Акценти

«Батьківщина» не підтримуватиме жодну кандидатуру від влади на посаду омбудсмена (ВІДЕО)

06 червня, 14:25 • Політика

Кандидатура уповноваженого з прав людини передбачає, що ця людина не може мати нічого спільного з владою, тому що їй потрібно працювати проти влади на захист прав людей.

Юлія Тимошенко привітала журналістів з професійним святом (ВІДЕО)

06 червня, 12:58 • Суспільство

Я хочу привітати сьогодні журналістів з їхнім професійним днем і подякувати за те, що навіть сьогодні, в умовах наступу на свободу слова, який відбувається в Україні, журналісти намагаються слово правди подати людям.

В Лондоні 48 постраждалих і заарештовано 12 підозрюваних (ФОТО, ВІДЕО)

04 червня, 18:00 • Суспільство

"Ми доставили 48 пацієнтів в п'ять лікарень Лондона, а також надали допомогу на місці тим, у кого були незначні травми", - повідомив Пітер Роудс, заступник директора лондонської служби швидкої допомоги.

У Києві цілодобово вірні можуть попрощатися зі світлої пам’яті Блаженнішим Любомиром

03 червня, 23:22 • Суспільство

Світлої пам’яті Блаженнішого Любомира у супроводі Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава привезли зі Львова до Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві, де вірні та всі люди доброї волі зможуть віддати останню шану усопшому.

Дефіцит влади та її дезертирство із зон відповідальності, - експерт про політичні підсумки (ВІДЕО)

02 червня, 15:54 • Політика

Українське суспільство опинилось перед ситуацією «реального дефіциту» української влади, яка у свою чергу намагається здійснити «дезертирство з основних зон своєї відповідальності».

Влада не поспішатиме знижувати ціну на газ після рішення Стокгольмського арбітражу (ВІДЕО)

02 червня, 15:30 • Політика

У зв'язку із позитивним рішенням Стокгольмського арбітражу у позові НАК «Нафтогаз України» проти російського «Газпрому» доцільно ставити питання про зменшення ціни на газ для кінцевого споживача, але українська влада не поспішатиме здійснювати такий крок.

Без антикорупційних судів Україна не переконає Європу у боротьбі із корупцією, - Йоганнес Ган (ВІДЕО)

01 червня, 18:45 • Політика

Для ефективної боротьби із корупцією в Україні слід створити спеціалізовані антикорупційні суди, і програма «Антикорупційна ініціатива ЄС» надасть необхідну підтримку для створення таких судів.