Акценти

Правник: ВККС змінила прохідний бал після оприлюднення оцінок за письмові роботи кандидатів на посади до Верховного Суду (ВІДЕО)

23 червня, 18:30 • Політика

Вища кваліфікаційна комісія суддів змінила сумарний прохідний бал після оприлюднення результатів за письмові роботи кандидатів на посади до Верховного Суду.

Експерт: Судову реформу потрібно було розпочинати з першої ланки (ВІДЕО)

23 червня, 17:39 • Політика

Очищення суддівського корпусу варто було розпочинати з першої ланки, а не з Верховного суду України. Таку думку висловив доцент факультету правничих наук НУ «Києво-Могилянська академія» Володимир Сущенко.

Перевзутися у повітрі: Гройсман на вимогу депутатів заборонити імпорт російського вугілля – закликав їх відмовитись від недоторканності (ВІДЕО)

23 червня, 14:30 • Політика

Голова Кабінету Міністрів України Володимир Гройсман божиться депутатам, що Україна не закуповує вугілля у Російській Федерації і не фінансує країну-агресора, та водночас закликає їх не «бравувати недоторканністю».

Позбавлення недоторканності, як інструмент політичного «нахиляння» всієї країни (ВІДЕО)

22 червня, 17:30 • Політика

Політичний піар і непрофесійність, при чому – висока непрофесійність», – таку оцінку дав О. Купрієнко, народний депутат України («Радикальна партія») у відповідь на заяви генпрокурора Ю.Луценка про зняття недоторканності з нардепів.

Говорити про результативність зустрічі Порошенко з Трампом – зарано, потрібні рішення, - нардеп (ВІДЕО)

21 червня, 15:25 • Політика

Зустріч президента України Петра Порошенка із президентом США Дональдом Трампом відбулась у форматі «drop in» в межах дискусії щодо проведення політики національної безпеки усього світу. Говорити про результативність зустрічі зарано.

Депутатам ще не показали законопроект щодо реінтеграції Донбасу, - нардеп (ВІДЕО)

20 червня, 19:15 • Політика

Депутати фракції «Батьківщина» заявляють, що досі не знайомі із текстом чи основними положеннями законопроекту щодо реінтеграції Донбасу, який розробляє Адміністрація Президента України.

Іван Крулько: Для підвищення довіри до банків, треба звільнити Гонтареву (ВІДЕО)

20 червня, 18:50 • Політика

Якщо ми дійсно хочемо підвищувати довіру до банківського сектору, то перше, що треба зробити, це звільнити Гонтареву і притягнути її до відповідальності за те, що були обвалені 80 банків України.

Порошенко узурповує владу під гаслом трансформації судової гілки влади, - нардеп (ВІДЕО)

20 червня, 17:48 • Політика

Президент України Петро Порошенко під гаслами створення незалежної судової гілки влади намагається узурпувати судову систему, щоб у ручному керуванні здійснювати вплив на суддів для ухвалення необхідних рішень.

Ю.Тимошенко: високопосадовці знову починають маніпулювати війною на свою користь

19 червня, 15:27 • Політика

Вищі посадові особи України намагаються використати війну для збереження своєї влади. Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, коментуючи на прохання парламентських журналістів законопроект РНБО щодо окупованих територій.