Головне

Тимошенко проти Кабміну: уряд штучно затягує «тарифну справу» (ВІДЕО)

22 лютого, 12:10 • Політика

Кабінет Міністрів України штучно затягує розгляд справи за позовом лідера «Батьківщини», Юлії Тимошенко щодо встановлення урядом єдиної ціни на газ, зокрема, подаючи повторно раніше заявлені клопотання.

22 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

О 04:00, 22 лютого завершилось відправлення з Межигір'я вантажних автомобілів, завантажених цінностями та антикваріатом, що їх вкрав в Україні Янукович. Янукович втік зі своєї резиденції. Спочатку до Харкова.

Юлія Тимошенко: Потрібно боротися і здолати мафію в Україні (ВІДЕО)

21 лютого, 11:18 • Політика

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко упевнена, що Герої Небесної сотні боролися та віддавали своє життя, щоб мати державу та справедливість, а не за корупційну країну, яку побудувала в Україні постмайданна влада.

21 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

21 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

21 лютого на жалобному вічі виступ В. Кличка перервав сотник В.Парасюк, котрий заявив, що "політики не хочуть виконати одну умову - щоб зек пішов геть", а тому висловив ультиматум: Янукович має піти з посади до 10:00 22 лютого.

Попіл Майдану стукає в наші серця (ФОТО, ВІДЕО)

20 лютого, 14:35 • Політика

Три роки тому в Україні розпочався найтрагічніший етап Революції Гідності. У період 18-20 лютого 2014 року в центрі столиці загинули більше ста осіб, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі - поранення, а сотні - були заарештовані та зазнали тортур

20 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

20 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Лютий, 20-те - найстрашніший день Революції Гідності. Масові розстріли активістів Революції. В цей день янучари вбили 40 осіб. Ми пам'ятаємо, ніколи не забудемо і не пробачимо. Всі кати та їх господарі мають бути покарані.