Акценти

Здійснюється геноцид нації під виглядом реформ (ВІДЕО)

31 травня, 10:50 • Політика

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявляє, що влада під виглядом «реформ» здійснює геноцид української нації. Те, що зараз робиться, – це не реформи! Це потужне цинічне заробляння грошей на ваших сімейних бюджетах.

Харківський завод імені Малишева прискорив темп виробництва танків «Оплот» (ВІДЕО)

28 травня, 21:19 • Економіка

Нова виготовлена на ДП «Заводі ім. Малишева» бронепартія прийнята замовником. Загалом з цією партією, що чекає на відправку морем, «оплотівський» арсенал Таїланду нараховуватиме понад тридцять танків.

Луценко: Рада має схвалити законопроекти, які полегшать ідентифікацію поліцейських (ВІДЕО)

26 травня, 17:22 • Політика

Народний депутат від «Батьківщини» Ігор Луценко з трибуни Ради закликав парламент наступного пленарного тижня ухвалити законопроекти про ідентифікацію співробітників Національної поліції та Національної гвардії.

У кого в Київпастрансі винвкли проблеми на 450 млн. грн.

25 травня, 21:30 • Київ

Голова Київської міської державної адміністрації, мер Києва Віталій Кличко констатує необхідність виділення Київською міською радою 448,8 млн гривень для безперебійної діяльності комунального підприємства Київпастранс. Не вистачає на зарплату?

На свободу із чистим сумлінням! Печерський суд звільнив з-під варти в залі суду чергового заарештованого податківця

25 травня, 18:00 • Суспільство

Суд відпустили з-під варти під особисте зобов'язання затриманого за підозрою в корупції екс-голову Державної податкової адміністрації Криму Костянтина Циркуна.