Головне

29 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

29 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

91 рік тому прийшов у Світ Божий один з "батьків" Інтернету - Пол Баран. Завдяки його технології пакетної передачі даних ви зараз читаєте Щоденник Української Кліо. У 2007 році ім'я Барана з'явилося в американській Національній залі слави винахідників.

«Мавр зробив свою справу – мавр може піти», - економіст про роботу Гонтаревої (ВІДЕО)

28 квітня, 15:59 • Економіка

Голова НБУ Валерія Гонтарева довела банківську систему України до руйнації, виконуючи поставлене перед нею завдання. При цьому очільниця Нацбанку втілила у життя низку рішень, що призвели до стрімкого падіння національної валюти України.

28 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

28 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

28-й квітневий день був трагічним: о 4-й ранку оперативною групою військ "Вісла" розпочато виселення українців з південно-східних регіонів Польщі на західні та північні території, які раніше входили до складу Німеччини.

27 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Попри багатотисячні вуличні протести, ВРУ ратифікувала договір про продовження перебування Чорноморського флоту РФ в Україні до 2042 року в обмін на обіцянки про знижку ціни на газ ("за" - 236). Ніхто з тих, хто голосував, не поніс відповідальності.

Профспілки анонсували акції протесту проти прийняття нової редакції Трудового кодексу (ВІДЕО)

26 квітня, 18:34 • Політика

Низка профспілкових організацій заявила про масові акції протесту проти ухвалення нової редакції Трудового кодексу, яка, за їх словами, утискає права працівників і суперечить міжнародним нормам.

26 квітня. Щоденник української Кліо (ФОТО)

26 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

31 рік тому, о 01 годині 23 хвилини за київським часом вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС. Керівництво СРСР намагалося тримати в таємниці факт і масштаби катастрофи. В Україні через радіацію померло не менше 15 тисяч людей.