Економіка

Чи зупинять західні інвестиції масове заробітчанство закордоном?

01 вересня, 21:26 • Економіка

У 20-тисячне місто Броди, що на Львівщині, прийшли інвестиції на мільйони євро - там відкрили завод на 1400 робочих місць. Як нові можливості вплинуть на життя маленького містечка - у репортажі DW.

До кінця року за рецептами МВФ в Україні проведуть пенсійну реформу та "зшиють" держбюджет

01 вересня, 18:40 • Економіка

У вересні-жовтні цього року в Україну прибудуть три місії Міжнародного валютного фонду, які мають займуться питанням пенсійної реформи та державного бюджету на 2018 рік.

Урядова помилка спровокувала дотаційний «перекіс» у аграріїв (ВІДЕО)

31 серпня, 14:19 • Економіка

Система державних дотацій виробникам агропромислової продукції, яка була запроваджена з 2017 року на заміну скасування податкових пільг, показала свою неефективність через недосконалість нормативно-правової бази.

Мексиканський архітектор займеться в Україні інфраструктурними проектами

30 серпня, 22:00 • Економіка

Не минуло ще й 10 років з того щасливого дня, коли іспанський лижний інструктор погодився збудувати в Україні перший LNG-термінал. Тепер українську інфраструктуру розбудовуватиме мексиканський архітектор. Так і тягне наших урядовців на палких кабальєро.

Рішення судді - шлях до перетворення державної власності у приватну

30 серпня, 20:15 • Економіка

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили в Одеській області колишню суддю Білгород-Дністровського міськрайонного суду, яка незаконно відчужувала державну власність.

5