Культура

Побачити "столицю солі" і закохатися у чарівний Дрогобич

14 липня, 14:03 • Культура

Затишна «столиця солі». Місто контрастів, де вулички дихають історією, а у повітрі витає присмак молодості, студентства, кави. Особлива архітектура, інстаграмні кафе, старовинні вілли, найстаріша солеварня, найбільша синагога.

У Таллінні презентували книгу естонських поезій, перекладену українською (ФОТО)

14 липня, 10:30 • Культура

У Центрі української культури в Таллінні в четвер відбулася презентація книги естонської поетеси Доріс Карева "Tema ja maailma lahedal" в українському перекладі Каті Новак - "Поряд з Ним і Світом".

Відчайдухам, що подорожують Укрзалізницею, присвячується: Barabanova – Залізниця (ВІДЕО)

14 липня, 10:02 • Культура

Отже, знайомтеся - це кумедна і запальна поп-виконавиця BARABANOVA, яка на днях представила відеороботу на пісню «Залізниця», що за декілька діб встигла завоювати увагу глядачів на YouTube і отримати чималу кількість суперечливих коментарів

"Червона шапочка" у доповненій реальності (ВІДЕО)

08 липня, 20:31 • Культура

Українські розробники компанії Live Animations розробили спеціальний додаток для читання книг використавши технологію доповненої реальності. На презентованому розробником відео проілюстровано дитячу казку "Червона Шапочка".

Є що послухати: "найкращі пісні століття" від Rolling Stone (ВІДЕО)

08 липня, 15:03 • Культура

Щоб скласти свій список "100 найкращих пісень століття", Rolling Stone звернувся до великої кількості артистів, продюсерів, критиків та експертів галузі, котрі надіслали свої списки улюблених пісень.

Ніякого плагіату, тільки бізнес: як картини української художниці допомогли фінським дизайнерам (ФОТО)

08 липня, 13:03 • Культура

На картині української художниці зображено подорожуючого в лісі щура, який везе на санях діточок. Малюнок фінської дизайнерки, який мав назву «Лісовий народ» відрізнявся тільки тим, що на ньому зображені одні дерева без живих істот.

6