Головне

21 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"21 листопада буде нова влада". Двадцять перший листопадовий день "поховав" таки двічінесудимого кримінальника Януковича. Те, що не доробили у 2004-му - Українці зробили у 2014-му. Вічна Слава і Пам'ять Героям Небесної Сотні.

20 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

20 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 20-й день листопада в Нюрнберзі розпочався судовий процес над вищими керівниками нацистської Німеччини, звинувачених у злочинах проти людства та військових злочинах. Де будемо проводити суд над керівниками оскаженілої від безкарності Московії?

19 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У дев'ятнадцятий листопадовий день, 1989 року плакали люди, плакало небо, природа скидала останнє листя на сумною процесією на Байковому цвинтарі: з радянського концтабору у рідну землю повернулись Василь Стус, Юрій Литвин та Олекса Тихий.

18 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Вісімнадцятим листопадовим днем прийнято датувати завершення роботи Тарасом Шевченком над першим (втраченим) варiантом "Тарасової ночi", фiнальної поезiї "Кобзаря Т.Шевченка". Так народжувалась Велика Книга Українців.

Осінні політичні етюди – 30. Громадська демонополізація (ВІДЕО)

17 листопада, 11:30 • Політичні етюди

В студії «Етюдів» автор програми Костянтин Матвієнко та його гість громадський діяч Андрій Сенченко продовжують говорити про стан країни, але цього разу про економічну деокупацію від всевладдя монополій.

17 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Чехи не бояться протестувати. У 17-й день листопада, у 1939-му празькі студенти вийшли на протест проти німецької окупації. Не побоялись 50 років по тому вийти на протест проти радянської окупації. З цього протесту народилась Празька весна і вільна Чехія.

16 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Лише 15 років минуло з 16-го листопадового дня, коли Кучма відправив у ВР представлення на призначення Януковича прем'єром. Саме призначення відбулося 21-го листопада, яке вже за кілька років набуде зовсім іншого значення для всієї країни.

Ю.Тимошенко: П‘ята колона нищить Україну

15 листопада, 14:03 • Політика

Не тільки війна заважає нам щасливо, успішно жити. Ми мусимо з вами визнати і чесно сказати народу України, що нікуди не пішла та 5-та колона, яка з середини всі часи нашої незалежності намагалася відібрати у нас нашу землю, відібрати у нас наше життя.

15 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У п'ятнадцятий день листопаду, 16 років тому завершила роботу російсько-українська комісія з делімітації сухопутного кордону між державами. Кордон на папері був, а насправді не існував - тепер маємо наслідки безоглядного "братерства".

Ю.Тимошенко: система дозволів і відхилень в АПК - це і є справжня корупція та лобізм (ВІДЕО)

14 листопада, 17:09 • Політика

Порядок денний роботи Верховної Ради рясніє корупційними і лобістськими законопроектами, які покликані не на поліпшення соціально-економічного становища українців, а на отримання корупційної вигоди тих, хто нині перебуває при владі.

Осінні політичні етюди-29. Судова деокупація (ВІДЕО)

14 листопада, 11:30 • Політичні етюди

В гостях у господаря студії «Етюдів» Костянтина Матвієнка лідер правозахисного руху «Сила права» Андрій Сенченко. Рух, зокрема, займається доведенням у судах фактів агресії РФ проти України.