Акценти

«Батьківщина» виступає за створення незалежного від влади Антикорупційного суду (ВІДЕО)

26 лютого, 18:03 • Політика

Юлія Тимошенко вважає неприпустимим ухвалення законопроекту, який лобіює голова держави, тому що в разі його ухвалення «Антикорупційний суд де-факто залишиться приватною власністю президента».

Юлія Тимошенко закликає президента не допустити тіньової приватизації ГТС та «Укргазвидобування»

26 лютого, 17:03 • Політика

Юлія Тимошенко закликає Президента України Порошенка та його оточення прибрати брудні руки від газотранспортної системи України (ГТС) та «Укргазвидобування», а також закликає не допустити тіньової приватизації цих стратегічних об’єктів.

Соціологи дослідили настрої українців та їх очікування (ВІДЕО)

23 лютого, 10:01 • Політика

Українців турбує низький рівень зарплат та пенсій, підвищення цін на основні товари, інфляція і підвищення тарифів на «комуналку», а також корупція, хабарництво і події на Сході. Лідер президентських рейтингів – Юлія Тимошенко.

#Гідність. В цей час, 4 роки тому: «Беркут» озброїли автоматами Калашникова (ВІДЕО)

20 лютого, 14:06 • Суспільство

INTV на вшанування Пам'яті Небесної Сотні відновлює новини 4-річної давнини:В мережі з’явилося відео, на якому видно, як «беркутівець» стріляє в сторону мітингувальників з автомата Калашникова. Фахівці стверджують, що силовик стріляв бойовими патронами.

#Гідність. Як це було 4 роки тому: СБУ з МВС зачищають Майдан за допомогою операцій "Хвиля" і "Бумеранг" (додано ФОТО катів)

19 лютого, 13:04 • Політика

INTV вшановує Пам'ять Небесної Сотні і публікує повідомлення, які були гарячими новинами 4 роки тому: Нардеп від "Батьківщини" Г.Москаль заявив,що 18.02.2014 о 20:00 були введені в дію дві силові операції, мета яких- повна зачистка протестів.