Економіка

Нові "успіхи" уряду Гройсмана: субсидія на оплату ЖКП за рік зменшилася майже у 2 рази (ВІДЕО)

21 листопада, 18:55 • Економіка

У січні-жовтні 2017 року за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулось 7,7 млн домогосподарств, що на 33,5% більше, ніж у січні-жовтні 2016р.

АМКУ засумнівався в об'єктивності одночасного підвищення цін на бензин на АЗС

21 листопада, 11:06 • Економіка

Антимонопольний комітет України (АМКУ) продовжує відслідковувати ситуацію на ринках бензинів та дизельного палива на предмет дотримання учасниками вимог законодавства про захист економічної конкуренції.

В НБУ спрогнозували, що буде з курсом гривні до кінця року

21 листопада, 10:28 • Економіка

Курс гривні щодо іноземних валют не повинен суттєво змінитися, оскільки Національний банк активно співпрацює з Урядом з метою більш рівномірного витрачання коштів, які є на єдиному казначейському рахунку.

"Дочка" німецького банку в Україні отримала $25 млн від ЄБРР для кредитування малого бізнесу

21 листопада, 09:09 • Економіка

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надав українському ПроКредит Банку кредит на $25 млн (в гривневому еквіваленті). Кошти призначені для пом'якшення валютних ризиків при кредитуванні малого та середнього бізнесу (МСБ) в Україні.

На український ринок газу вирішив вийти ще один світовий енергогігант

20 листопада, 19:50 • Економіка

Дочірня компанія міжнародного енерготрейдера з реєстрацією в Швейцарії DufEnergy - Дюфенерджі Україна подала документи на отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

«Транш у голові» або приватизація по-українськи (ВІДЕО)

20 листопада, 15:51 • Економіка

Представники нинішньої політичної верхівки України не особливо прагнуть приватизації українських підприємств, які перебувають на балансі держави, але і віддати «комусь і щось» теж не хочуть.

8