Економіка

Публікація скандальних Paradise Papers має позитивну сторону, – Єврокомісія

07 листопада, 19:16 • Економіка

Єврокомісар з економічних і фінансових питань, оподаткуванню і митниці П'єр Московісі зазначив, що скандал, який пов'язаний з публікацією Paradise Papers, не лише є поганою новиною.

Відносна стабільність, ймовірне падіння цін на житлову нерухомість – банкір дав прогноз щодо економічної ситуації у країні (ВІДЕО)

07 листопада, 16:22 • Економіка

Курс гривні щодо провідних іноземних валют суттєво не знижуватиметься - можливе падіння на рівні 5-7% до кінця поточного року.

Концерн BMW став менш прибутковим

07 листопада, 13:55 • Економіка

Німецький автовиробник Bayerische Motoren Werke (BMW) знизив чистий прибуток в третьому кварталі 2017 року на 1,8%, в тому числі через зростання витрат і інвестиції в технології, які дозволять компанії повністю перейти на електромобілі.

Глава Нафтогазу літав у Лондон на розмову з Соросом

06 листопада, 20:40 • Економіка

Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв з 1 по 4 листопада їздив у відрядження до Лондона для обговорення з Джорджем Cоросом питань енергетичної безпеки та реформування компанії.

Крім звичного економічного циклу, нестабільність гривні «спровокована» політикою НБУ, - економісти (ВІДЕО)

06 листопада, 16:23 • Економіка

При будь-якій нестабільності на ринку валют, а саме падінні курсу гривні, українці поспішають кудись їх вкласти, чи то в техніку, чи інші життєві блага. Є такі, хто при першій нагоді просто скуповує долари або євро.

Нафтогаз завив про втрату монополії на газовому ринку України

04 листопада, 12:07 • Економіка

Національна акціонерна компанія (НАК) Нафтогаз України вже не є монополістом на газовому ринку України. Щоб підтвердити або спростувати цей статус, Нафтогаз вирішив звернутися до регулятора з проханням провести відповідну перевірку.

5