Головне

Костянтин Матвієнко: суспільство застигло, «зацепеніло» на рівні «аби тільки не було гірше» (ВІДЕО)

28 грудня 2016, 18:05 • Політика

На рівні індивідуального самопочуття наших співгромадян в країні не все так погано, як на відчуття тих, хто числить себе за корпусом політичних експертів.

Судове засідання у справі за позовом Юлії Тимошенко проти Кабінету Міністрів України (ПОВНЕ ВІДЕО)

28 грудня 2016, 18:01 • Політика

Засідання Окружного адміністративного суду Києва у справі за позовом Юлії Тимошенко проти Кабінету Міністрів України щодо скасування постанови про встановлення єдиної ціни на газ. Трансляцію вів канал INTV.

28 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

28 грудня 2016, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 28-й день грудня група зрадників України підписали в Москві союзний договір із Московією - віддали Неньку у чергове ґвалтування. Але кращі сини України в цей самий день через 22 роки під прапором Бандери билися із НКВС біля с.Кореличі, на Львівщині.

ТОП-5 успіхів і невдач України на шляху до «безвізу» (ВІДЕО)

27 грудня 2016, 20:55 • Політика

Безвізовий режим з ЄС, який Україна досі не отримала, виявився дуже ефективним інструментом впровадження реформ та змін у державі, втім, на думку експертів його потенціал майже вичерпаний.

27 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 грудня 2016, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Знову два світи - різні події. В червоній імперії запровадили новітнє кріпацтво - систему прописки і почали повномасштабне вторгнення в Афганістан. Інший світ створив Міжнародний валютний фонд, підвищивши рівень співпраці демократичних країн.

26 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 грудня 2016, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Дванадцять років тому, у 26-й день останнього місяця року українці дали першого копняка Януковичу та його янучарам - відбулося переголосування ІІ туру виборів президента України. Переміг Ющенко, який згодом повернув Януковича на посаду прем'єра.

25 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 грудня 2016, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Вітаємо всіх, хто святкує Різдво Христове за Григоріанським календарем. Христос ся Рождає! Славимо Його! Перше задокументоване святкування Різдва Господнього у Римі відбулося у 336 році.

24 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 грудня 2016, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Яким гарним був би переддень Різдва Христового - Шевченко завершив укладати свою збірку "Три літа", якби не створили у Харкові радянську УНР, Комінтерн не об'єднав українських червоних в єдину компартію, а ООН не визнав РФ спадкоємицею СРСР.

23 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 грудня 2016, 00:10 • Щоденник Української Кліо

За тиждень до нового року киянин Ігор Сікорський підняв в небо свого "Іллю Муромця", у Bell Laboratories продемонстрували епохальний винахід - транзистор, а в Совдепії оголосили 1 січня вихідним днем. Різні світи - різні події.

22 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 грудня 2016, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 22-й день зими святкує свій "день народження" ялинкова електрогірлянда. Її винайшов помічник американського винахідника Томаса Едісона Едвард Джонсон. Це свідчить про правильну роботу HR в компанії Едісона. Може нам так в уряд відбір провести?