Акценти

ЦВК: Електронного голосування на найближчих виборах не буде

18 січня, 20:02 • Політика

Центральна виборча комісія планує повністю комп’ютеризувати передачу даних про підрахунок голосів. Цілком ймовірно, що така система буде верифікована вже на наступних парламентських виборах.

В поліції розповіли, кого звільнили через перестрілку в Княжичах

18 січня, 19:46 • Політика

За результатами службового розслідування щодо винних у перестрілці у Княжичах з Нацполіції звільнили 7 офіцерів, які перебували на керівних та оперативних посадах, а стосовно ще 9 поліцейських застосували дисциплінарні стягнення.

Луганщина. По той бік Щастя (ВІДЕО)

18 січня, 19:12 • Суспільство

Постійні обстріли, заміновані околиці і навколишні поля. Війна оселилася практично в кожному будинку жителів селища Весела Гора, що на не підконтрольній Україні території, неподалік підконтрольного міста Щастя.

Лист журналістів США Трампу: Ми будемо висвітлювати правду за нашими правилами

18 січня, 18:36 • Політика

Американські журналісти звернулися до обраного президента США Дональда Трампа з відкритим листом з приводу ускладнення відносин між його адміністрацією і пресою, яке, на думку представників ЗМІ «нікому не піде на користь».

Порядок денний Ради критично не відповідає потребам суспільства, - народний депутат (ВІДЕО)

18 січня, 17:30 • Політика

Сформований порядок денний на поточний пленарний тиждень не відповідає актуальним потребам суспільства і не вирішує вкрай гострі соціально-економічні проблеми життя українців.