Акценти

Експерт пов’язав проведення т.з. Пенсійної реформи з вимогами МВФ (ВІДЕО)

18 січня, 17:02 • Економіка

Підвищивши пенсійний вік для чоловіків та жінок до 63 років, збільшивши мінімально необхідний страховий стаж до 35 років (нині він становить 15 років) - Кабмін таким чином планує зменшити дефіцит бюджету Пенсійного фонду.

Механізм реалізації позову України проти РФ – відсутній, - народний депутат (ВІДЕО)

18 січня, 15:50 • Політика

У випадку задоволення Міжнародним судом ООН позову України проти Російської Федерації, виникне проблема його виконання через відсутність механізму реалізації відповідного позову.

«United Ukraine» об’єднає світ у боротьбі за Донбас і Крим (ВІДЕО)

18 січня, 14:35 • Політика

До Дня Соборності України стартував третій міжнародний флешмоб «United Ukraine». Учасником флешмобу може стати кожен, хто підтримує Україну, прагне її єдності та припинення військової агресії з боку Росії.

«Виплати із держбюджету пішли на скупку доларів», – депутат про причини «просідання» гривні (ВІДЕО)

18 січня, 13:55 • Політика

Відсутність адекватного реагування Національного банку України, дефіцит валюти на ринку, а також великий об'єм виплат із державного бюджету країни призвели до чергової хвилі «просідання» та закріплення тенденції недовіри населення до гривні.

Немиря закликав депутатів підтримати законопроект про захист бездомних осіб (ВІДЕО)

18 січня, 13:11 • Політика

Заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря закликав народних депутатів прийняти за основу Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»

Депутат пояснив, чому не можна підвищувати пенсійний вік та запроваджувати ринок землі (ВІДЕО)

18 січня, 10:05 • Політика

Фракція «Батьківщина» не підтримає ініціативу з підвищення пенсійного віку для населення і виступає категорично проти зняття мораторію на продаж сільськогосподарської землі.