Культура

Український співак жорстко розкритикував телеканал «Дождь»

15 січня, 22:47 • Культура

Відомий український музикант, лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк, розкритикував російський телеканал «Дождь», який опублікував карту Росії з окупованим Кримом, і після цього був заборонений на території України.

У Росії митрополит назвав балет "Лускунчик" "окультною постановкою"

13 січня, 07:45 • Культура

У Росії митрополит Новосибірський і Бердський Тихон на прем'єрі опери «Різдво» Іраіди Сальникової в Новосибірському театрі опери та балету охарактеризував балет Петра Чайковського «Лускунчик» «окультною постановкою».

Для незрячих діток у Львові створять різдвяну казку

11 січня, 08:49 • Культура

Впродовж 10–13 січня Львівський обласний осередок ГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» спеціально для незрячих дітей семи і восьми років, які навчаються на інклюзивній формі в різних містах України, організовує «Різдвяну казку у Львові».

Український льотчик в інвалідному візку заспівав пісню про війну (ВІДЕО)

06 січня, 22:15 • Культура

У рамках соціально-мистецького проекту «Пісні війни» записано чергову пісню «Настане мирний час», написану бійцем. Військовий льотчик Сергій Тітаренко написав вірш, а музику – співачка зі США Аничка Чеберенчик.

Держкіно анулювало прокатне посвідчення російського серіалу «Людський фактор»

04 січня, 07:15 • Культура

Державне агентство України з питань кіно скасувало державну реєстрацію та анулювало прокатне посвідчення російського телесеріалу «Людський фактор» режисера Олександра Замятіна.

Уряд виділить гроші на перевезення праху Олександра Олеся до Києва

03 січня, 18:28 • Культура

Уряд виділить необхідні кошти для перевезення останків українського поета Олександра Олеся до Києва. Водночас при Міністерстві культури України буде створена спеціальна міжвідомча комісія, яка займатиметься питанням перепоховань видатних українців.

8