Акценти

Народні депутати просять президента Порошенка зупинити незаконну забудову лівого берега Дніпра (ДОКУМЕНТ)

10 червня, 13:30 • Політика

35 народних депутатів звернулись до президента України Петра Порошенка з проханням зупинити незаконну забудову лівого берега Дніпра біля Патріаршого собору Воскресіння Христового, передає INTV.

Власенко: Вимагаємо опублікувати позов до Стокгольмського арбітражу (ВІДЕО)

09 червня, 15:24 • Політика

Фракція "Батьківщина" вимагає від НАК "Нафтогаз України" опублікувати позов до Стокгольмського арбітражу, щоб стало очевидним, що правовою підставою для позову є пункт 4.4 контракту, укладеного Юлією Тимошенко.

Урядова медична реформа – недолуга, корупційна, і відтепер – на 100% платна (ВІДЕО)

09 червня, 13:00 • Політика

Система охорони здоров’я України потребує докорінної реформи, проте запропонована урядова ініціатива не забезпечує належного реформування галузі. При цьому, реформа не започатковує медичного страхування, а фактично запроваджує 100% платну медицину.

Парламент відхилив у першому читанні законопроект "Про Конституційний суд України" (ВІДЕО)

08 червня, 20:40 • Політика

Законопроект не має ніякого відношення до депутатського корпусу та незалежного Конституційного суду. Незалежність Конституційного суду не здобувається тими процедурами, які зазначені у цьому Законі,- С.Власенко. С.Евтушок: Мета - узурпувати владу в КС.

Замість реальної медреформи – влада лише розподіляє корупційні потоки, - нардеп (ВІДЕО)

08 червня, 17:47 • Політика

Те, що не проголосували зміни до законопроекту про внесення змін до Бюджетного кодексу України означає, що ще не поділили бюджетні потоки і не поділили бюджетні розшарування у 80 млрд грн

"Газовими" спекуляціями намагаються відволікти увагу від реальних провалів уряду (ВІДЕО)

08 червня, 13:47 • Політика

Чинна влада спекуляцією навколо «газових контрактів» 2009 року урядів України і Російської Федерації відволікає увагу населення України від реальних проблем в економічному і суспільному житті країни.

Криза недовіри до влади, Тимошенко і «Батьківщина» у лідерах – червневі настрої українців від соціологів (ВІДЕО)

07 червня, 14:50 • Політика

Нині українська влада переживає глибоку кризу недовіри з боку населення. Особливо, це проявляється по відношенню до керівництва країни.

«Батьківщина» вимагає розслідування зриву газових контрактів 2004 і 2008 років (ВІДЕО)

07 червня, 12:50 • Політика

Фракція «Батьківщина» наполягає на необхідності проведення розслідувань, яким чином були зірвані 2 газові контракти 2004 і 2008 років, і як були підписані Харківські угоди щодо перебування Чорноморського флоту Російської Федерації у Криму.

Оприлюднення повного тексту рішення Стокгольмського арбітражу покаже: хто переплачував в Москву зайві гроші (ВІДЕО)

06 червня, 15:15 • Політика

В кожній позиції звернення до Стокгольмського арбітражу, щоб відсудити гроші, переплачені Януковичем, вони посилаються на контракт 2009 року, оскільки Янукович не платив ці гроші згідно контракту, а платив їх згідно корумпованих домовленостей.