Головне

Невже на Банковій вже сказали: ФАС? (ВІДЕО)

17 липня, 08:02 • Політика

З самого ранку на території аеропорту Бориспіль діє невстановлена силова група, яка просто на злітній смузі затримала багаторічного соратника Юлії Тимошенко Костянтина Бондарева. У екс-депутата ВРУ ними вилучено паспорт та засоби зв'язку.

Першість Тимошенко у передвиборчих рейтингах пояснюється її інтелектуальним лідерством, - експерти (ВІДЕО)

13 липня, 17:01 • Політика

Юлія Тимошенко стала першою, хто запропонував розробити українцям новий суспільний договір, тобто нову Конституцію, і саме цим можна пояснити її лідерство серед інших кандидатів у президенти, яке фіксують усі соціологічні опитування.

Юлія Тимошенко: Для того, щоб повернути мир в Україну, потрібні переговори в Будапештському форматі та потужна армія (ВІДЕО)

11 липня, 14:41 • Політика

Лідер «Батьківщини» зазначила, що Україні дуже потрібна перемога, бо без завершення війни «важко налагодити життя в Україні».

Юлія Тимошенко: Росія – це агресор, а війну треба зупиняти усіма можливими засобами

10 липня, 09:45 • Політика

Війну треба зупиняти посиленням санкцій проти Кремля, створенням сучасної обороноздатної армії в Україні і відновленням переговорів на вищому рівні в Будапештському форматі.

Потрібний владі результат майбутніх виборів намагаються забезпечити тиском на ЦВК

05 липня, 10:28 • Суспільство

Заява ОПОРИ щодо інформації про тиск на члена ЦВК: ротягом останніх днів ГМ ОПОРА отримувала інформацію з різних джерел про спроби спонукати члена Центральної виборчої комісії Катерину Махніцьку подати заяву про дострокове припинення її повноважень.

Сергій Соболєв розповів, як влада готується до фальсифікації президентських виборів (ВІДЕО)

03 липня, 13:35 • Політика

«Батьківщина» закликає парламент активізувати роботу над Виборчим кодексом з метою внесення змін до закону про вибори президента ще до початку виборчої кампанії.

Сергій Соболєв пропонує переглянути порядок денний роботи ВРУ до закінчення сесії

02 липня, 14:31 • Політика

Заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв пропонує переглянути порядок денний роботи Верховної Ради на останні два тижні до закінчення сесії та прибрати з нього лобістські законопроекти.

Юлія Тимошенко балотуватиметься в президенти, щоб зруйнувати монополію влади (ВІДЕО)

01 липня, 19:01 • Політика

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко балотуватиметься на посаду президента, щоб зруйнувати монополію влади і шляхом ухвалення нового суспільного договору на референдумі перезаснувати країну.