Головне

Люди мають відстоювати свої права, – Юлія Тимошенко

17 жовтня, 15:09 • Політика

Народ не повинен мовчати, коли порушуються його права. Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко на брифінгу за підсумками засідання Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій та комітетів.

17 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

17 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

358 років тому, в день ганьби Юрій Хмельницький підписав "Переяславські статті", які закріплювали окупацію московитами Лівобережжя, церква підпорядковувалась московському попу, а родину Івана Виговського віддавали на катування в Москву у помсту за Конотоп

16 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У шістнадцятий жовтневий день сталася непересічна подія: у Лондоні був заарештований Аугусто Піночет. Дай Боже аби всі солдафони, вбивці, кати, що вважають себе вершителями доль людей, повторяли шлях чилійського екс-диктатора.

15 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Наступного дня після Покрови Пресвятої Богородиці, з відома головного московського комуніста та за наказом голови КДБ, у Мюнхені був вбитий лідер ОУН Степан Андрійович Бандера. Протягом 58 років після смерті він залишається найстрашнішим жахом Кремля.

Одну годину у вечір п'ятниці варто було послухати Юлю

14 жовтня, 12:09 • Політика

В ході програми "Наслідки" Юлія Тимошенко говорила про розтрати в Міноборони, проблему корупції в Україні, акцію протесту Саакашвілі під парламентом, нову пенсійну реформу та фальсифікацію виборів в Україні.

14 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

14 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

75 років тому, на Свято Покрови Богородиці була утворена Українська Повстанська Армія. Нескорені бійці встали на шлях збройної боротьби із окупантами рідної землі, за те аби постала незалежна Українська Соборна Самостійна Держава. Слава нашим Героям!

13 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

13 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

13 жовтня 1307 року король Філіп IV, який був винен ордену Тамплієрів астрономічні суми, наказав заарештувати і знищити всіх лицарів Храму на території Франції. Приклади саме такого способу вирішення проблеми боргів знаходимо і у нашому сьогоденні.

12 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

12 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

57 років тому лідер СРСР М.Хрущов перервав хід Генеральної Асамблеї ООН сваркою на адресу філіпінського делегати, яку він супроводжував грюканням по катедрі черевиком. За ці роки нічого не змінилось у московській політиці-ті ж сварки і брудні черевики.

Осінні політичні етюди №26

11 жовтня, 17:46 • Політичні етюди

В студії автор циклу політичних етюдів – Костянтин Матвієнко та його співавтор в цьому етюді – доктор історичних наук пан Ігор Туров. Спільна творча робота присвячена аналізу «розхристаного» стану України на 26-му році Незалежності.

11 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

11 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

362 роки тому підписані Московські статті, якими Московія обмежувала автономію України. Сім років по тому у Світ Божий прийшов Пилип Орлик - Гетьман, який власноруч написав для України Конституцію. Хіба це не приклад для сучасних законодавців та гаранта?

10 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 10 день жовтня створено Революційний Провід ОУН (очолив С. Бандера), Дж. Орвелл ввів у вжиток термін "холодна війна", а Рух за заборону протипіхотних мін отримав премію миру. Втім, і 20 років по тому московські окупанти засівають нашу землю цими мінами.

08 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Непереможний Іван Максимович Піддубний - чемпіон чемпіонів та богатир прийшов у Світ Божий у восьмий день золотого жовтня. Сов'єти довели славетного спортсмена до того, що помер він у голоді та злиднях.