Головне

26 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

309 років тому, 26 липня за наказом гетьмана Івана Мазепи поблизу Білої Церкви страчено Василя Кочубея. Зауважимо: за зраду на користь Московії. Нехай і для нас стане гарним прикладом для наслідування ставлення Гетьмана до московських посіпак.

Велика група т.зв. експертів нав’язує Україні капітуляцію

25 липня, 08:22 • Суспільство

Численні виступи в українських ЗМІ великої групи політологів і аналітиків демонструють останнім часом певну спільну тенденцію. Це постійне нав’язування українцям думки про неможливість перемоги над агресором через «об’єктивні» обставини.

25 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

331 рік тому Україна зробила правильний вибір - Гетьманом було обрано Івана Степановича Мазепу. Реформатор, державник, благодійник. Людина, яка б повернула Україну у європейську родину, якби не підла зрада, куплена за московські червонці та соболя.

24 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Тисячу років тому зійшлися у битві за київський престол війська князів Ярослава та Святополка. Переміг Ярослав - його надалі називали Мудрий. А "лузера" Святополка надалі іменували Окаянним.

23 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 23 день липня почала діяти Європейська спільнота з вугілля та сталі, створена з метою об'єднання вугільних та сталеливарних ресурсів Бельгії, Західної Німеччини, Італії, Люксембургу, Нідерландів та Франції. Угода стала прообразом Європейського Союзу.

22 липня. Щоденник української Кліо (ФОТО)

22 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Рівно три роки тому, у спекотний 22-й липневий день місто Сівєродонецьк було звільнено від терористів, керованих з Москви. Так само будуть звільнені всі окуповані московитами міста, містечка та села нашої Батьківщини. Слава Україні! Слава Nації!

21 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

81 рік тому у швейцарському Монтре представники Туреччини, Великобританії, Франції, Болгарії, Румунії, Греції, Югославії, СРСР, Австралії і Японії відновили суверенітет Туреччини над протоками з Чорного в Середземне море. Зараз маємо те, що маємо.

19 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Зовсім поруч з Києвом 981 рік тому кияни завдали нищівної поразки орді хана Тугора. Більш нічого войовничого не відбулося, проте у Парижі почав працювати метрополітен, народився "батько" всіх кольтів та Великий Буба - Вахтанг Кікабідзе.

Альона Шкрум: Ми таки зареєстрували постанову про скасування ганебного закону щодо КСУ

18 липня, 12:41 • Політика

Безпрецедентна та ганебна історія часів пізнього Януковича: у п’ятницю чомусь дивним чином двері відділу реєстрації законопроектів були зачинені і так і не відчинилися!

18 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 18-й липневий день прийшли у Світ Божий видатні науковці, митці, письменники, борці за права людини, дивізія Костюшко розгромила московське військо, а під стінами Святої Софії "Беркут" бив людей і шматував державні прапори - так Україна ховала Патріарха