Головне

23 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Ось що таке "визволення" по московські: впродовж 48 годин в Литві арештовані та депортовані майже 37 тисяч селян, що не вступили в колгоспи - була проведена т.зв. операція "Весна". Такої самої "весни" бажають вам, московити, поневолені народи кол. СРСР.

Юлія Тимошенко: Шахрайські схеми під час закупівлі ліків – це частина плану руйнації України (ВІДЕО)

22 травня, 15:03 • Політика

«Батьківщина» наполягає на негайній ревізії закупівлі ліків за державний кошт у 2015-2018 роках, а також на скасуванні законів, які дали можливість шахраям маніпулювати державними коштами при закупівлі ліків для України.

Сергій Соболєв: Розгляд законопроекту про Антикорупційний суд затягується через торги в Адміністрації Президента (ВІДЕО)

22 травня, 13:05 • Політика

Внесення до сесійної зали парламенту законопроекту про Антикорупційний суд затягується через торги в Адміністрації Президента.

Сергій Соболєв: Парламент не розглядав питання формування ЦВК через відсутність політичної волі Порошенка (ВІДЕО)

18 травня, 13:07 • Політика

Президент має внести рівно 13 кандидатур на посади членів Центральної виборчої комісії, які представлятимуть всі фракції парламенту. Але, на жаль, Порошенко вніс 14 кандидатур на 13 посад, що унеможливлює розгляд цього питання.

Юлія Тимошенко: Нова сильна команда виправить руйнівні наслідки зовнішнього впливу на Україну (ВІДЕО)

16 травня, 12:03 • Політика

Україна протягом останніх чотирьох років перебуває під негативним зовнішнім управлінням. Частина великих транснаціональних фінансових олігократій за сприянням корумпованого керівництва України грубо і цинічно заробляють на нашій державі.

Юлія Тимошенко: Кланова модель управління країною тримається на мажоритарних округах (ВІДЕО)

15 травня, 10:31 • Політика

Вибори до Верховної Ради України мають відбуватися за пропорційним принципом і фракція «Батьківщина» голосуватиме за Виборчий кодекс, яким пропонується відмовитися від змішаної системи виборів.

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликає парламент жорстко відреагувати на корупцію в НАК «Нафтогаз» (ВІДЕО)

14 травня, 15:04 • Суспільство

Компанія «Нафтогаз», яка нічого не робить - не видобуває і не транспортує газ, «заробила» майже 40 млрд грн чистого прибутку за рахунок українських родин, а це половина оборонного бюджету країни! І ці гроші просто пішли в офшори.

Весняні політичні етюди – 39. «Капітал» - це не тільки гроші

02 травня, 10:02 • Суспільство

В студії «Етюдів» політолог Костянтин Матвієнко та історик Ігор Туров розглянули поняття «капітал», як широкий комплекс з економічних, культурних, соціальних та, навіть, матримоніальних чинників, які і вирішують долю суспільства та особистості.

Ю. Тимошенко: «Батьківщина» впевнена у своїй перемозі на президентських і парламентських виборах (ВІДЕО)

30 квітня, 14:34 • Політика

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко переконана, що вибори до Об'єднаних територіальних громад, а вже відбулося шість хвиль і участь у них взяли мільйони українців, демонструють зростання рівня підтримки партії «Батьківщина».