Економіка

Найбільший в світі нафтотрейдер вперше закачал свій газ в українські підземні сховища

13 листопада, 21:04 • Економіка

Найбільший в світі нафтотрейдер Vitol в жовтні поставив в Україну через Словаччину тестовий обсяг природного газу і оформив його в режимі «митного складу» для тривалого зберігання в підземних сховищах газу (ПСГ).

Міністр фінансів Данилюк може бути причетним до виведення з України коштів Януковича

10 листопада, 14:23 • Економіка

Міністр фінансів Олександр Данилюк, заступник міністра Юрій Буца та держсекретар Євген Капінус можуть бути причетні до злочинів колишнього режиму Віктора Януковича.

Західні бренди шиють одяг в Україні за безцінь (ФОТО)

09 листопада, 11:40 • Економіка

Українські швачки на фабриках, що шиють одяг для модних європейських брендів, часто отримують злиденну зарплату, яка не забезпечує нормальних умов життя. Про це йдеться в дослідженні Clean Clothes Campaign.

НБУ програв апеляцію щодо повернення Суркісам мільярда гривень

09 листопада, 07:04 • Економіка

В Україні націоналізований "Приватбанк" має повернути братам Суркісам та членам їхніх сімей понад мільярд гривень, які були переведені у капітал банку. Суд вирішив, що Суркіси не були інсайдерами банку.

Нарешті у Гройсмана дізнались, що ми воюємо з Московією

08 листопада, 15:41 • Економіка

Кабінет Міністрів припинив дію міжурядової угоди з Російською Федерацією про порядок взаємних поставок озброєння і військової техніки, комплектуючих виробів і запасних частин, організації ремонту та надання послуг військового призначення.

4