Статті

Сергій Дацюк: фальсифікація парламентської коаліції

08 квітня 2016, 10:50 • Статті

Закликаю українську громаду – не визнавати нову Парламентську Коаліцію як таку, що твориться поза законом та поза совістю. Ми не можемо довіряти вищому законодавчому органу, який сам став діяти поза законом.

Переправа

17 березня 2016, 14:48 • Статті

Кардинальна зміна суспільно-політичної ситуації, - це, перш за все, питання про те, хто перестав бути лідером і чому. І чи стане зміна лідера народної довіри початком зміни якості української політики. Чи станеться переправа нового лідера до народу?

Сергій Дацюк: три типи політики в Україні

01 березня 2016, 11:30 • Статті

Тимошенко з її політичною долею (з влади – в тюрму, з тюрми – у владу, з влади – з нову в тюрму, і з тюрми – знову у владу), усвідомлюючи причини своїх поразок, постійно продукує власні інновації, а не просуває реформи за чужими зразками.

В'ячеслав Ільченко: "Батьківщина" - захисник малого бізнесу

22 лютого 2016, 11:20 • Статті

"Батьківщина" завжди не лише відстоювала права простих громадян, а й активно переймалась проблемами малого бізнесу. Правильно позиціонувати цю партію в розділі правоцентризму - як і личить партії, що має представництво в Європейській Народній Партії.

Прем‘єріада з курсом на Сан Франціско?

15 лютого 2016, 13:34 • Статті

За Кучми середній термін перебування на посаді прем‘єр-міністра становив вісім місяців. Карма українських прем‘єрів така, що їх ще не встигнуть призначити, як на другий день уже знімають. Арсеній Яценюк явно пересидів.

6