Головне

«Батьківщина» розпочала підготовку до Всеукраїнського референдуму щодо заборони на продаж землі (ВІДЕО)

10 квітня, 14:16 • Політика

19 квітня за сприяння «Батьківщини» відбудеться зібрання ініціативної групи для проведення Всеукраїнського референдуму за народною ініціативою щодо землі.

10 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Чорний день для Польщі. Під Смоленськом в авіакатастрофі загинув президент Польщі Лех Качинський та цілий ряд польських високопосадовців, громадських діячів та священників (загалом 97 осіб). Низка обставин свідчить, що катастрофа не була випадковою.

09 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

09 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Страшним видався 9-й день квітня в Тбілісі 1989-го. Щойно виведені Москвою з Афганістану військові були кинуті на розгін мирної демонстрації. В хід пішли саперні лопатки, тих, хто впав, давили бронетехнікою. Не жаліли ані старих, ані жінок. Пам'ятаємо.

08 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У восьмий квітневий день людство попрощалося із Папою Римським Іваном Павлом II. Прощання і його похорон стали наймасовішою церемоніальною подією в історії людства. 2 млрд глядачів стежили за церемонією в прямому ефірі.

Олександра Кужель: Пенсійна реформа має обговорюватись та узгоджуватись із суспільством (ВІДЕО)

07 квітня, 12:05 • Політика

Кулуарна розробка пенсійної реформи без залучення широкого кола представників українського народу, фахівців та експертів є неприпустимою в демократичному суспільстві.

07 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

07 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

07 квітня 1969 року - одна з символічних дат народження Інтернету - публікація RFC 1 (прообразу електронної пошти). У 1969 році Міністерство оборони США започаткувало розробку проекту, який мав на меті створення надійної системи передачі інформації.

Депутати: «Безвіз» – спільне досягнення українського народу, ми ніколи не будемо із Росією (ВІДЕО)

06 квітня, 18:29 • Політика

Позитивне рішення Європейського Парламенту щодо надання Україні безвізового режиму з ЄС є спільною перемогою українського народу і не може бути використане окремими політичними силами чи особами як одноосібне досягнення.

Урядовий законопроект про ринок електричної енергії лобіює інтереси Ахметова і Ко, - депутат (ВІДЕО)

06 квітня, 16:55 • Політика

Урядовий законопроект «Про ринок електричної енергії України» не запроваджує вільного ринку електроенергії та продовжує лобіювати інтереси монополістів.