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук каже, що комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони рекомендував парламенту виключити зі складу комітету народних депутатів України.