Економіка

Apple святкує ювілей iPhone. Що буде після вашого 7-го "яблука"

03 липня, 10:24 • Економіка

iPhone виповнилось десять років. Перша модель приладу потрапила на полиці крамниць 29 червня 2007 року. Ця технологія була адаптована та поширилась швидше, ніж будь-який інший комп’ютерний прилад у світі.

Коломойський не дасть цілій низці держорганів спокійно спожити активи Приват-банку

30 червня, 20:09 • Економіка

Бізнесмен Ігор Коломойський подав ще один позов до суду до Національного банку, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Кабінету Міністрів, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Міністерству фінансів і Приватбанку.

Нас не спитали, але за Приват ми вже заплатили по 3,5 тисячі гривень

30 червня, 19:00 • Економіка

Стало відомо скільки кожному українцю обійдеться націоналізація "Приватбанку". Чи готові українці оплачувати банківські ігри НБУ та боротьбу президентської команди з екс-главою Дніпровської ОДА та гроші Приват-банку?

У Мінфіні обіцяли повністю ліквітувати дефіцит Пенсійного фонду за 7 років (ВІДЕО)

30 червня, 14:47 • Економіка

Дефіцит Пенсійного фонду, який складає 141 млрд гривень, планують звести до нуля протягом 7 років, починаючи з 2021 р. Про це сьогодні під час брифінгу заявила перший заступник міністра фінансів України Оксана Маркарова.

Атаки на український банківський сектор: як не Гонтарева, то невідомий кібервірус

27 червня, 16:11 • Економіка

Національний банк України попередив банки та інших учасників фінансового сектору про зовнішню хакерську атаку невідомим вірусом на декілька українських банків, а також на деякі підприємства комерційного та державного секторів, що відбувається сьогодні.

Вугільна галузь має стати основою енергетичної та політичної незалежності, – Юлія Тимошенко

26 червня, 15:00 • Економіка

Вугільна галузь, яка сьогодні перебуває в жахливому занепаді, за правильного державницького підходу має стати фундаментом для енергетичної та політичної незалежності України.

8