Економіка

Рука кремліна здригнулась обмежити ввезення алкоголю

07 серпня 2014, 10:00 • Економіка

 У кремлівських клоунів рука не піднялася залишити своїх підлеглих без звичної, щоденної порції "віскаря". ЗМІ дізналися що підпаде під заборону ввезення в Московський улус (мовою оригіналу)

Жителі Дніпропетровщини самостійно взялися за ремонт військового шпиталю (ВІДЕО)

06 серпня 2014, 21:03 • Економіка

Мешканці Дніпропетровська за власні кошти та власними силами ремонтуть місцевий військовий шпиталь. Насамперед сотня волонтерів причепурили подвір"я закладу та об’єднали зусилля, щоб відремонтувати санітарні кімнати у хірургічному відділенні.

В Криму - голод (ВІДЕО)

06 серпня 2014, 17:36 • Економіка

В супермаркетах окупованого РФ Кримського півострова практично повністю зникла молочна продукція. Автор відео під час зйомки іронізує, що, мовляв, „бандерівці” почали морити голодом „великий російський народ”, щоб зламати „рускій дух”.

Люди віддали армії 140 млн гривень

05 серпня 2014, 09:57 • Економіка

Як повідомляє прес-служба Міноборони, допомога надійшла від юридичних та фізичних осіб. З цієї суми 130,808 мільйона гривень – грошові перекази на матеріально-технічне, решта – на медичне забезпечення Збройних Сил.

У звільнених містах Донеччини поновлено виплату пенсій та соцдопомог

04 серпня 2014, 21:51 • Економіка

У визволених містах Донбасу поновлено виплату всіх державних соціальних допомог та пенсій. Як повідомили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів, на цьому наголосила міністр соціальної політики Людмила

Генерали у відставці лишилися без пільг

04 серпня 2014, 20:47 • Економіка

Президент підписав указ "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких указів Президента України", яким скасовано низку пільг генералам армії, генералам внутрішньої служби та державним радникам юстиції, звільненим за вислугою строку служби. 

285