Головне

26 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

26 березня 1909 року російські війська увійшли в Персію, щоб підтримати шаха Мухаммада Алі у боротьбі з конституційним урядом. Минають століття, а сутність московської політики не міняється: підступність, агресія, насильство, смерть.

25 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 25-й день весни в концтаборі Майданек загинув греко-католицький священик блаженний Омелян (Ковч). Отець Омелян писав з табору до своїх рідних: "Учора вбили тут 50 чоловік. Якщо я не буду тут, то хто допоможе їм перейти ці страждання?..."

24 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Весняний день політичних катаклізмів: в Німеччині всю повноту влади передали А.Гітлеру, І.Карімов довічно обійняв посаду президента Узбекистану, у Киргизстані відбулася "тюльпанова" революція, а у Мінську знищено наметове містечко опозиції.

Відмова НКРЕКП від зниження ціни на електроенергію означає, що з 1 квітня тариф зросте, - депутат (ВІДЕО)

23 березня, 16:59 • Політика

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) заявила, що не підвищуватиме оптової ринкової ціни (ОРЦ) на електроенергію.

Соболєв: «Коаліція Роттердам+» звільнила від е-декларування тих, хто має проблеми із законом (ВІДЕО)

23 березня, 14:47 • Політика

«Батьківщина» вважає, що ухвалення непогодженого з Європейською Комісією законопроекту №6172, під прикриттям якого від е-декларування буде звільнено низку високопосадовців, може зірвати ухвалення рішення щодо надання безвізового режиму для України.

Дійти до суті з Сергієм Дацюком - ІІ. Частина 2 «Сюжет історичної гри, як суб’єктий фактор, який грає державами і людьми». Розмова з С.Переслегіним (ВІДЕО)

23 березня, 11:30 • Політика

Продовження розмови філософа Сергія Доцюка з московським гостем – письменником, істориком, філософом, футурологом Сергієм Борисовичем Переслегіним.

23 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Шість років тому був обраний новий предстоятель УГКЦ - Верховний Архієпископ Києво-Галицький Святослав Шевчук. Відповідаючи на запитання "Як боротися з "русским миром?", новий глава та отець УГКЦ відповів: "Треба будувати Український Світ". Амінь.

Дійти до суті з Сергієм Дацюком - ІІ. Частина 1 «Історичні ігри з переходом у космічну експансію», розмова з С.Переслегіним (ВІДЕО)

22 березня, 11:28 • Політика

Чи можна дограти по іншому історичний сюжет, в якому СРСР перемогла у ІІ Світовій війні, всі республіки разом, пів-Європи підкорено і фактично весь світ поділений на двох з США?

22 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 22-й музичний день весни прийшли у Світ Божий українці Микола Лисенко, під мелодії якого заспівали з оперної сцени Наталка Полтавка і Тарас Бульба, композитор Порфірій Домуцький та автор "Іісус Христос супер-зірка" англієць Ендрю Ллойд Веббер.

Фактор МВФ: Україна ризикує залишитися без міжнародної фінансової допомоги (ВІДЕО)

21 березня, 15:13 • Економіка

Всі міжнародні програми з фінансування України прописані таким чином, що вони залежать від того, чи діє програма співпраці офіційного Києва з Міжнародним валютним фондом (МВФ), чи її немає.