Акценти

Кужель назвала «три головні біди», які торік вдарили по бізнесу (ВІДЕО)

19 січня, 17:33 • Політика

Непрофесійна і руйнівна політика НБУ на чолі із Валерією Гонтаревою, несправедливо встановлені надвисокі тарифи, створення державою всіх умов для падіння купівельної спроможності населення....

«До 300 тисяч», – депутат спрогнозувала, скільки підприємців припинять свою діяльність до кінця року (ВІДЕО)

19 січня, 14:57 • Політика

Понад 178 тис. фізичних осіб-підприємців припинили свою діяльність у зв'язку із змінами до податкового законодавства, за якими сплачувати єдиний соціальний внесок щомісяця будуть навіть ті фізичні особи, котрі не отримують прибутків.

Свято Богоявлення у Києві (ВІДЕО)

19 січня, 14:28 • Культура

У центрі свята Богоявління Господнього – подія хрещення Ісуса в Йордані, яку описують всі чотири євангелисти, що підкреслює її важливість. Літургійні тексти та церковні обряди розкривають зміст цієї події у стосунку до людини і світу.

Нацрада ухвалила перше рішення щодо скандалу з терористами на СТБ

19 січня, 13:54 • Політика

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу СТБ через програму "Битва екстрасенсів" за участю російських військових, які воювали за так звані "Л-ДНР".

У Кремлі не змогли відповісти на запитання, в якому обсязі Росія фінансує окупований Донбас

19 січня, 13:01 • Політика

Про це сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, відповідаючи на запитання журналістів, скільки коштів РФ виділяє на утримання та підтримку неконтрольованої урядом України частини Донбасу.

Українські військові ділитимуться досвідом бойових дій з країнами-членами НАТО (ВІДЕО)

19 січня, 12:17 • Політика

Верховна Рада підтримала допуск іноземних військ в Україну у 2017 році для участі у навчаннях. За відповідний законопроект (№5636) проголосували 236 народних депутатів.

Розвідка з’ясувала, як Росія прикриває на Донбасі своїх кадрових військових

19 січня, 11:48 • Політика

Керівництво Головного розвідуправління Генштабу Збройних сил Росії РФ використовує як прикриття для відряджених на Донбас кадрових російських військовослужбовців структури "Всевеликого Війська Донського".