Головне

19 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 19-й весняний день у Венеції запровадили авторське право, в Штатах вперше пограбували банк, в Києві пройшла маніфестація за Україну вільну від Росії, героїв-крутянців перепоховали на Аскольдовій могилі і прийшла у Світ Божий геніальна Ліна Костенко.

Не обіцянок, ні пробачень - - нардепи про звіт Гонтаревої (ВІДЕО)

15 березня, 17:12 • Політика

Валерія Гонтарева на посаді голови Національного банку України проводила непрофесійну і злочинну політику, що призвело до падіння національної валюти і взагалі падіння фінансово-економічної системи країни.

«Батьківщина» передала до НАБУ та Генпрокуратури заяву про злочин щодо незаконної приватизації ГТС (ВІДЕО)

12 березня, 18:35 • Суспільство

Народні депутати від «Батьківщина» передали до НАБУ та до Генпрокуратури заяву про злочин, що готується вищими посадовими особами щодо незаконної тіньової приватизації ГТС.

Сергій Соболєв: Гонтарева буде першим клієнтом Антикорупційного суду

11 березня, 09:30 • Суспільство

Є рішення суду про те, що Гонтарева і її компанія ICU безпосередньо займалися виведенням брудних грошей Віктора Януковича і його команди в офшорні юрисдикції. Наша фракція не раз заявляла про цей факт. Хіба це не злочин? Злочин. Але її покровителі мовчать

Весняні політичні етюди - 34. Чи інновації роблять людей щасливішими? (ВІДЕО)

07 березня, 16:25 • Політичні етюди

На першому з весняних етюдів зустрілися автор циклу програм - Костянтин Матвієнко та філософ Сергій Дацюк. В один щасливий день вони разом заснували цілу корпорацію - політичного консалтингу «Гардарика», а сьогодні порівняли Україну з цивілізованим світом

Витончена пастка для "Газпрому" від Тимошенко (ВІДЕО)

02 березня, 16:28 • Статті

"Темники" у нас люблять читати навіть більше, ніж політичну аналітику. Аудиторія у статей, в яких наводяться скани чи фотографії тез, які використовують партії для коментування подій, в рази вища, ніж тих, де ці події аналізуються.

Сергій Соболєв вимагає від СБУ та НАБУ надати інформацію щодо знищення танків неякісною оливою (ВІДЕО)

28 лютого, 13:03 • Політика

Сергій Соболєв вимагає від СБУ та НАБУ надати відповідь на його депутатський запит щодо завдання шкоди обороноздатності країни у зв'язку зі знищенням бойових танків через використання неякісної моторної оливи.

Влада намагається привласнити ГТС – слід зупинити ці маніпуляції, - Тимошенко (ВІДЕО)

27 лютого, 12:03 • Політика

Нинішня влада планує приватизувати українську газотранспортну систему, що є неприпустимим, оскільки вона є національним стратегічним ресурсом, який належить виключно народу України.

Світ стурбований рівнем корумпованості чинної влади в Україні, – Юлія Тимошенко (додане ВІДЕО)

26 лютого, 14:27 • Політика

Порожній зал під час виступу Президента Петра Порошенка на Мюнхенській безпековій конференції став демаршем з боку лідерів інших країн світу проти корупції в Україні та проти політики чинної влади.

Юлія Тимошенко - беззаперечний лідер президентських перегонів. Результати соцдослідження групи «Рейтинг»: (оновлено, ФОТО, ВІДЕО)

22 лютого, 12:28 • Політика

Соціологічна група «Рейтинг» сьогодні, 22 лютого оприлюднила результати соціологічного дослідження щодо лідерів майбутніх виборів президента країни, під час якого було опитано 30 тисяч респондентів. Беззаперечним лідером є Юлія Тимошенко.

Зимові політичні етюди – 33. «Взаємовідносини держави і суспільства» (ВІДЕО)

20 лютого, 13:27 • Політичні етюди

Лідер руху «Сила права» Андрій Сенченко завітав у студію «Політичних етюдів» аби розповісти про абсолютно новий і несподіваний напрямок роботи цієї ГО – громадський антимонопольний центр.