Головне

Ю. Тимошенко: «Батьківщина» впевнена у своїй перемозі на президентських і парламентських виборах (ВІДЕО)

30 квітня, 14:34 • Політика

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко переконана, що вибори до Об'єднаних територіальних громад, а вже відбулося шість хвиль і участь у них взяли мільйони українців, демонструють зростання рівня підтримки партії «Батьківщина».

«Батьківщина» перемогла на виборах в ОТГ 29 квітня (інфографіка, ВІДЕО)

30 квітня, 12:30 • Політика

Партія «Батьківщина» перемогла на виборах в об'єднаних територіальних громадах, які відбулися 29 квітня 2018 року. Відео каналу INTV прес-конференції лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко.

Безславно закінчується каденція Порошенка і альянсу БПП і НФ, а Тимошенко - стабільний лідер, - експерти (ВІДЕО)

27 квітня, 16:05 • Політика

Юлія Тимошенко залишається незмінним лідером громадських симпатій у президентському рейтингу, і так само найвищу підтримку має Партія ВО «Батьківщина», про що свідчать останні соціологічні дослідження.

Порошенко «поза грою» – оновлені рейтинги кандидатів у президенти України (ФОТО, ВІДЕО)

26 квітня, 15:31 • Політика

Якби вибори президента відбулися найближчим часом, то Петро Порошенко не потрапив би навіть до другого туру, а найбільший відсоток підтримки населення отримала б лідер «Батьківщини», Юлія Тимошенко.

Або ВРУ підтримає кандидата «Батьківщини», або не братимемо участь у фарсі, - Соболєв про обрання ЦВК (ВІДЕО)

19 квітня, 12:34 • Політика

Верховна Рада України повинна підтримати представника «Батьківщини» під час обрання нового складу ЦВК, оскільки у відповідному органі повинні бути представники всіх парламентських фракцій.

«Батьківщина» підтримає створення єдиної помісної православної церкви (ФОТО, ВІДЕО)

19 квітня, 11:49 • Політика

«Батьківщина» підтримає створення єдиної помісної православної церкви в Україні, що стане «гарним кроком, коли все суспільство консолідовано на створення єдиної помісної православної церкви».

Весняні політичні етюди – 38. До 100-річчя Гетьманства, Гетьман Павло Скоропадський (ВІДЕО)

13 квітня, 08:03 • Політичні етюди

Черговий весняний Етюд створений його авторами – політологом Костянтином Матвієнко та кандидатом політичних наук, істориком Ольгою Михайловою у продовження теми Українського Гетьманату.

Весняні політичні етюди - 36 ч.2 Міфологія: усвідомлення Всесвіту чи казка (ВІДЕО)

10 квітня, 08:06 • Політичні етюди

Нагадаємо, що авторами Етюду про співвідношення історичного та міфологічного в українському суспільстві стали постійний ведучий програми, аналітик Костянтин Матвієнко та доктор історичних наук, професор Ігор Туров.

Законопроект про національну безпеку потребує суттєвого доопрацювання, – Юлія Тимошенко (ВІДЕО)

05 квітня, 14:31 • Політика

«Батьківщина» закликає парламент ухвалити такий закон про національну безпеку України, який буде написаний з урахуванням основних цінностей життя, здоров'я, безпеки, гідності та недоторканості людини.

Весняні політичні етюди - 36 ч.1 «Санкції проти РФ - реакція цивілізованого світу» (ВІДЕО)

05 квітня, 08:33 • Політичні етюди

Автором «Весняного етюду» на непросту тему санкцій проти РФ разом із політичним аналітиком Костянтином Матвієнко став доктор історичних наук, професор Ігор Туров.