Статті

Електоральна соціологія. Розрив між народом і владою зріс

30 жовтня, 17:55 • Статті

Результати вчорашніх виборів - холодний душ для тих, хто розраховував приховати реальні настрої у суспільстві через маніпуляції так званими "опитуваннями" думки громадян. Після передвиборчої "війни соціологій" вибори у неділю показали, хто плодить брехню.

Економічний "геноцид" на Київщині досягнув свого апогею? (ФОТО)

19 жовтня, 10:39 • Статті

Тривала протизаконна блокада правоохоронцями казначейських рахунків, саботаж депутатської фракції «Солідарність» У Київській облраді та політичний тиск зі сторони ОДА – призвели до зриву фінансування обласних програм соціально-економічного розвитку.

Премії за знищення майбутнього

11 жовтня, 15:00 • Статті

Депопуляція робочої сили в найближчі 10 років призведе до її скорочення з поточних 9 млн. громадян, зайнятих продуктивною працею до 5 млн. При цьому, податкові, цінові, тарифні навантаження на цих 5 млн. лише зростатимуть! Економіка зупиниться.

Виклики мінливого світу: чи готова до них Україна?

20 вересня, 13:24 • Статті

Світ невпинно змінюється та набуває нових форм. Штучний інтелект, подорожі на Марс, безпілотні електрокари, інші новітні технології – те, про що кілька десятків років тому людство могло прочитати лише в книгах у жанрі фантастики.

Українські реформи сприяють зростанню злочинності? (ФОТО)

15 серпня, 12:12 • Статті

Результатом економічних «реформ» стало падіння ВВП від 2013 року до 2016-го більше ніж удвічі, зменшення доходів населення майже втричі й зниження курсу національної валюти. До 80% українців стали бідними - збільшилася кількість злочинів проти власності.

Рецепти виживання України у війні з лютим ворогом (дуже розумний текст)

05 серпня, 10:29 • Статті

Напередодні можливого візиту очільника Пентагону Джима Маттіса до Києва рецептом з допомоги Україні в оборонній сфері поділився Майкл Карпентер, голова аналітичного Центру Байдена та колишній заступник помічника міністра оборони США.

Чому найгірший ворог України – не Путін

17 травня, 13:35 • Статті

Процес пошуку ворогів став для України популярним. Не дивно, що Росія була першою, хто значився в списку після того, як Кремль відмовився від слов’янського братстві і вдерся в країну, пише Пітер Дікінсон (Peter Dickinson) у виданні Atlantic Council.

Василь Базів: Насіровщина, як вища стадія азаровщини

22 березня, 12:30 • Статті

Збирач данини і розмаїтих податків та мит — напевно, найогидніший образ не лише у державній практиці людства впродовж тисячоліть, а й у літературі і навіть міфології. Не усі мідяки із рук службовця потрапляють у державну казну ...

Борис Беспалий: ...прокинулись, стрепенулись

21 березня, 16:25 • Статті

Не пройшло й півроку від ініціювання Блокади ОРДЛО 26 грудня і два місяці від її розгортання 25 січня, як до блокади доєдналась влада. 15 березня РНБО прийняла відповідне Рішення, а президент ввів його Указом в дію.

Палаючі шапки державних злодіїв на фоні камуфляжа

15 березня, 16:16 • Статті

Після повернення Юлії зі Сполучених Штатів розпочалась якась карколомна ескапада подій. Було прийнято рішення про силовий розгін блокади торгівлі із ОРДЛО - яке до того теліпалось в повітрі тижнями.

Андрій Павловський: Чого чекати від пенсійної реформи

03 березня, 12:18 • Статті

Останнім часом урядовці Гройсмана, налякані негативним ставленням до себе з боку суспільства, заявляють, що про підвищення пенсійного віку в проекті Меморандуму про співпрацю з МВФ і під час переговорів уже не йдеться.

1