Головне

25 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У двадцять п'ятий день вересня, після програної битви під болгарським містом Нікополь Болгарія втратила незалежність і на 500 років перетворилась на Османську провінцію, але не втратила ані віри, ані прагнення волі, ані мови.

24 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

24 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Рівно тринадцять років тому завдяки "яєчному теракту" "крепкий хозяйственник" і "чавунний госпідар" Донбасу, кандидат в президенти України від партії влади Віктор Янукович у прямому ефірі миттєво перетворився у примітивне лякливе фуфло.

23 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У прохолодний двадцять третій день осені в щойно "звільненому" від поляків Бресті відбувся спільний парад радянських і німецьких військ. Хижаки святкували розділ Польщі. Цього факту цілком достатньо аби розуміти миролюбну визвольну політику Московії.

Треба якомога швидше прибирати владу, яка загнала Україну в боргову яму, – Юлія Тимошенко

22 вересня, 10:15 • Політика

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко вважає небезпечним для економіки країни збільшення державного та гарантованого боргу України, який вже досягнув майже рівня ВВП, хоча має бути не більше 60 %.

22 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У двадцять другий день вересня згадуємо почесного громадянина США, шведського дипломата Рауля Валенберга, котрий в роки ІІ Світової війни врятував тисячі євреїв у окупованій нацистами Європі і загинув у катівнях радянських спецслужб.

Голова ВРУ протискає «судову реформу» у порушення Регламенту (ВІДЕО)

21 вересня, 12:27 • Політика

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що керівництво парламенту у порушення Регламенту роботи Верховної Ради намагається протягнути голосування за неприпустиму до ухвалення «судову реформу».

21 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Багатий на талановитих новонароджених вийшов 21-й день вересня: Парацельс, Білл Мюррей,Герберт Уеллс, Стівен Кінг, Марія Музичук, а також Нікітський ботанічний сад, медичний факультет Київського університету та "Гобіт, або Туди і звідти".