Акценти

Україні необхідні стрімкі структурні реформи, аби замість позик залучати інвестиційні ресурси, - експерт (ВІДЕО)

21 березня, 16:55 • Економіка

Щоб залучати інвестиційні ресурси мало поїхати спікеру ВРУ до Японії чи представникам Кабміну зібрати великий бізнес у Вашингтоні, чи у Нью-Йорку. Для цього слід здійснити якийсь прорив для поліпшення бізнес-клімату в Україні.

«Батьківщина» підтримала законопроект, який врегульовує роботу закладів освіти середньої ланки (ВІДЕО)

21 березня, 15:26 • Політика

Фракція «Батьківщина» підтримала внесення змін до Закону України «Про вищу освіту», що стосується врегулювання статусу коледжів та технікумів.

Фактор МВФ: Україна ризикує залишитися без міжнародної фінансової допомоги (ВІДЕО)

21 березня, 15:13 • Економіка

Всі міжнародні програми з фінансування України прописані таким чином, що вони залежать від того, чи діє програма співпраці офіційного Києва з Міжнародним валютним фондом (МВФ), чи її немає.

Нардепи БПП кнопкодавили за призначення Брауна аудитором НАБУ (ФОТО, ВІДЕО)

21 березня, 13:14 • Політика

Під час голосування на пленарному засіданні у вівторок, 21 березня, про призначення представника Верховної Ради до складу комісії аудиту НАБУ депутати з "гальорки" Блоку Петра Порошенка кнопкодавили.

Президент намагається взяти аудит НАБУ під ручний контроль, - депутат (ВІДЕО)

21 березня, 13:01 • Політика

Представник ВРУ до складу комісії зовнішнього контролю з проведення аудиту ефективності діяльності НАБУ має бути незалежною людиною, натомість на Банковій намагаються проштовхнути «свого» представника.

В Україні прийняли закон про стимулювання альтернативної електроенергетики

21 березня, 12:48 • Економіка

Верховна Рада України прийняла в другому читанні та в цілому зміни до Закону України "Про теплопостачання" щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел.

Сергій Соболєв: Необхідно в Раді обговорити причини відтермінування кредиту МВФ (ВІДЕО)

21 березня, 12:03 • Політика

«Батьківщина» закликає парламент включити до порядку денного актуальні для країни питання та обговорити причини відтермінування рішення МВФ про надання чергового траншу кредиту Україні.

ВРУ має підтримати Сторча на аудитора НАБУ – інші кандидатури не були погоджені, - депутат (ВІДЕО)

21 березня, 11:38 • Політика

Фракція «Батьківщина» буде підтримувати погоджену профільним Антикорупційним парламентським комітетом кандидатуру Роберта Сторча на призначення представника ВРУ до складу комісії зовнішнього контролю з проведення незалежної оцінки.