Головне

23 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

304 роки тому було укладено угоду між гетьманом Пилипом Орликом і Кримським ханом про спільну боротьбу проти Московії. Невиконання цієї угоди в історичній перспективі призвело до Геноциду кримських татар, Голодомору в Україні, сьогоднішньої війни на сході

22 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

22 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В сумний 22-й день січня 2014-го з'явилися перші загиблі на Майдані. Від куль снайпера загинули 2 протестувальники: Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. Ще один чоловік помер раніше після падіння з колонади стадіону. Пам'ятаємо...

21 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 21-й день січня 2015-го року, після 242 діб героїчної оборони Українські вояки залишили зруйновані термінали Донецького аеропорту... Слава нашим Українським Кіборгам і Вічна Пам'ять полеглим Героям.

20 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

20 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

31 рік тому президент Франції Франсуа Міттеран і прем'єр-міністр Великобританії Маргарет Тетчер підписали договір про будівництво тунелю під протокою Ла-Манш. Тунель з'єднав континентальну Європу з Великобританією, ставши символом об'єднаної Європи.

Свято Богоявлення у Києві (ВІДЕО)

19 січня, 14:28 • Культура

У центрі свята Богоявління Господнього – подія хрещення Ісуса в Йордані, яку описують всі чотири євангелисти, що підкреслює її важливість. Літургійні тексти та церковні обряди розкривають зміст цієї події у стосунку до людини і світу.

19 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

19 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

На Богоявлення розпочалася активна фаза Революції Гідності. На вулиці Грушевського активісти вступили в жорстке протистояння із силовиками Януковича, спалили спец-техніку і почали зведення барикад. За місяць Янукович побіжить в Московію.

«United Ukraine» об’єднає світ у боротьбі за Донбас і Крим (ВІДЕО)

18 січня, 14:35 • Політика

До Дня Соборності України стартував третій міжнародний флешмоб «United Ukraine». Учасником флешмобу може стати кожен, хто підтримує Україну, прагне її єдності та припинення військової агресії з боку Росії.

«Виплати із держбюджету пішли на скупку доларів», – депутат про причини «просідання» гривні (ВІДЕО)

18 січня, 13:55 • Політика

Відсутність адекватного реагування Національного банку України, дефіцит валюти на ринку, а також великий об'єм виплат із державного бюджету країни призвели до чергової хвилі «просідання» та закріплення тенденції недовіри населення до гривні.

«Батьківщина» підтримує децентралізацію, яка передбачає закріплення податків у місцевих бюджетах (ВІДЕО)

18 січня, 12:03 • Політика

На погляд фракції «Батьківщина», - це чітке закріплення податків на рівні місто-село-селище. Саме в цьому полягає збереження кожного населеного пункту в Україні

18 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"Стоїть в селі Суботові На горі високій Домовина України, Широка, глибока. Ото церков Богданова. Там-то він молився, Щоб москаль добром і лихом З козаком ділився". У 1654 році гетьман та старшина склали присягу московському царю.