Культура

У Львові відбудеться фестиваль мобільного кіно

12 червня, 20:30 • Культура

Упродовж двох днів, 15-16 червня, на відвідувачів Mobile Flix Fest у Центрі Шептицького чекають кінопокази, воркшопи продюсерів, режисерів і документалістів, а також майстер-клас з мобільної фотографії для школярів.

Цього тижня Мілан насолоджуватиметься Українською культурою

12 червня, 08:32 • Культура

"Карти. Сучасні географії" - чотири регіони, які притягують сьогодні суспільну увагу - Туреччина, Україна, Іран, кордон Мексики та США познайомлять міланців із мистецьким баченням бар'єрів, жорстокості, краси і драми нашого часу.

Премія «Золотий Букер» - найкращі за 50 років

09 червня, 21:02 • Культура

Комітет Букерівської премії оголосив короткий список претендентів на здобуття «Золотого Букера», що вручається за найкращу книжку за всі 50 років існування нагороди. На сайті премії можна проголосувати за ці книжки до 25 червня.

Палеонтологи оцінили справжність вигляду динозаврів у "Парку Юрського періоду" (ФОТО)

09 червня, 20:05 • Культура

Час іде, і знання про динозаврів змінюються. Так, виявляється, творці "Парку юрського періоду" допустили ряд помилок, перша з яких закладена в самій назві роману Майкла Крайтона, за яким було знято фільм

Українське кіно їде до Карлових Вар (ВІДЕО)

03 червня, 09:26 • Культура

Українсько-німецький фільм "Вулкан", що є художнім дебютом режисера Романа Бондарчука, разом з 11 стрічками з різних європейських країн побореться за перемогу в конкурсній програмі "East of the West" 53-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах.

2