Економіка

Рябчин: Українці повинні стати головними інвесторами в економіку, натомість вони ледве виживають (ВІДЕО)

20 вересня, 17:51 • Економіка

За півроку іноземні інвестиції в Україну зменшились на 50 %. Про це у коментарях журналістам сказав народний депутат від «Батьківщини» Олексій Рябчин, передає INTV.

«Клініка» або «фаталізм», «у населення нема бездонних кишень» – експерт розкритикував ініціативу із здорожчання газу (ВІДЕО)

19 вересня, 16:23 • Економіка

Говорити про якусь готовність до опалювального сезону нині недоречно через значну заборгованість населення за житлово-комунальні послуги.

Згідно дефіцитного проекту держбюджету-2018, уряд планує витрачати ще незароблене

18 вересня, 18:12 • Економіка

Верховна Рада України оприлюднила затверджений Кабінетом міністрів і зареєстрований у парламенті проект Державного бюджету на 2018 рік з показником дефіциту в 77,9 мільярда гривень і очікуваним річним зростанням реального ВВП на 3%.

Постанова від НБУ: експерт розповів як українські банки здійснюватимуть фінмоніторинг своїх клієнтів (ВІДЕО)

18 вересня, 17:52 • Економіка

З вересня 2017 року НБУ зобов'язав банки здійснювати фінансовий моніторинг за «європейськими стандартами». Тепер клієнтам банків доведеться доводити легальність своїх доходів, що в українських реаліях зробити не так просто.

Одні школи й лікарні – те, що залишиться від приватизації «по-українськи» (ВІДЕО)

15 вересня, 16:20 • Економіка

Олігархічна політика в Україні, мабуть, доведе країну до ситуації, коли державний сектор буде обмежуватися тільки соціальними об'єктами - школами, дитсадками, лікарнями.

8