Економіка

"Державницьке" рішення уряду Гройсмана: ліквідувати всесвітньовідомий концерн "Антонов"

26 липня, 07:56 • Економіка

Кабінет Міністрів України прийняв постанову про ліквідацію державного авіабудівного концерну "Антонов". На вінницькому базарі та на заочному відділенні МАУП про літакобудування не вчили.

Саша-Стоматолог (Янукович молодший) не отримає 320 млн. грн фейкового боргу

25 липня, 23:10 • Економіка

Прокуратура Київської області попередила спробу компанії, пов'язаної з сином екс-президента Віктора Януковича Олександром, стягнути борг з держави за нібито поставлені товари в 2012 році НАК Нафтогаз України.

Економічні підсумки тижня 17-23 липня

25 липня, 11:45 • Економіка

Україна посередині у рейтингу управління ресурсами, майже половина наших громадян готові емігрувати заради роботи, а за кількістю щеплень Україна прирівнюється до країн Африки. Ці та інші теми увійшли до економічних підсумків тижня.

ЄС три роки отримуватиме українське взуття без мита

23 липня, 17:23 • Економіка

Євросоюз на три роки встановив нульове ввізне мито для українського взуття, повідомила заступниця міністра економічного розвитку та торгівлі Наталя Микольська в ефірі 5 каналу, передає Українська Правда.

Хитра заява Siemens: не буде поставок енергообладнання російським держкомпаніям

21 липня, 11:20 • Економіка

Siemens виходить зі спільного російського підприємства "Інтеравтоматика" (частка Siemens становила 45,7%), яке, за даними Reuters, було одним із підрядників перевезення турбін в Крим.

Співпраця в обхід санкцій із Роснафтою коштуватиме ExxonMobil $ 2 млн.

21 липня, 10:00 • Економіка

Департамент по контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США оштрафував американську нафтову корпорацію ExxonMobil на $2 млн за угоди з Роснафтою в обхід антиросійських санкцій.

Європейський інвестиційний банк готовий до співпраці з Україною

20 липня, 21:21 • Економіка

Сьогодні у ЄІБ два інструменти з надання позик МСБ. Крім загального, існує і те, що працює тільки з аграріями. Також планується запуск третього інструменту - Фонду гарантування позик.

1