Акценти

С.Соболєв: нардеп-екс-регіонал у змові з ФСБ знищив 20 танків ЗСУ (ВІДЕО)

06 лютого, 11:53 • Політика

«Батьківщина» вимагає від СБУ, Генеральної прокуратури та НАБУ надати парламенту інформацію про свідоме завдання шкоди обороноздатності країни з боку компанії-постачальника моторної оливи для танків, власником якої є чинний народний депутат.

Відбулася зустріч Ю.Тимошенко з представниками Комітету з питань розвідки Палати представників США

06 лютого, 11:08 • Політика

У рамках робочого візиту до США Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із керівництвом Комітету з питань розвідки Палати представників Конгресу США.

Сергій Соболєв: Питанню створення Антикоруційного суду має передувати звіт САП і НАБУ про їхню діяльність

05 лютого, 16:16 • Політика

Президент України має знову внести до парламенту законопроект про Антикорупційний суд з урахуванням висновків і вимог Венеціанської комісії.

Переможна хода реформ: замість пенсії соціальна допомога

01 лютого, 11:07 • Суспільство

З 1 січня 2018 року далеко не всі громадяни, яким виповнилося 60 років, можуть піти на відпочинок і отримувати пенсію. Тим, хто досяг пенсійного віку, але не має відповідного стажу, пенсію не призначать.

Міжбанк: ось новий поворот!

31 січня, 11:36 • Економіка

У середу на міжбанку продовжиться падіння валютних котирувань, але темпи зміцнення гривні поступово сповільнюватися - ринок уже «мацає дно» просідання курсу і скоро міжбанк може знову розвернутися у бік зростання долара.

Представлений склад нової ЦВК порушує квотний принцип, - експерти (ВІДЕО)

26 січня, 09:45 • Політика

Відсутність у поданні президента щодо оновленого складу ЦВК кандидатів фракцій «Батьківщини» і «Опоблоку» є грубим порушення квотного принципу, - впевнені експерти. На оновлений ЦВК вже варто чекати у березні, та яким буде його склад – під питанням.

ОПОРА: Поданий президентом перелік кандидатур на посади членів ЦВК - політично незбалансований

25 січня, 10:45 • Політика

Перелік запропонованих кандидатур до складу ЦВК засвідчує, що під час врахування Президентом України пропозицій від депутатських фракцій та груп не забезпечувався повною мірою принцип політичної збалансованості.