Акценти

У Меджлісі очікують змін до Конституції з правом самовизначення кримських татар у складі України (ВІДЕО)

23 лютого, 15:53 • Політика

У Меджлісі сподіваються, що Порошенко врешті ініціюватиме створення робочої групи у складі Конституційної комісії для підготовки змін до Конституції України щодо Криму.

Заняття із тероборони в Миргороді (ВІДЕО)

23 лютого, 14:58 • Політика

Офіцери 831 бригади тактичної авіації провели заняття з тактико-спеціальної та військово-медичної підготовки для військовозобов'язаних, призначених в організаційне ядро підрозділів територіальної оборони.

Юлія Тимошенко: влада протягує податкову міліцію і торгівлю із окупантами – ми зупинили це (ВІДЕО)

23 лютого, 14:46 • Політика

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що влада здійснила спробу протягнути через парламент функціонування податкової міліції в Україні і можливість проводити торгівлю із окупованими територіями без оподаткування.

Україна проситиме Захід посилити антиросійські санкції через визнання паспортів бойовиків

23 лютого, 14:06 • Політика

Україна збирається провести перемовини із західними партнерами з приводу можливого посилення антиросійських санкцій через визнання президентом Росії Володимиром Путіним паспортів "ЛНР/ДНР"

Іван Крулько: Українська молодь потребує соціальних гарантій та національно-патріотичного виховання (ВІДЕО)

23 лютого, 12:54 • Політика

Українській молоді необхідно дати соціальні гарантії, треба виховувати її в національно-патріотичному дусі, щоб вона не виїжджала масово за кордон, а будувала сильну українську державу.

«Батьківщина» підтримала продовження строку досудового розслідування особливо тяжких злочинів (ВІДЕО)

23 лютого, 12:44 • Політика

Фракція «Батьківщина» підтримала у першому читанні ухвалення законопроекту про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення механізмів забезпечення завдань кримінального провадження.