Економіка

Кондитерка й фрукти мають коштувати копійки, в алкоголі багато фальсифікату, - експерти перевірили ціну і якість продуктів (ВІДЕО)

16 червня, 16:39 • Економіка

Українські виробники виготовляють якіснішу продукцію для експорту, ніж на внутрішній ринок, натомість ціна обох категорій товарів майже не відрізняється.

«Доступні ліки» - успішна програма, а дефіцит ліків – через побоювання фармкомпаній втратити прибуток, - МОЗ (ВІДЕО)

16 червня, 14:53 • Економіка

Урядова програма «Доступні ліки» пропонує отримати українцям безкоштовні ліки від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та діабету ІІ типу. Проте нині спостерігається значний дефіцит ліків.

Результати тріалогу з ЄС варто оцінювати обережно

15 червня, 10:21 • Економіка

Результати міжінстутиційного тріалогу ЄС в Стразбурзі щодо торгівельних преференцій для України слід оцінювати обережно, однак оптимістично. Про це написав посол України в ЄС Микола Точицький на своїй сторінці у Facebook.

Експерт про ринок землі: поки іноземці роздумуватимуть, відкриється часовий люфт для українських «товстосумів» (ВІДЕО)

12 червня, 17:00 • Економіка

Приплив іноземних інвестицій до України, у мільярди доларів, як анонсують нині у державних органах влади, мотивуючи цим запровадження ринку землі, - не є доконаним фактом...

Експерт розповів про ризики після запровадження ринку електроенергії (ВІДЕО)

10 червня, 10:11 • Економіка

Якщо Інститут із захисту прав споживачів на ринку електроенергії не запрацює, тоді цілком можливе утворення деформованого ринку, який може призвести до різкого зростання цін на електроенергію для споживачів.

5