Економіка

Кондитерка й фрукти мають коштувати копійки, в алкоголі багато фальсифікату, - експерти перевірили ціну і якість продуктів (ВІДЕО)

16 червня, 16:39 • Економіка

Українські виробники виготовляють якіснішу продукцію для експорту, ніж на внутрішній ринок, натомість ціна обох категорій товарів майже не відрізняється.

«Доступні ліки» - успішна програма, а дефіцит ліків – через побоювання фармкомпаній втратити прибуток, - МОЗ (ВІДЕО)

16 червня, 14:53 • Економіка

Урядова програма «Доступні ліки» пропонує отримати українцям безкоштовні ліки від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та діабету ІІ типу. Проте нині спостерігається значний дефіцит ліків.

Результати тріалогу з ЄС варто оцінювати обережно

15 червня, 10:21 • Економіка

Результати міжінстутиційного тріалогу ЄС в Стразбурзі щодо торгівельних преференцій для України слід оцінювати обережно, однак оптимістично. Про це написав посол України в ЄС Микола Точицький на своїй сторінці у Facebook.

Експерт про ринок землі: поки іноземці роздумуватимуть, відкриється часовий люфт для українських «товстосумів» (ВІДЕО)

12 червня, 17:00 • Економіка

Приплив іноземних інвестицій до України, у мільярди доларів, як анонсують нині у державних органах влади, мотивуючи цим запровадження ринку землі, - не є доконаним фактом...

Експерт розповів про ризики після запровадження ринку електроенергії (ВІДЕО)

10 червня, 10:11 • Економіка

Якщо Інститут із захисту прав споживачів на ринку електроенергії не запрацює, тоді цілком можливе утворення деформованого ринку, який може призвести до різкого зростання цін на електроенергію для споживачів.

Привласнив землю аграрного коледжу? - До тебе поспішають ГПУ та СБУ

09 червня, 23:37 • Економіка

Земельні ділянки площею близько 5 тис. га, що перебували у постійному користуванні навчального закладу державної форми власності, були виключенні із земель освіти і безпідставно включені до земель запасу а в подальшому передані іншим особам у власність.

2