Головне

Децентралізація і Держбюджет-2017: на місцях волають про поміч (ВІДЕО)

17 лютого, 21:00 • Політика

Урядова децентралізація і ухвалення державного бюджету на 2017 рік для багатьох місцевих громад стали справжньою катастрофою: розширені повноваження на фоні хронічного недофінансування витрат.

Над Мінськом лунає "Жыве Беларусь!" (ФОТО, ВІДЕО)

17 лютого, 18:40 • Політика

На 18-ту годину на Жовтневу площу у Мінську прийшло декілька тисяч людей, які висловлюють свій протест проти введення в дію Декрету №3, спрямованого на боротьбу з т.зв. "тунеядством" - такі самі санкції застосовувались у СРСР.

17 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Лише 17-го лютого 2015 року Євросоюз офіційно визнав участь московських вояків у окупації та бойових діях на сході України. До цього дня в Європі вважали, що стріляють по наших хлопцях та збили літак МН-17 виключно шахтарі та трактористи з Донбасу.

Ю.Тимошенко: Надзвичайний стан в енергетиці – це небажання влади припиняти корупційний бізнес на вугіллі (ФОТО, ВІДЕО)

16 лютого, 11:03 • Політика

Введення надзвичайного стану в енергетичній сфері по всій країні обумовлено небажанням влади припиняти корупційний бізнес з окупованими територіями.

16 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 16-й день лютого прийшов у Світ Божий Микола Макаренко, археолог, музеєзнавець і мистецтвознавець. Страчений окупаційною владою через відмову (1934) підписати акт на знесення Михайлівського Золотоверхого монастиря. Царство йому Небесне і вічна подяка.

У «Київенерго» пояснили природу «космічних» платіжок – експерти знайшли невідповідності (ВІДЕО)

15 лютого, 19:45 • Суспільство

Захмарні рахунки за централізоване опалення для киян - наслідок неврахованих квадратних метрів щодо яких відсутній розрахунок для опалення, «додаткових» опалювальних днів та байдужості власників житла з індивідуальними засобами обліку тепла...

15 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Після урочисто оголошеного у прямому ефірі президентом України припинення вогню, згідно угоди "Мінськ-2", за першу добу "тиші" російські терористи завдали 112 ударів по позиціях ЗСУ. Це ціна домовленостей з Московією. За 2 роки нічого не змінилося.

Тимошенко: Образи Гройсмана – свідчення слабкості і нездатності діяти морально (ВІДЕО)

14 лютого, 16:22 • Політика

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко заявила, що звинувачення в її адресу з боку чинного прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо нібито причетності до корупції є свідченням слабкості....

14 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

61 рік тому, замість святкувати День всіх Закоханих, Микита Хрущов на засіданні ХХ з'їзду КПРС розпочав свою промову з засудження культу особи І.Сталіна (Джугашвілі). Але сталінізм досі живий і саме він надихає Московію на агресію проти України.