Культура

Український романс, Бетховен та німецька народна пісня - майже детектив (ВІДЕО)

15 квітня, 20:02 • Культура

Романсу "Їхав козак..." понад 250 років. Автор - козак Харківського полку Семен Климовський. У 1808 Христоф Август Тідге здійснив вільний переклад твору на німецьку, назвавши її "Прекрасна Мінка, я мушу йти" . Німці вважають її народною.

Spice Girls повертається - поки що як #SpiceUpLondon (ФОТО, ВІДЕО)

15 квітня, 15:02 • Культура

#SpiceUpLondon – саме цей хештег в липні заполонить інстаграми тисяч фанатів-дівчат з усього світу. Головний гьорлз-бенд 1990-х, легендарний гурт Spice Girls - у фокусі нової виставки, яку вже в липні відкриють в Лондоні.

“WSZYSTKO” у Львові розкаже про любов (ВІДЕО)

15 квітня, 09:24 • Культура

Яскравий гурт Wszystko, чи не єдиний у Львові кавер-бенд, який займається пропагандою саме української музики. Ці хлопці посіли 5 місце серед 39 гуртів, що виступали на вуличних сценах Львова у рамках джазового фестивалю «Alfa Jazz Street Music».

Зірки R&R змогли змінити світ і зробити його щасливішим (ФОТО, ВІДЕО)

14 квітня, 22:32 • Культура

Рок-н-рол колосально змінив людський світогляд. Він перевернув погляд на музику, з нього народилося безліч нових жанрів. До Дня рок-н-ролу, який світ відзначав два дні поспіль, згадуємо легендарних зірок сцени.

Лонгрід про київську рейв-культуру (ФОТО)

14 квітня, 19:25 • Культура

Якщо ви досі не були на жодному рейві, а слова "Київ — новий Берлін" вам ні про що не говорять,то ось вам інструкція як почати тусуватися і зробити все правильно від дослідника рейв-культури столиці "могилянця" Романа Парамонова.

Що завадить погрітися на весняному сонці

14 квітня, 19:02 • Культура

Час на перегляд нових захоплюючих серіалів у фанатів "дуже довгого метра" знайдеться завжди, адже крім абсолютно нових телефільмів, квітень пропонує довгоочікуване продовження серіалу-антиутопії Оповідь служниці від Hulu

«Буду з тобою!»- «Без Обмежень» та «Все Що Тебе Не Вбиває» від Pianoбой - трохи музики (ВІДЕО)

14 квітня, 14:27 • Культура

Новий (або нульцевий, як висловився про нього Сергій Танчинець) альбом від «Без Обмежень» вже у мережі, а Pianoбой примірив на себе образ шкільного прибиральника для того, щоб зачепити важливу соціальну проблематику в новій роботі.

2