Культура

У Львові відкрилася фотовиставка «У воротах Європи» французького фотографа, присвячена подіям на сході України (ФОТО)

06 січня, 19:30 • Культура

Днями у Львові, в приміщенні Музею ідей відкрилася фотовиставка під назвою «У воротах Європи». Авторкою світлин є знана у світі фотограф-документаліст Гаель Жірб із Франції, яка вже рік висвітлює у європейських виданнях війну на сході нашої країни.

Культурні столиці Європи-2018: Леуварден і Валлетта (ФОТО)

06 січня, 07:03 • Культура

Леуварден на півночі Нідерландів та столиця Мальти Валлетта отримали статус "Культурних столиць Європи-2018". Важко уявити собі ще більш різні міста - не лише за географією і кліматом, але й за програмою заходів.

У Чернігові знайшли викрадені погруддя Коцюбинського та Пушкіна (фото)

05 січня, 07:02 • Культура

Сьогодні вночі на основі здобутої оперативної інформації поліцейські Чернігова знайшли схованку з погруддями Михайла Коцюбинського та Олександра Пушкіна, яких було викрадено у грудні 2017 року.

Новорічний концерт Віденського філармонічного оркестру (ВІДЕО)

01 січня, 00:02 • Культура

Велика концертна зала Віденського музичного товариства, де і проходить концерт Новорічний концерт Віденського філармонічного оркестру (Das Neujahrskonzert der Wiener Philharmoniker) — традиційний щорічний концерт класичної музики.

Вітання всім, завдяки кому святкуємо - марш Нової Армії (ВІДЕО)

31 грудня 2017, 20:02 • Культура

Олег Скрипка з «ВВ», Сашко Положинський з «Тартака», Сергій Василюк з гурту «Тінь Сонця», Kozak System Іван Леньо, вокаліст «Без Обмежень» Сергій Танчинець, Фагот з «ТНМК», Фома з гурту «Мандри», Сергій Жадан, Тарас Чубай та інші вітають наше військо.

Новорічна ніч для киян та гостей міста і не тільки

31 грудня 2017, 15:32 • Культура

Новий рік і Різдво у Києві засяють неоновим світлом. Це справжній європейський Новий рік – але з українськими традиціями, також розклад святкування в одному з найстаріших міст України – Кам'янці-Подільському та Луцьку.

«Щедрик», найвідоміша у світі українська різдвяна мелодія, від Збройних сил США (ВІДЕО)

30 грудня 2017, 20:02 • Культура

Чи знаєте ви, що українська різдвяна мелодія «Щедрик» стала однією з найвідоміших у світі? Ви чули її, напевно, десятки разів у американських фільмах, проте могли не здогадуватись, що Carol of the bells – це адаптована версія нашого Щедрика.

4