Головне

Сергій Соболєв вимагає від СБУ та НАБУ надати інформацію щодо знищення танків неякісною оливою (ВІДЕО)

28 лютого, 13:03 • Політика

Сергій Соболєв вимагає від СБУ та НАБУ надати відповідь на його депутатський запит щодо завдання шкоди обороноздатності країни у зв'язку зі знищенням бойових танків через використання неякісної моторної оливи.

Влада намагається привласнити ГТС – слід зупинити ці маніпуляції, - Тимошенко (ВІДЕО)

27 лютого, 12:03 • Політика

Нинішня влада планує приватизувати українську газотранспортну систему, що є неприпустимим, оскільки вона є національним стратегічним ресурсом, який належить виключно народу України.

Світ стурбований рівнем корумпованості чинної влади в Україні, – Юлія Тимошенко (додане ВІДЕО)

26 лютого, 14:27 • Політика

Порожній зал під час виступу Президента Петра Порошенка на Мюнхенській безпековій конференції став демаршем з боку лідерів інших країн світу проти корупції в Україні та проти політики чинної влади.

Юлія Тимошенко - беззаперечний лідер президентських перегонів. Результати соцдослідження групи «Рейтинг»: (оновлено, ФОТО, ВІДЕО)

22 лютого, 12:28 • Політика

Соціологічна група «Рейтинг» сьогодні, 22 лютого оприлюднила результати соціологічного дослідження щодо лідерів майбутніх виборів президента країни, під час якого було опитано 30 тисяч респондентів. Беззаперечним лідером є Юлія Тимошенко.

Зимові політичні етюди – 33. «Взаємовідносини держави і суспільства» (ВІДЕО)

20 лютого, 13:27 • Політичні етюди

Лідер руху «Сила права» Андрій Сенченко завітав у студію «Політичних етюдів» аби розповісти про абсолютно новий і несподіваний напрямок роботи цієї ГО – громадський антимонопольний центр.

«Аутизм потребує твого розуміння» – «Соціальний захист» презентував соціальний ролик (ВІДЕО)

17 лютого, 13:34 • Суспільство

Суспільство повинно більш терпимо і з розумінням ставитись до дітей із аутизмом, адже сьогодні часто-густо такі діти і їх батьки відчувають недоброзичливість і ворожість зі сторони людей.

Юлія Тимошенко зустрілася з Єврокомісаром Йоганнесом Ханом

16 лютого, 20:36 • Політика

У рамках участі у Мюнхенській безпековій конференції Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Комісаром ЄС з питань політики сусідства та розширення Йоганнесом Ханом.

Юлія Тимошенко: Гібридний мир не повинен стати відповіддю на гібридну війну (ВІДЕО)

16 лютого, 16:05 • Політика

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала шукати нові рішення і стратегії для припинення гібридної війни Росії проти України, а також для уникнення запровадження гібридного миру.

Спільна заява українських демократичних сил щодо політичного переслідування Міхеїла Саакашвілі

16 лютого, 11:10 • Політика

Для того, щоб позбутися одного з лідерів опозиції, влада вчинила політичну розправу, порушила права людини та завдала величезної шкоди міжнародній репутації України.

Юлія Тимошенко на Молитовному Сніданку: про лідерство - тиранію та лідерство - безмежну любов (ВІДЕО)

10 лютого, 16:19 • Політика

Представляючи наступного оратора, ведучий Молитовного Сніданку сказав: Юлія Тимошенко була прем‘єр-міністром з грудня 2007 до березня 2010 року.Зараз Юлія знову на передовій українського політичного фронту.

«Батьківщина» пропонує Раді підтримати фермерські сімейні господарства (ВІДЕО)

07 лютого, 12:40 • Політика

«Батьківщина» пропонує парламенту повернутися до розгляду законопроектів про підтримку сімейних фермерських господарств і стимулювання розвитку сільськогосподарських кооперативів.