Акценти

«План Артеменка» - не спонтанний, його руками діє Кремль, - екс-депутат (ВІДЕО)

21 лютого, 12:53 • Політика

Реалізація так званого «плану Артеменка» щодо передачі півострова Крим в оренду Російській Федерації є неприпустимим для України, а за відповідною ідеєю стоїть офіційна Москва.

Децентралізація – загроза існуванню малих міст і сіл, - міський голова (ВІДЕО)

20 лютого, 17:10 • Політика

Урядова децентралізація і процес об’єднання територіальних громад поставили під загрозу існування малих міст, сіл і селищ в Україні через зникнення шкіл, лікарень тощо.

«Батьківщина» вимагає зупинити приховану приватизацію землі та ухвалити закони для покращення життя людей (ВІДЕО)

20 лютого, 16:35 • Політика

Фракція «Батьківщина» вимагає від пропрезидентських фракцій зупинити приховану приватизацію сільськогосподарської землі та зняти з розгляду в парламенті законопроекти №2028-а та №3866, що спрямовані на узаконення корупційних оборудок із землею.

Наливайченко підтвердив, що передав США докази "корупції" Порошенка (ВІДЕО)

20 лютого, 16:12 • Політика

Валентин Наливайченко підтвердив, що він дійсно передав Міністерству юстиції США документи, які, нібито, підтверджують причетність президента Петра Порошенка до корупційної діяльності.

Ю.Тимошенко: прикриття словами про Майдан і корумпована влада – найвищий цинізм (ВІДЕО)

20 лютого, 15:55 • Політика

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що оцінка результатів управління країною напередодні третьої річниці Майдану Гідності свідчить про продовження недолугої, корумпованої і вкрай руйнівної політики чинної влади.

Трамп "вигадав" теракт у Швеції

20 лютого, 15:44 • Політика

На велелюдному мітингу у Флориді у суботу Дональд Трамп говорив про необхідність надійно захищати США від можливих терористичних загроз. Він готує новий указ про додаткові візові перевірки для біженців та громадян певних країн.

«Батьківщина» категорично засуджує легалізацію документів неіснуючих ОРДЛО (ВІДЕО)

20 лютого, 15:32 • Політика

Заяви про легалізацію документів неіснуючих республік ОРДЛО – це відхід від Мінських домовленостей та від мирного процесу врегулювання конфлікту, це дії всупереч усім зусиллям, спрямованим на повернення Донбасу і Криму Україні.