Культура

Руслана жорстко прокоментувала заборону на в'їзд Самойлової (ФОТО)

27 березня, 12:14 • Культура

Переможниця Євробачення Руслана взяла участь у Eurovision Pre-party в Ризі, де прокоментувала журналістам ситуацію навколо заборони на в'їзд конкурсанти від РФ Юлії Самойлової до України.

СБУ перевірить всіх учасників «Євробачення-2017»

23 березня, 07:46 • Культура

Після заборони СБУ в'їжджати в Україну протягом 3 років представниці Росії на Євробаченні Юлії Самойловій, відомство перевірить й інших закордонних виконавців, які могли порушити закон, виступаючи на окупованих територіях або в анексованому Криму.

Виставка до 100-річчя УЦР: перший документ УЦР і запис державного гімну (ВІДЕО)

17 березня, 16:51 • Культура

Виставка «100 років першого українського парламенту», яку було відкрито у Верховній Раді 17 березня, присвячена сторіччю Української Центральної Ради та проходить за сприяння Українського інституту національної пам'яті, Апарату ВРУ...

МЗС України і Польщі засудили акти вандалізму

16 березня, 08:10 • Культура

Міністри закордонних справ України та Польщі Павло Клімкін та Вітольд Ващиковський розцінюють недавні акти вандалізму щодо місць пам'яті двох народів як частину гібридної війни, що її веде Росія, і розраховують на поліпшення контролю над цими місцями.

Організатори «Євробачення» пообіцяли визнати рішення України щодо представниці РФ

14 березня, 17:37 • Культура

Виконавчий директор конкурсу "Євробачення" Йон Ола Санд вважає, що в питанні участі російської виконавиці Юлії Самойлової рішення має ухвалювати українська влада.

6