Головне

Юлія Тимошенко: Українцям не потрібна поліцейська держава

20 березня, 11:15 • Політика

Українцям потрібна правова, а не поліцейська держава. Про це Юлія Тимошенко наголосила в ефірі програми «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер», коментуючи ситуацію щодо незаконного перебування в сесійній залі представників Національної поліції.

20 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

20 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Нині день весняного рівнодення. У багатьох народів у різні часи весняне рівнодення було початком Нового року або досі слугує відліком для важливих подій у різних релігіях, зокрема в християнстві (обчислення дати Великодня).

19 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 19-й весняний день у Венеції запровадили авторське право, в Штатах вперше пограбували банк, в Києві пройшла маніфестація за Україну вільну від Росії, героїв-крутянців перепоховали на Аскольдовій могилі і прийшла у Світ Божий геніальна Ліна Костенко.

18 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

18 березня відбулося створення світу. Згодом Рудольф Дізель створив двигун внутрішнього згорання, народився культовий кінорежисер Люк Бессон, О.Леонов першим з людей вийшов у відкритий космос і підписали угоду про приєднання Криму до Московії.

Робота ВРУ залишається малоефективною і корупційною, - депутат (ВІДЕО)

17 березня, 17:28 • Політика

Ефективність роботи народних депутатів на поточному пленарному тижні залишає бажати кращого, а самі законопроекти наповнені корупційними складовими і не направлені на покращення соціально-економічного становища українців.

17 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

17-те березня цілком можна назвати днем президентів та прем'єрів: народився перший президент Польщі Г.Нарутович, президент Карпатської України А.Волошин, народжена у Києві Г.Меїр стала прем'єром ізраїлю, ВРУ скасувала посаду президента Криму.

Три питання до виборчої системи (ВІДЕО)

16 березня, 12:00 • Три питання

До чергової річниці незалежності Україна прийшла з єдиним беззастережним здобутком - досягнута повна незалежність влади від народу. Конституційна казка про те що народ, «є єдиним джерелом влади», насправді перетворена в прямо протилежну реальність.

«Батьківщина» не буде підтримувати відставку Сироїд (ВІДЕО)

16 березня, 11:55 • Політика

«Батьківщина» не голосуватиме за звільнення Оксани Сироїд з посади заступника Голови Верховної Ради України, оскільки вона діяла в межах Регламенту та законодавства, закриваючи в середу засідання парламенту.

16 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 16-й день березня в Крим прийшла божевільна та злочинна "русская весна". В Криму відбувся організований Росією псевдореферендум про перегляд статусу півострову як Автономної Республіки у складі України.

«Батьківщина» вимагає звіту Порошенка щодо подій у Раді (ВІДЕО)

15 березня, 17:55 • Політика

«Батьківщина» вимагає відкритого звіту від Президента України щодо силового розгону блокади торгівлі з окупованими територіями. Також фракція вимагає покарання винних за сьогоднішню дестабілізацію роботи парламенту, зокрема, появу силовиків у ВРУ.