Акценти

У 184-му НЦ вдосконалюється підготовка особового складу (ВІДЕО)

17 січня, 16:32 • Політика

У 184-му навчальному центрі на Львівщині відбулась наукова конференція за участі офіцерів оперативних командувань та військово-навчальних закладів. Учасники заходу надавали пропозиції щодо вдосконалення підготовки солдат до всіх викликів сучасної війни.

Депутат закликав прийняти закон «Про оплату праці» та припинити піаритись у ВРУ (ВІДЕО)

17 січня, 15:33 • Політика

У ньому мають бути врегульовані зарплата президента, Кабміну, ВРУ і всіх чиновників по всій вертикалі влади, зазначив під час свого виступу у парламенті народний депутат, Іван Крулько.

«Батьківщина» заявляє про недопустимість затягування «тарифної» справи (ФОТО, ВІДЕО)

17 січня, 15:15 • Політика

Партія «Батьківщина» заявляє про недопустимість подальшого затягування «тарифної» справи Окружним адміністративним судом (ОАС) Києва через постійні лікарняні суддів.

Рябчин: «На Заході є втома: не від України, а від українських чиновників» (ВІДЕО)

17 січня, 14:53 • Політика

Відсутність результату у процесі подолання корупції в Україні - головне невиконане «домашнє завдання» для України, і віце-президент США Джо Байден під час свого останнього візиту якраз наголосив на цьому.

Суд у справі про вбивства людей під час Євромайдану може стати закритим (ВІДЕО)

17 січня, 14:03 • Політика

Судові засідання у справі 5 колишніх бійців спецпідрозділу МВС «Беркут», підозрюваних у вбивствах активістів Майдану у лютому 2014 року, можуть стати закритими, якщо громадські організації не припинять їх зривати.

Байден виконав функцію Обами та закликав до боротьби із корупцією в Україні, - депутат (ВІДЕО)

17 січня, 12:46 • Політика

Візит віце-президента США Джо Байдена до України є цікавим і важливим саме в контексті того, що відбулось за лаштунками зустрічі із українськими високопосадовцями. Крім того, американський політик зробив низку важливих публічних повідомлень щодо України.