Економіка

Китай інвестує понад півмільярда доларів в українське садівництво

07 березня, 11:04 • Економіка

Протягом 2 років Державна корпорація Китаю China Haisum Engineering збирається інвестувати $515 млн в українську галузь переробки плодів, будівництва фруктових сховищ, а також виробничо-логістичних комплексів.

Зусиллями Трампа світова торговельна війна вже на порозі

06 березня, 18:02 • Економіка

Вже щонайменше тиждень Дональд Трамп тримає світ торгівлі у напрузі. Його традиційно неочікувана заява про намір запровадити 20% мита на вироби зі сталі і 10% на вироби з алюмінію з мотивів захисту національної безпеки збурила торговельний світ.

Європейський газ «утридорога» не вплине на українців, - експерт (ВІДЕО)

06 березня, 17:24 • Економіка

Під час «газової кризи» Україна купила на європейському ринку газ за значно вищою ціною, аніж передбачено контрактом на постачання газу для України, але такий об’єм є незначним, щоб вплинути на зростання ціни на газ для українського споживача.

Заборгованість населення за «комуналку» зросла до 36,9 млрд грн – це критичні показники, - експерт (ВІДЕО)

06 березня, 16:03 • Економіка

Рівень заборгованості населення за сплату за житлово-комунальні послуги станом на 1 лютого 2018 року склала 36,9 млрд грн, і зросла у порівнянні із попереднім місяцем (січень 2018 року) на 4,6 млрд грн, що є вкрай критичним показником.

Криза нестачі газу в Україні – прорахунок «Нафтогазу», - експерт (ВІДЕО)

06 березня, 15:32 • Економіка

До газової кризи в Україні призвела не лише відмова ПАТ «Газпром» відновити постачання російського газу в Україну, але недостатньо ефективне планування закупівель газу НАК «Нафтогаз Україна».

В розслідуванні рефінансування "Привату" врахують результати Kroll

05 березня, 20:34 • Економіка

Спеціалізована антикорупційна прокуратура має намір долучити висновок американського детективного агенства до справи про рефінансування "ПриватБанку". Про це повідомив керівник САП Назар Холодницький.

7