Економіка

Amazon вирощує перевізника - конкурента FedEx Corp. та UPS

09 лютого, 21:02 • Економіка

Американська компанія-рітейлер Amazon Inc. готується до запуску власної служби доставки покупок і інших посилок від компаній споживачам для прямої конкуренції з такими службами доставки як FedEx Corp. і United Parcel Service Inc. (UPS).

Регулятор не вірить в те, що обленерго перейде на RAB-тарифи

09 лютого, 19:01 • Економіка

Глава Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг Дмитро Вовк сумнівається в готовності будь-якого обленерго до переходу на стимулююче регулювання з 1 квітня 2018 року.

«Визначатиметься двозначним числом», - економіст дав прогноз та назвав три головні фактори впливу на інфляцію в Україні (ВІДЕО)

09 лютого, 17:52 • Економіка

За словами голови Комітету економістів України, Андрія Новака, в Україні є три головні фактори, які формують рівень інфляції.

Китайці замість американської кукурудзи хочуть купувати українську

09 лютого, 17:04 • Економіка

Деякі китайські імпортери останнім часом приймали рішення про відмову від закупівлі кукурудзи з США і переорієнтації на постачальників з України, оскільки уряд Китаю посилює контроль з переробки ГМ сортів кукурудзи.

Фонд гарантування вкладів затвердив умови реструктуризації іпотечних кредитів фізосіб

08 лютого, 21:33 • Економіка

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб затвердив умови реструктуризації заборгованості за іпотечними кредитами фізичних осіб перед банками, що ліквідуються.

5