Економіка

Від збанкрутілого "Реал Банку" слід грошей веде до Курченка і Ко

04 травня, 21:03 • Економіка

Збанкрутілий "Реал Банк" став неплатоспроможним через надання кредитів із порушеннями правил позичальникам із групи компаній "СЄПЕК", яка належить олігарху-втікачу Сергію Курченку

Уряд скоротив витрати на субсидії, але кардинальних змін у підходах не відбулося, - Рябцев (ВІДЕО)

04 травня, 18:31 • Економіка

Сам впав у яму - тепер сам себе і витягуй звідти. Виділивши 71 млрд гривень на відшкодування витрат домогосподарств за ЖК послуги у 2018 році, Кабмін змушений був компенсувати заборгованість за 2017 рік у розмірі 30 млрд грн.

Відмова у наданні субсидії через площу житла містить ознаки дискримінації - експерт (ВІДЕО)

03 травня, 17:05 • Економіка

Директор аналітично-дослідницького центру «Інститут міста» та експерт з питань ЖКГ, Олександр Сергієнко розкритикував нові умови отримання субсидій для українців. Зокрема, обмеження щодо житлової площі.

Вся зброя світу: скільки витрачають на армію та озброєння США, Китай, Саудівська Аравія та Україна (ВІДЕО)

03 травня, 12:30 • Економіка

Військові витрати планети у 2017 році сягнули рекорду з часів "холодної війни". Всього на озброєння та потреби армій світу було витрачено близько $1,73 трильйона. Таким чином, на кожну людину на Землі припадає $230 таких витрат.

Міністерський плацкарт (ФОТО)

03 травня, 10:31 • Економіка

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян після поїздки з Києва до Маріуполя у плацкарті «Укрзалізниці» поскаржився на відсутність кондиціонування і вакуумних туалетів у потягу, проте відзначив чисту постіль, помиті вагони і люб'язність провідників.

8