Економіка

Депутати «Батьківщини» пропонують зупинити перевірку малого та середнього бізнесу на кілька років

14 травня 2014, 03:45 • Економіка

Сергій Соболєв: Потрібно зупинити будь-які перевірки малого і середнього бізнесу на найближчі чотири роки, а також вирішити питання з бюджетною заборгованістю для представників малого та середнього бізнесу.

Українські банки згортають свою активність в Донбасі

12 травня 2014, 23:18 • Економіка

"Кредобанк" призупиняє обслуговування клієнтів у містах Горлівка та Краматорськ Донецької області. Причиною припинення роботи відділень стала турбота про безпеку клієнтів і службовців (рос.).

Щоб купити валюту українцю знову потрібен паспорт

12 травня 2014, 21:23 • Економіка

Про це йдеться в постанові НБУ "Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України" від 30 квітня, зареєстрованій в Міністерстві юстиції України 7 травня, якою затверджено нову редакцію Інструкції про порядок організації

Інформація щодо подорожчання проїзду в метрополітені - провокація, - КМДА

12 травня 2014, 18:20 • Економіка

Голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко заявляє, що інформація, яка наразі поширюється у ЗМІ про те, що найближчими днями ціну на проїзд у метрополітені підвищать удвічі – абсолютно неправдива. 

Російські бізнесмени збираються викупити ряд підприємств у Криму

11 травня 2014, 06:01 • Економіка

Російські бізнесмени ведуть переговори з українськими власниками щодо можливого придбання частини кримських підприємств, які не планують продовжувати свою діяльність на півострові.(рос.)

Україна хоче стати «Силіконовою долиною» Європи

10 травня 2014, 09:49 • Економіка

Посольство України у Вашингтоні представило інноваційний бізнес-проект, який, на думку експертів, здатний перетворити країну на «Силіконову долину» Європи, забезпечивши можливість американським і європейським компаніям вести бізнес дистанційно за допомого

359