Економіка

Україна в травні імпортуватиме газ за рекордно високими цінами, - експерт

11 травня, 12:31 • Економіка

Середня вартість імпортного природного газу в травні залишиться на рекордній позначці, яка була досягнута в квітні, - понад 300 дол. за куб. м, що пояснюється зростанням цін на нафту на світовому ринку нафти, а також високим попитом на блакитне паливо в Є

Приватизація держпідприємств може відбуватися тоді, коли ціна на стратегічні підприємства буде гідною, - Євтушок

11 травня, 11:03 • Економіка

Президент не продає свій бізнес у Росії, бо під час війни за нього не виручити стільки, скільки він коштує насправді, водночас зараз на торги виставляють стратегічні державні підприємства, коли ціни на них найнижчі.

Міжбанк: щось не видно натовпу покупців валюти

10 травня, 18:34 • Економіка

У четвер обсяги операцій на міжбанку залишали бажати кращого, але гривня змогла повернути собі частину втрачених раніше позицій. Обсяги торгів були низькими — всього 272,90 млн доларів при укладенні 424 угод.

Польща виступила проти газового шантажу Кремля

10 травня, 08:32 • Економіка

У Польщі управління з питань конкуренції і захисту прав споживачів порушило провадження проти російського «Газпрому» і п'яти міжнародних компаній, відповідальних за фінансування проекту «Північний потік 2».

АМКУ перевірить готелі через захмарні ціни напередодні фіналу Ліги чемпіонів

09 травня, 21:31 • Економіка

Київське територіальне відділення Антимонопольного комітету України почало офіційний моніторинг готелів Києва через інформацію про зростання цін перед фіналом Ліги чемпіонів.

Міжбанк: гривня не втрималась на вчорашніх позиціях

08 травня, 19:04 • Економіка

У вівторок на міжбанку ситуація змінилася, а гривня не змогла закріпити вчорашній успіх. Котирування долара поступово пішли вгору. За день курс зріс на 3,5 копійки при купівлі і на 1 копійку при продажу — з ранкових 26,19/26,24 до 26,225/26,25 гривень.

6