Головне

07 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

07 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

7-го лютого в голландському місті Маастріхт міністри закордонних справ, економіки та фінансів країн - членів ЄЕС підписали "Договір про Євросоюз", який передбачав трансформацію ЄЕС в ЄС. Третій рік ми шлемо до ЄС сигнал SOS, який теж запровадили сьогодні.

Юлія Тимошенко: Вимагаємо внесення Указу про воєнний стан на окупованих територіях (ВІДЕО)

06 лютого, 15:21 • Політика

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала президента України Петра Порошенка внести до Верховної Ради України Указ щодо запровадження воєнного стану в Донецькій і Луганській областях.

06 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

06 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Шостий день лютого є цілком позитивним. Нікого не катували і не вбивали у підвалах НКВС. Прийшли у світ Божий куртуазні Бокаччо та Боб Марлі, Чаплін випустив "City lights", Королева Єлизавета зійшла на престол, а в Антарктиді підняли Український Прапор.

05 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

05 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 5-й лютневий день 115 тисяч московських вояків вирушило на Польщу для придушення анти-московського повстання. 28 років по тому останній вояк СРСР залишив Кабул - сов'єти почали згортати свою криваву інтернаціональну допомогу. Орда не змінюється.

04 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

04 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

13 років тому почала роботу соціальна мережа Facebook. Її заснував студент Гарвардського університету Марк Цукерберг, який за ці роки пройшов шлях від спудейської лави до мільярдних статків та участі в глобальних проектах разом гігантами Google та Apple.

03 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

03 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Після 300 років германізації та повного панування німецької мови в усіх царинах суспільства в Чехословаччині чеська мова стала офіційною - "Чехом є тільки той, хто розмовляє чеською"! А Українцем є тільки той, хто розмовляє Українською?...

02 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

02 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

2-го лютого 1935 року американець Леонард Кілер продемонстрував роботу сконструйованого ним нового пристрою, названого поліграф або "детектор брехні" - на такому пристрої зараз мали б перевіряти кандидатів на держслужбу.

01 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

01 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У перший день останнього зимового місяця, 87 років тому побачила світ ухвала сов'єтів щодо суцільної колективізації та боротьби з куркульством. Тобто від сьогодні почали нищити селянство, що вже за 2 роки приведе до Голодомору. Будьте прокляті, комуняки!