Головне

Експерт про бюджет-2018: дотації олігархам більші, ніж зростання зарплат вчителям (ВІДЕО)

09 грудня, 10:31 • Політика

Ухвалений парламентом Державний бюджет на 2018 рік, фактично, прийнятий на І квартал, після чого показники будуть переглядатись. Про це під час прес-конференції сказав експерт Всеволод Степанюк, передає INTV.

09 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

09 грудня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У благословенний 9 день зими 102 роки тому прийшов у Світ Божий Патріарх Київський (УАПЦ) Дмитрий (В.Ярема). За 10 років, в той самий день Господь послав Україні ще одного доброго пастиря - Патріарха Київського (УПЦ-КП) Володимира (В.Романюка).

08 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 грудня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

26 років тому, у восьмий зимовий день у Бiловезькiй Пущi відбулася зустрiч лiдерiв України, Бiлорусi та Росiйської Федерацiї, під час якої було підписано Бiловiзьку угоду, що юридично засвідчила факт припинення iснування СРСР, як держави.

Володимир Яворівський: Відкритий лист Президентові України Петрові Порошенку

07 грудня, 12:41 • Статті

Вже три з половиною роки, як українці вознесли Вас на самісіньку вершину влади. Залишилося всього півтора року каденції. Я постійно пам’ятаю, яку ціну заплатив закривавлений Майдан за п’ятого Президента України.

07 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

07 грудня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"Якби ми мали художницю такого рівня майстерності, то змусили б заговорити про неї цілий світ!" - це сказав великий Пабло Пікассо про чарівну Українську Жінку, майстра народного живопису Катерину Білокур, яка прийшла у Світ Божий саме сьогодні.

06 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

06 грудня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

777 років тому Київ було захоплено та зруйновано монгольським ханом Батиєм. Спадкоємці Батия, онуки тих, хто платив хану данину і отримував ярлик на правління в своїх москвах-суздалях, тепер мріють так само увійти в Київ, сіючи горе та смерть. Не вийде!

«Батьківщина» домоглася розгляду в Раді законопроекту щодо мораторію на продаж землі (ВІДЕО)

05 грудня, 17:22 • Політика

Фракція «Батьківщини» домоглася, щоб Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин ВРУ таки розглянув законопроекти щодо мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

05 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

05 грудня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

23 ріки тому Україна відмовилась від ядерної зброї, а ядерні держави у т.зв. Будапештському протоколі гарантували нашій країні безпеку. Наслідки такого "далекоглядного" рішення ми відчуваємо сьогодні. Один з гарантів окупував частину України.

Ю.Тимошенко: 1 січня можемо прокинутись без української землі (оновлено, ВІДЕО)

04 грудня, 15:00 • Суспільство

Разом із народними депутатами-членами «Батьківщини» Тимошенко заявила, що фракція далі не братиме участі у Погоджувальній раді, доки питання про розгляд проекту закону щодо мораторію на продаж землі (№5476) не буде проголосовано невідкладно.

04 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

04 грудня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

918 років тому у засвіти пішов великий поет Омар Хаям, який прославляв вино і прожив 83 роки. 512 років по тому у віці 58 років помер знаменитий герцог Рішельє. Він 18 років визначав внутрішню і зовнішню політику, Франції. Явно здоровіше бути поетом.