Економіка

Японія дала гроші на реконструкцію Бортницької станції аерації

11 червня 2014, 19:45 • Економіка

Віце-прем'єр-міністр Віталій Ярема обговорив з послом Японії в Україні Тоічі Саката проект комплексної реконструкції очисних споруд Бортницької станції аерації у Києві, на фінансування якого уряд Японії виділив 1,1 млрд доларів. 

Головне для Путіна – насолити українцям за європейський вибір

11 червня 2014, 04:45 • Економіка

Введення обмежувальних заходів у торгівлі з Україною вдарить по кишені російських споживачів, які сьогодні із задоволенням купують українські конкурентні за якістю і ціною товари, а завтра від них відмовляться або ж будуть платити більш високу ціну.

В автобусах і маршрутках з'являться касові апарати

10 червня 2014, 19:45 • Економіка

У автотранспортних засобах, задіяних у пасажирських перевезеннях, встановлять касові апарати. Як повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України, про це заявив міністр Максим Бурбак. 

Аксьонов доручив створити "зелений коридор" для українських продуктів

09 червня 2014, 22:31 • Економіка

Так званий тимчасовий в.о. глави Республіки Крим Сергій Аксьонов доручив створити на митниці "зелені коридори" для прискорення пропуску продуктів харчування з материкової території України.(рос.)

Україна готується закрити порти в Криму

08 червня 2014, 06:13 • Економіка

Державна інспекція України з безпеки на морському та річковому транспорті підготувала проект постанови Кабінету міністрів України, яким пропонує тимчасово закрити морські торгові порти в Криму (рос.).

Рашн Інгліш (ВІДЕО)

06 червня 2014, 14:21 • Економіка

 "Ху із он д'юті тудей? - Ай ем он д'юті тудей! ... Ленін воз борн ін зе таун оф Сімбірск, нау колд Ульяновск ..." - ось приблизний рівень спілкування англійською керівників Московії, які пропагуючи "Русский мир", воліють відпочивати, навчати своїх д

314