Економіка

Північному потоку-2 знайшли новий обхідний маршрут

10 серпня, 23:31 • Економіка

Проектна компанія Nord Stream 2 AG подала заявку і звіт про ОВНС (оцінка впливу на навколишнє середовище) на альтернативний маршрут в Данії у виключній економічній зоні на північний захід від о.Борнхольм.

Міжбанк: пояснення зростання долара від імпортерів до московської валютної лихоманки

09 серпня, 19:05 • Економіка

На валютному ринку черговий стрибок котирувань. Після кількох днів стабілізації ситуації з формуванням тренда на зміцнення гривні — вже другу сесію поспіль ситуація складається не на користь гривні.

Як мінімум, 30 гривень за долар - українців закликали «морально і матеріально підготуватися» (ВІДЕО)

09 серпня, 17:05 • Економіка

Таким є план штучної девальвації гривні, закладений ще у Держбюджеті-2018. А чергові коливання курсу гривні по відношенню до іноземних валют свідчать про відновлення реалізації цього плану.

Відкриття ринку землі за нинішніх умов - неможливе, - Слободяник (ВІДЕО)

09 серпня, 15:01 • Економіка

Запровадження ринку землі в Україні в нинішніх умовах є ризикованим для фермерів явищем, оскільки за відсутності чітких і прозорих механізмів може виникнути ситуація, коли держава не надасть відповідної підтримки, а фермери не зможуть купити землю.

Міжбанк: вчора перемогла жадібність, а що сьогодні?

09 серпня, 11:59 • Економіка

Після вчорашнього непоганого початку дня, коли здавалося б гривня закріпилася нижче порога 27 гривень до долара - к кінцю сесії долар зміг відстояти свої позиції і знову пішов вище цього психологічного рівня.

"Одеський авіазавод" будуватиме літаки спільно з чехами та американцями

08 серпня, 21:32 • Економіка

ДП "Одеський авіаційний завод" разом із американською компанією Aviastar Invest Corp та DISTAR CZ a.s. з Чехії, досягли домовленості про початок кооперації з розробки та виробництва літаків в Україні.

4