Головне

24 квітня. Щоденник української Кліо (ФОТО)

24 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 24-й день квітня, 102 роки тому розпочався Геноцид вірмен у Туреччині. У 1918 році трибунал визначив винними в організації репресій керівництво партії младотурків. Практично всі вони до 1922 року були вбиті активістами вірменської партії Дашнакцютун.

23 квітня. Щоденник української Кліо (ФОТО)

23 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 23-й день квітня, 43 роки тому КДБ попросив у Брежнєва дозволу на підтримку палестинської терористичної організації "Народний фронт звільнення Палестини". Ось звідки "ростуть ноги" сучасного ісламського тероризму. А москаль все каже: ІДІЛ - ІДІЛ!

22 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 22-й квітневий день людство почало будувати Бастилію, відкрило Бразилію, перетнуло на пароплаві Атлантику, застосувало отруйний газ. У Світ Божий прийшли мадам де Сталь, Роберт Оппенгеймер, Джек Ніколсон, Дональд Туск та Василь Вірастюк.

Позиція України у суді ООН – нечітка, слід артикулювати на факті агресії Росії, - експерт (ВІДЕО)

21 квітня, 15:15 • Політика

Українська делегація у позові України про запровадження тимчасових запобіжних заходів до Російської Федерації у справі «Україна проти Росії» зайняла «нечітку і непевну позицію»....

21 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

21-й квітневий день можна назвати днем президентів, адже президент Бразилії Жуселіну Кубічек наказав побудувати нову столицю, президент України Л.Кравчук встановив самоврядність КНУ, а недо-президенти Янукович та Медведєв підписали Харківські горе-угоди.

20 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

20 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Літак Боїнг чомусь ненавиділи при сов'єтах, ненавидять московити і зараз: 39 років тому радянський винищувач збив пасажирський Боїнг-707 корейських авіаліній, а 3 роки тому ракетою "Бук" московські агресори збили малазійський Боїнг-777.

Збори ініціативної групи за участю Юлії Тимошенко з організації референдуму про заборону продажу землі (ВІДЕО)

19 квітня, 20:01 • Політика

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко взяла участь у зборах ініціативної групи щодо організації Всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу сільськогосподарської землі. Запис трансляції каналу INTV.

Юлія Тимошенко: Президент не скористався своїм правом на оголошення референдуму щодо доцільності продажу землі (ВІДЕО)

19 квітня, 17:30 • Політика

Президент України Петро Порошенко намагається відкрити ринок продажу сільськогосподарських земель в Україні для отримання надприбутків аграрною мафією.

Юлія Тимошенко: Українці проти продажу землі і готові прийти на Всеукраїнський референдум (ВІДЕО)

19 квітня, 15:04 • Політика

Більшість українців проти продажу землі сільськогосподарського призначення і готові прийти на Всеукраїнський референдум та проголосувати проти зняття заборони на її продаж.

19 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

87 років тому, у 19 день квітня були винесені вироки членам так званої Спілки визволення України. Вся "діяльність" антирадянської організації була вигадана НКВС/ГПУ. "Суд" став першим кроком на шляху масових репресій проти української інтелігенції.

18 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Саме у 18-й день квітня, 177 років тому вийшло друком перше видання найвідомішого твору Тараса Шевченка "Кобзарь Т.Шевченка". Твір був першою збіркою поета і став першою авторською збіркою в історії української літератури.

17 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

31 рік тому закінчилась чи не найдовша війна в історії - 335-літня війна Нідерландів за архіпелаг Сіллі, контрольований Великобританією. Протягом цих років не було зроблено жодного пострілу і не було жодної жертви. Якби всі війни так закінчувались.

16 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

307 років тому було ухвалено Конституцію Пилипа Орлика. Документ було прийнято на зборах козацтва біля містечка Тягина на правому березі річки Дністер. Україномовний оригінал було віднайдено у 2008 р. в архіві давніх актів у Московії і досі там перебуває.