Акценти

Власенко: В методах роботи каральних органів нічого не змінилось з часів Януковича (ВІДЕО)

13 вересня, 21:20 • Політика

Замість того, щоб розслідувати теракти російських найманців у Києві, співробітники Служби безпеки України в супроводі спецпідрозділу «Альфа» проводять обшуки у членів ВО «Батьківщина». Про це сказав народний депутат Сергій Власенко.

В Римі знайшли ймовірні останки апостола Петра (ФОТО)

12 вересня, 22:39 • Культура

Ймовірні мощі святого Петра були знайдені в глиняних горщиках у церкві Санта-Марія. Кістки були виявлені, коли працівник підняв велику мармурову плиту біля середньовічного вівтаря церкви, яка була закрита для публіки протягом 35 років.

Власенко: законопроект щодо Верховного суду збільшить контроль президента над судовою гілкою влади

07 вересня, 18:00 • Політика

Нам сьогодні президент розказував про можливий реванш. Які реванші регіоналів? У нас президент - колишній міністр уряду Януковича, міністр фінансів - колишній головний фінансист Ахметова. Про що ми говоримо - реванш вже відбувся.

Об’ємний по часу, але несуттєвий, - депутати про виступ президента (ВІДЕО)

07 вересня, 15:22 • Політика

Виступ президента України Петра Порошенка про внутрішнє і зовнішнє становище України не містив конкретики, натомість у відповідному посланні президент не надав уваги і значення важливим суспільно-економічним і державницьким питанням.

Сергій Власенко: Щорічне послання президента – цинічне і не містить планів щодо розвитку країни

07 вересня, 13:27 • Політика

Щорічне послання президента Петра Порошенка є цинічним і не містить жодних планів щодо розвитку країни. Про це заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Сергій Власенко, коментуючи послання в інтерв’ю парламентським журналістам.

Профтехосвіта ляже на плечі місцевих бюджетів, а школи – зникнуть, - нардеп (ВІДЕО)

05 вересня, 17:45 • Суспільство

Реформа системи освіти у запропонованому вигляді є недосконалою і потребує системного опрацюванні і узгодження, інакше може призвести до позбавлення фінансування професійно-технічні заклади освіти і до зникнення мережі шкільних закладів.

«Не без участі президента» – на середу скликають акцію під СБУ проти «газової змови» (ВІДЕО)

29 серпня, 14:50 • Суспільство

Суттєве подорожчання т.з. автогазу обумовлене тиском Служби безпеки України (перевірки, штрафи, затримки поставок – прим.) на імпортерів цього виду пального в інтересах однієї компанії, яка контролюється кумом Путіна, Віктором Медведчуком.