Економіка

Державний аукціон торгів арештованим майном СЕТАМ атакували хакери

18 травня, 21:00 • Економіка

Хакери здійснили спробу втрутитися в роботу державного підприємства Системи електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ). Про інцидент одразу повідомили експертів Департаменту кіберполіції.

Справжня децентралізація – це децентралізація податків. Експерт назвав варіанти (ВІДЕО)

18 травня, 09:40 • Економіка

Як провести справжню децентралізацію фінансів, а не лише повноважень? Свій варіант під час прес-конференції у Києві запропонував Андрій Новак, Голова Комітету економістів України.

Мільярдні боржники «Приватбанку прописані на автомийках та АЗС (ФОТО, ВІДЕО)

14 травня, 16:42 • Економіка

Найбільший банк України – «ПриватБанк» – уже півроку як державний. Що з ним трапилось насправді? Чому в банку, клієнтом якого був кожен другий українець, утворилась величезна діра у майже 150 мільярдів гривень?

"Нафтогаз" потролив винних у квітневому подорожчанні газу

14 травня, 07:23 • Економіка

Обурення газзбутів щодо квітневого подорожчання блакитного палива для українських споживачів на 1% (до 6,96 грн/куб. м) — популізм, оскільки це сталося внаслідок завищення націнок самими ж газзбутами, що входять до монополії олігарха Дмитра Фірташа.

У 2017 році економіка України зросте на 2%, - ЄБРР

11 травня, 16:41 • Економіка

Європейський банк реконструкції і розвитку, найбільший міжнародний фінансовий інвестор в Україні, прогнозує зростання економіки нашої країни в 2017 році на 2%, що відповідає попереднім прогнозом банку за листопад 2016 року.

6