Культура

Табу, скандал та відвертість - експериментуйте разом із сучасними українськими театрами (ФОТО)

31 березня, 21:02 • Культура

Театр - одне з найдавніших культурних явищ. Але, як і все, театральне мистецтво пройшло ряд модифікацій, змінилося і підлаштувалося під сучасність. Сучасні українські театри: секс, скандали і незручні теми.

Казкове відділення Ощадбанку - в ньому хочеться заощаджувати (ФОТО)

31 березня, 19:01 • Культура

Дизайнери студії Сергія Махно оформили відділення Ощадбанку в стилі галереї. У приміщенні з'явилися великі картини на стінах і скульптури. Експозиція може змінюватися – в ній будуть представлені роботи нових українських майстрів.

Трилери, жахи, наукова фантастика, комедія та багато іншого - прем'єри квітня запрошують у кіно (ВІДЕО)

31 березня, 11:03 • Культура

Месники і продовження Таксі та трохи трилерів, жахів, супергероїки, а також красивих автомобілів та яскравого гумору у кадрі - другий місяць весни відзначиться колоритними картинами!

"Плюси" не встигли замінити в програмі фільми за участі акторів з "чорного списку"

30 березня, 07:31 • Культура

Нацрада призначила позапланову виїзну перевірку телеканалу "1+1" через показ фільмів за участю акторів, внесених до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

У Каннах нововведення на червоній доріжці (ФОТО)

26 березня, 23:03 • Культура

Організатори Каннського кінофестивалю ввели офіційну заборону на селфі знаменитостей на червоній доріжці. Це результат багаторічної боротьби директора фестивалю Тьєррі Фремо зі звичкою селебріті фотографувати себе, а також робити селфі з фанатами.

4