Головне

15 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

15-го дня весни Карпатська Україна проголосила незалежність. Державною мовою республіки проголошено українську, барвою державного прапору - синьо-жовту, державним гімном - пісню "Ще не вмерла України". Президентом обрано Августина Волошина.

Юлія Тимошенко: Президент має понести відповідальність за розгін блокади на Донбасі (ВІДЕО)

14 березня, 11:40 • Політика

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що політична сила ВО «Батьківщина» категорично засуджує силовий розгін блокади Донбасу, а тому вимагає відповідальності українських високопосадовців.

14 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Після страшної голодної зими 32-го року у Золочівському районі на Харківщині близького 2 тисяч осіб, переважно селяни з кількох районів області, здійснили напад на зернові склади Ведмедівського винного заводу. Виступ голодних селян жорстоко придушили.

«Батьківщина» наполягає, щоб уряд відзвітував про Меморандум з МВФ (ВІДЕО)

13 березня, 15:05 • Політика

«Батьківщина» вимагає негайно провести в парламенті слухання щодо Меморандуму з МВФ. А звітувати про це повинен прем’єр-міністр Володимир Гройсман або міністр фінансів Олександр Данилюк.

Тимошенко: На кожній сторінці меморандуму з МВФ – пункти про знищення країни

13 березня, 12:34 • Політика

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що українська влада підписала Проект меморандуму між Україною і МВФ, який передбачає збільшення пенсійного віку для українців...

13 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

13 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

56 років тому сталася техногенна катастрофа у Києві - так звана Куренівська трагедія. 14-метрова хвиля пульпи хлинула на Куренівку. На площі близько 30 гектарів було знищено все живе. Катастрофа сталася через порушення норм безпеки. Пам'ятаймо про це.

12 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

12 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Демострації, що розпочалися у Санкт-Петербурзі перейшли у гостру фазу - почалася Лютнева буржуазно-демократична революція, що зруйнувала Російську імперію. Альо, там, в Кремлі! Наступного року якраз 100-річний ювілей! Час розвалюватись, Московія!

11 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

11 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В 11-й день березня німці окупували Австрію, М.Горбачова обрали новим генсеком КПРС, у Литві парламент ухвалив Акт про відновлення незалежності, 2-й уряд Ю.Тимошенко відправили у відставку і КМУ очолив "крепкий хозяйственник" М.Азаров.

10 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Після селянських повстань початку 30-х в УРСР запровадили спецтрійки ГПУ, яким надали право розглядати справи повстанців у прискореному режимі із застосуванням "вищої міри соціального захисту". Московська смерть продовжила жнива в Україні.