Статті

В'ячеслав Ільченко: Політичний шок і рейвах довкола зустрічі Юлії Тимошенко із Дональдом Трампом

07 лютого, 12:20 • Статті

Пам'ятаєте пафосні виступи про те, що Порошенко є ставлеником США. Тому, якщо ти проти Порошенко - то ти і проти Сполучених Штатів, чий суперсекретний план "Анаконда" скоро принесе нам визначну перемогу.

Василь Базів: скурві сини нації

18 січня, 14:00 • Статті

Уявіть собі, що у розпалі кривавих боїв під Сталінградом стало відомо, що товариш Сталін має карамельну фабрику у Дюссельдорфі. Що би йому сказали товариші по партії на політбюро? Може, запропонували би передати кондитерку товаришу Ернсту Тельману?

Олександр Трохимець: «Нафтогаз» буде вимушений повернути борги українцям

30 грудня 2016, 13:40 • Статті

Слухання в Окружному адміністративному суді (ОАС) Києва за позовом Юлії Тимошенко до уряду Гройсмана щодо відміни постанови №315 про єдину ціну на газ для населення вийшли на фінішну пряму.

Василь Базів: І один в опозиції воїн

19 грудня 2016, 13:50 • Статті

Опозицій у владних режимів, переважно злочинних, в Україні не бракувало. З одними влада боролася, інших – ніжно плекала. Бо демократія – це тоді, коли ті, що проти, сидять у парламенті, а тоталітаризм – це тоді, коли ті, що проти, сидять у в‘язниці.

Олексій Шевченко: Роздуми про Всеукраїнський референдум 1 грудня 1991 року (ФОТО)

01 грудня 2016, 11:25 • Статті

Маємо за честь опублікувати одну з останніх робіт професора Олексія Шевченка, який був нашим другом та постійним автором. "Роздуми про Всеукраїнський референдум..." є частиною його інтелектуального спадку, який ще довго будемо вивчати і аналізувати.

Василь Базів: Реванш

30 листопада 2016, 11:20 • Статті

У страшному сні не могло приснитися, що через три роки перед народом України знову постане єнакіївський кат-зек, що із санкції президента України і на прохання президента Росії йому влаштують бенефіс у прямому ефірі на весь світ.

«Дикі танці» вилоносця

18 листопада 2016, 15:35 • Статті

Що відбувається? Чим спровоковані шизофренічні заяви і безкультурні рухи «пожирателя чорнозему»? Все просто - валиться фракція Ляшка, а разом із нею надії на успішне переобрання до Ради "народного вилоносця всея України".

Сергій Дацюк: Платформа для можливих українсько-російських зустрічей

08 листопада 2016, 11:00 • Статті

Постколоніальний світ між Україною і Росією передбачає усунення будь-яких умов колоніальної політики, нерівного економічного обміну, нерівній комунікації, культурного диктату. Саме це і варто обговорювати в майбутньому. Але поки ще не зараз.

2