Головне

06 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

06 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Майже 500 років тому, у шостий день вересня до рідних берегів повернувся 1 з 5 кораблів навколосвітньої експедиція Фернана Магеллана. На землю зійшли лише 18 з 265 моряків. В чужу землю ліг і сам Магеллан. Так починалася глобалізація.

Іван Кириленко: Реформа освіти має стати пріоритетом для держави

05 вересня, 13:10 • Політика

Народний депутат з фракції "Батьківщина" Іван Кириленко прогнозує високі шанси на ухвалення закону про освіту, однак повідомив, що навколо тексту документу досі триває дискусія з профільними представниками уряду.

Юлія Тимошенко: Необхідне екстрене засідання у Раді для обговорення катастрофічної ситуації в країні (ВІДЕО)

04 вересня, 14:25 • Політика

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко пропонує невідкладно зібратися на екстрене засідання у парламенті за участі керівництва держави,представників громадськості для обговорення катастрофічної ситуації в Україні та недопущення самознищення української нації

04 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

04 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У четвертий день осені С. Морзе вигадав як передавати повідомлення спеціальним кодом - абеткою Морзе. Джордж Істмен запатентував портативну фотокамеру та фотоплівку. Брін та Пейдж зареєстрували Google. Все це наблизило прихід Цивілізації Інформації.

03 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

03 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Третій день вересня та наступні 10 днів випали з історії Великобританії та її колоній...через перехід на Григоріанський календар. Наступного року третього вересня завершилась американська війна за незалежність. Наша війна з московитом ще триває.

02 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

02 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У другий день осені, з підписанням Акту про капітуляцію Японії закінчилась Друга Світова війна. Розпочали її московити разом із біснуватим фюрером, а завершив своїм підписом українець, уродженець Уманьщини генерал-лейтенант Дерев'янко Кузьма Миколайович.

31 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

31 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Останній день літа став останнім днем окупації московитами Литви і частини Німеччини - війська канаючого монстру залишили звільнені країни. У далекому 1919-му об'єднані сили УГА та Дієвої армії УНР звільнили від московитів й Київ - шкода не надовго.

30 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

30 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У передостанній день літа прийшли у Світ Божий Мері Шеллі, Ганна Політковська та Дмитро Донцов - дуже непоганий результат. А ще й КПУ в цей день заборонили 24 роки тому, а вона все смердить і смердить...

Попіл Іловайську стукає в наші серця. Пам'ятаємо. Помстимося (ФОТО, ВІДЕО)

29 серпня, 18:55 • Суспільство

У Києві на Михайлівській площі вшановували загиблих під Іловайськом українських воїнів у серпні 2014 року. Три роки тому 29 серпня наші військові розпочали вихід з оточення під Іловайськом Донецької області через так званий «зелений коридор».

29 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

29 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

За 3 дні до кінця літа завершили створення Пересопницького Євангелія, Фарадей продемонстрував перший трансформатор, Томас Ахерн - першу електричну плиту, Даймлер запатентував мотоцикл, а у Московії вдало випробовували атомну бомбу. Хто на що вчився.

28 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

28 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У двадцять восьмий день серпня попіл наших героїв набатом б'є в наші серця. В цей день поет Василь Стус пішов в свій останній карцер, а під Іловайськом московські окупанти розстріляли колони наших вояків, що виходили з оточення.