Акценти

Глава Міненерго прозвітував, чим замінили антрацит

26 квітня, 14:01 • Економіка

Атомна енергетика збільшила виробництво електроенергії на 4 млрд кВт-год., а гідрогенерація - на 2 млрд кВт-год., і таким чином вдалося не лише замінити теплову генерацію, що працює на вугіллі антрацитової групи, а й збільшити виробництво електроенергії.

Як вирішуватимуть проблему із ядерним паливом всередині зруйнованого блока ЧАЕС (ВІДЕО)

26 квітня, 13:16 • Політика

У листопаді 2016 року четвертий енергоблок Чорнобильської атомної станції накрили захисною аркою. Однак, що робити з паливом, що залишилося у всередині, досі не вирішили.

Іноземні спостерігачі вражені вишколом курсантів (ВІДЕО)

26 квітня, 13:04 • Політика

На Одещині тривають тактичні навчання курсантів факультету військової розвідки та спецпризначення Військової академії. Майбутні офіцери вдосконалюють практичні навички з тактичної, розвідувальної, інженерної та медичної підготовки.

Як вплине безвіз на економіку: досвід країн Східної Європи (ВІДЕО)

26 квітня, 11:13 • Політика

Право безвізового в'їзду до Шенгенської зони мають громадяни шести десятків держав. З колишнього "Східного блоку" такою перевагою вже майже сім років користуються Балканські країни.

16-річна тенісистка з України здобула дебютну перемогу на дорослих змаганнях (ВІДЕО)

26 квітня, 00:15 • Спорт

За майбутнє українського тенісу, вболівальники можуть бути спокійними. 16-річна Даяна Ястремська, яка ще навіть не попрощалася зі статусом юніора, виграла перший у кар'єрі матч на дорослому турнірі WTA.

Цивільні спеціальності для українських військових (ВІДЕО)

25 квітня, 23:45 • Суспільство

За підтримки норвезького уряду українські військові та члени їхніх родин протягом двох місяців відвідують курси перепідготовки за цивільними спеціальностями комп'ютерного веб-дизайну та готельно-ресторанного бізнесу.

Місія ОБСЄ відновила роботу патрулів по обидва боки лінії розмежування. З певними обмеженнями

25 квітня, 15:46 • Політика

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні відновила роботу патрулів на Донбасі по обидва боки лінії розмежування, перервану після підриву автомобіля зі спостерігачами.

Неймовірно, але факт: у 2016 році Україна скоротила витрати на оборону (ФОТО)

25 квітня, 15:01 • Політика

Дуже цікаву статистику оприлюднив вчора Стокгольмський міжнародний інститут досліджень проблем миру (SIPRI). Виявляється, у 2016 році Україна скоротила реальні витрати на оборону.