Економіка

"Міст Моранді" може у будь-який день повторитися в Україні

16 серпня, 01:14 • Економіка

Кожний шостий міст, якій перебуває на балансі Укравтодору, в аварійному стані. Загалом після проведення реформи на балансі Укравтодору нараховується близько 6 тис. подібних споруд, при цьому майже половина потребує ремонту.

The Economist: валюта Туреччини стабілізується, але її лідер прагне більше хаосу (ВІДЕО)

15 серпня, 21:30 • Економіка

14 серпня коли турецька ліра почала відновлення після одного з найгірших тижнів падіння за десять років, Ердоган оголосив бойкот американській електроніці, посилюючи кризу у відносинах зі своїм союзником по НАТО.

Економіка випереджає прогнози зростання

15 серпня, 10:04 • Економіка

Зростання валового внутрішнього продукту України квітні-червні 2018 року склало 3,6% до аналогічного періоду 2017 року, тоді як в першому кварталі темп зростання був нижчим — 3,1%. Про це йдеться в повідомленні Держстату.

Хто не встиг - той запізнився. "Теплі" кредити ЄБРР закінчились

14 серпня, 18:01 • Економіка

Креді Агріколь Банк припиняє видачу нових кредитів за програмою енергоефективності житла від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) IQ energy у зв'язку з вичерпанням ліміту, відкритого для участі в програмі.

Група Світового банку дала рекордні $20,5 млрд на “зелені” проекти в Україні

14 серпня, 16:01 • Економіка

Група Світового банку за останній фіскальний рік спрямувала 20,5 млрд доларів на фінансування проектів зі скорочення викидів парникових газів, «чистої» енергетики та запобігання змінам клімату.

Олександр Трохимець: Експерти Мін’юсту уникають засідання суду за «тарифним позовом» Тимошенко проти уряду

14 серпня, 15:03 • Економіка

Експерти Міністерства юстиції України уникають судових засідань у справі лідера партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко проти Кабміну щодо ціни на газ та приховують махінації у газовій сфері.

3