Економіка

Україна може потрапити до списку офшорів, - НБУ

05 березня, 18:32 • Економіка

Україна потрапить у чорний список офшорів Міжнародної групи з протидії відмиванню брудних грошей FATF, якщо не виконає мінімальний пакет стандартів Багатосторонньої конвенції протидії розмиванню податковою бази та відмиванню коштів.

НБУ незадоволений діями Мінфіну на ринку запозичень

05 березня, 17:31 • Економіка

Національний банк України (НБУ) назвав високим валютним ризиком суттєві зобов'язання Міністерства фінансів в іноземній валюті. Регулятор рекомендує відомству скорочувати їх обсяг і активніше залучати гривневі позики.

В Україні вартість електромобілів хочуть знизити на 23%

05 березня, 12:34 • Економіка

Мінінфраструктури узгодило стратегію розвитку ринку електрокарів, якою передбачено введення механізму податкової знижки та скасування виплати в пенсійний фонд при реєстрації електромобілів.

Європейці закликають до негайного вирішення газового конфлікту, розв'язаного Газпромом

03 березня, 16:29 • Економіка

Комісія закликає всі зацікавлені сторони, компанії та відповідні міністерства України та Росії знайти негайне вирішення відповідно до рішення Стокгольмського арбітражного трибуналу. Комісія готова керувати тристороннім процесом

Тепловози GE зможуть вироблятися на Крюківському заводі - Кравцов

03 березня, 10:30 • Економіка

Крюківський вагонобудівний завод може стати основною виробничо-складальною базою для того відсотка локалізації виробництва тепловозів General Electric, який закладений в рамковій угоді між Укрзалізницею і GE Transportation.

8