Головне

08 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 8-й день літа народився "батько" Інтернету Тім Бернерс-Лі, британський інформатик та винахідник HTTP, HTML, URL, автор ряду інших розробок в галузі інформаційних технологій. Велика йому подяка за втілення права на вільний доступ до інформації.

07 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

07 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Лише у ХХ сторіччі, у шостий день, шостого літнього місяця в центрі Риму було утворено суверенну державу Ватикан. До цього папи Римські, що обіймали Апостольський престол, правили католицьким світом бездержавно. Але ефективно...

Ляшко зустрічається із Ахметовим «то на яхті, то в готелі», і нагадує воду з бульбашками, - народний депутат (ВІДЕО)

06 червня, 17:00 • Політика

Нинішня влада розпочала проти політичної сили ВО «Батьківщина» та її лідера репресії, зокрема, використовує рішення Стокгольмського арбітражу у позові НАК «Нафтогаз України» проти російського «Газпрому»

«Батьківщина» вже зібрала понад мільйон підписів проти продажу сільськогосподарської землі (ВІДЕО)

06 червня, 12:05 • Політика

«Батьківщина» разом з Асоціацією фермерів та приватних землевласників України зібрала вже понад 1 млн підписів проти продажу сільськогосподарської землі.

06 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

06 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

25 років тому відбулося урочисте відкриття відродженого Університету "Києво-Могилянська академія". Уклінно дякуємо за це В'ячеславу Брюховецькому, який був головним ініціатором відродження Могилянки та став її першим Президентом.

У Патріаршому соборі Воскресіння Христового провели в останню путь +Блаженнішого Любомира (ВІДЕО)

05 червня, 16:48 • Політика

В Патріаршому соборі Воскресіння Христового (УГКЦ) владики, священичо-диаконський та монаший чин, українці та українські топ-політики попрощалися з Патріархом і Отцем Української Греко-католицької Церкви +Блаженнішим Любомиром.

05 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

05 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Куля, наповнена гарячим повітрям, вперше підняла людину у повітря. Напевно цей крок можна порівняти з першим в історії підйомом у повітря вітчизняного літака, який також стався у п'ятий день літа.

04 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

04 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 4-й день літа спочатку все йшло нормально:Київ, за Магдебурзьким правом, звільнений від мит, Новий Амстердам перейменували на Нью-Йорк. Але потім щось пішло не так: Соловецький табір "гостинно" відкрив свої бараки, а на Тяньаньмень танками давили людей.

03 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

03 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 3-й день літа продовжилась серія містичних знаків, що передрікали важку долю президенту Януковичу. Слідом за дверима та вінком, блискавка вдарила в шпиль будівлі ВРУ під час розгляду законопроекту Януковича, який передбачав відмову від співпраці з НАТО