Економіка

Вугільна галузь має стати основою енергетичної та політичної незалежності, – Юлія Тимошенко

26 червня, 15:00 • Економіка

Вугільна галузь, яка сьогодні перебуває в жахливому занепаді, за правильного державницького підходу має стати фундаментом для енергетичної та політичної незалежності України.

Французька Bollore та "Авіалінії Антонова" спільно возитимуть вантажі

23 червня, 10:25 • Економіка

Авіакомпанія "Авіалінії Антонова", один з провідних світових операторів важкого транспортного Ан-124-100 "Руслан" вантажопідйомністю 150 тонн, і французька логістична Bollore Logistics розширюють співпрацю в галузі авіаперевезень вантажів.

В Україні ціна на свинину б'є рекорди

22 червня, 22:00 • Економіка

Вартість свинини традиційно зросла наприкінці лютого, однак ціни не припинили росту у квітні-червні. Основна причина підвищення цін - скорочення поголів'я свиней, невисока рентабельність цього бізнесу та спалахи африканської чуми.

СБУ викрила "конверт", через який виводили бюджетні кошти, виділені на відновлення Донбасу

20 червня, 22:40 • Економіка

Діяльність конвертаційного центру, що окрім надання послуг зі штучного формування податкового кредиту з ПДВ, спеціалізувався на виведенні у «тінь» бюджетних коштів, виділених на відновлення об’єктів інфраструктури Донбасу, припинила на Полтавщині.

Що може спричинити нову хвилю девальвації гривні

20 червня, 15:40 • Економіка

Національний банк України вважає, що втрата програми співпраці України і Міжнародного валютного фонду (МВФ) створить ризики для нової хвилі девальвації гривні. Про це йдеться у звіті про фінансову стабільність.

Нардепи ощасливили українців примусовим автоматичним стягненням боргів

20 червня, 15:00 • Економіка

Верховна Рада має намір увести автоматизований арешт коштів на банківських рахунках боржників. За прийняття за основу законопроекту №6232 проголосували 253 депутати при мінімально необхідних 226.

СБУ з'ясувала: споживачі оплачують неефективність енергогенеруючих компаній

20 червня, 13:23 • Економіка

Служба безпеки України спільно з Нацкомісією регулювання енергетики і комунальних послуг виявила механізм неефективного використання коштів енергогенеруючими компаніями, що викликало штучне зростання тарифів для споживачів.

4