Культура

Україні загрожують інформаційні отруєння, слід шукати протиотруту (ВІДЕО)

31 травня, 15:01 • Культура

З початку виникнення військової агресії РФ проти України, суспільство опинилось перед загрозою «інформаційних отруєнь» і впливом деструктивної інформаційної пропаганди з боку агресора, а тому вкрай важливо шукати засоби «протиотрути» і і протидії.

Білого носорога відновлять методами генної інженерії

30 травня, 10:15 • Культура

Команда досліджувала генетичну історію дев'яти клітинних ліній північного білого носорога за допомогою секвенування ДНК. Їх робота вже може послужити основою для запланованої програми відновлення майже вимерлого північного білого носорога.

Балерини з характером - український проект підкорює світ (ВІДЕО)

28 травня, 23:02 • Культура

Чотири унікальні, професійні балерини, які створили групу під назвою Funking Smoothie, вирішили встати на пуанти абсолютно в новому амплуа. Дебютне відео Funking Smoothie зібрало більше 100 000 переглядів.

Світові хіти від NAONI Orchestra звучали у місті Лева (ВІДЕО)

28 травня, 15:28 • Культура

Зазвичай, коли чуємо про оркестр народних інструментів, то уявляємо концерт у кращих національних традиціях, із виконанням усіх народних мелодій та композицій. А от NAONI Orchestra у Львові виконав світові хіти на народних інструментах.

Випадково розкрита музейна таємниця червонодзьобого каліфорнійця (ФОТО)

26 травня, 19:02 • Культура

У Національному науково-природничому музеї НАН України під час реставраційних робіт з опудала червонодзьобого пелікана випала етикетка, вік якої трішки не дотягує до 200 років.

Англійська вимова: говоримо правильно (ВІДЕО)

26 травня, 16:06 • Культура

Правильна вимова англійських слів - проблема, з якою стикаються всі, хто вивчає мову, особливо на самому початку навчання. Виявляється, страждаємо не тільки ми - ті, що вивчають англійську мову, а й носії мови!

3