Акценти

Борис Тарасюк: Україна затягує з ухваленням законодавства, необхідного для членства в НАТО (ВІДЕО)

25 червня, 12:35 • Політика

Шлях від отримання Плану дій щодо членства в НАТО до вступу в НАТО може зайняти близько десяти років, починаючи з офіційної заяви Альянсу про те, що вони розглядають Україну як майбутнього члена.

Співпраця з Московією: "легально" ще не означає "некорумповано"

23 червня, 21:02 • Політика

У старі часи такі речі робились інакше. Тоді були кур’єри КДБ, валізи з готівкою, "московське золото", таємні субсидії для ультра-лівої преси: радянська комуністична партія шукала як таємно підірвати західну демократію.

Сергій Євтушок про мітингарів під Радою: Це люди, які шукають справедливості

20 червня, 10:32 • Суспільство

Шахтарі та афганці, які вийшли вчора на акцію протесту під стіни Верховної Ради, шукають справедливості, бо влада позбавила їх пільг і не виплачується заробітна плата.

Пріоритети: ЦВК, Виборчий кодекс, АКС і скасування декларацій для ГО, - Мінгареллі (ВІДЕО)

14 червня, 15:32 • Політика

Українська влада має вжити необхідних кроків задля щонайшвидшого створення Вищого антикорупційного суду. Крім того є і інші пріоритетні кроки для української влади.

"Недобра новина для України" - експерти оцінили відставку міністра фінансів

07 червня, 10:32 • Економіка

"Це – недобра новина для України". Так відреагував на інформацію про можливу відставку Олександра Данилюка з посади міністра фінансів України Білл Томпсон, економіст Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

Фермери отримають доступ до с/г землі - це відповідь світу щодо обігу земель, - Соболєв (ВІДЕО)

23 травня, 18:03 • Суспільство

Ухвалення парламентом законопроекту щодо спрощення доступу до земель сільськогосподарського призначення для громадян України, які виявили бажання вести фермерське господарство, відкриє можливість для них реально користуватись землею.