Головне

05 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

05 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Куля, наповнена гарячим повітрям, вперше підняла людину у повітря. Напевно цей крок можна порівняти з першим в історії підйомом у повітря вітчизняного літака, який також стався у п'ятий день літа.

04 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

04 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 4-й день літа спочатку все йшло нормально:Київ, за Магдебурзьким правом, звільнений від мит, Новий Амстердам перейменували на Нью-Йорк. Але потім щось пішло не так: Соловецький табір "гостинно" відкрив свої бараки, а на Тяньаньмень танками давили людей.

03 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

03 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 3-й день літа продовжилась серія містичних знаків, що передрікали важку долю президенту Януковичу. Слідом за дверима та вінком, блискавка вдарила в шпиль будівлі ВРУ під час розгляду законопроекту Януковича, який передбачав відмову від співпраці з НАТО

«Батьківщина» і Тимошенко – лідери президентського і парламентського рейтингів (ВІДЕО)

02 червня, 18:55 • Політика

Відповідно до останніх досліджень, лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко та її політична сила отримали перше місце у президентському і парламентському рейтингу.

02 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

02 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

152 роки тому, підписанням Акту про припинення військових дій генерал армії Конфедератів Едмунд Сміт завершив 4-річну громадянську війну в США. З того часу Штати на своїй території не воювали. Дай Боже і Українцям більше ніколи не воювати на своїй землі.

Юлія Тимошенко: Перемога у Стокгольмському арбітражі стала можливою завдяки газовому контракту 2009 року (ВІДЕО)

01 червня, 16:29 • Політика

Контракт допоміг Україні виграти Арбітражний суд у Стокгольмі. Він був підписаний у 2009 році і довів, що Янукович діяв не за цим контрактом. Він на корупційній основі переплатив зайві гроші, які не мусив платити.

Юлія Тимошенко закликала українських політиків більше довіряти один одному та співпрацювати (ФОТО, ВІДЕО)

01 червня, 10:54 • Політика

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко закликала українських політиків більше любити один одного, більше довіряти і більше співпрацювати. Про це вона заявила сьогодні під час Шостого національного молитовного сніданку.

Співчуття Юлії Тимошенко з приводу смерті Блаженнішого Любомира Гузара

01 червня, 10:35 • Політика

Коли помирає людина – ми кажемо слова суму, пошани та вдячності. Але сьогодні хочеться мовчати. Жодними словами неможливо переповісти гіркоту втрати і нагадати усе те добре, що зробив Блаженніший для Української держави, Церкви, людей.

01 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

01 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В перший день літа почалася битва під Батогом між союзною армією Війська Запорозького і Кримського Ханства проти війська Речі Посполитої. Наразі ми маємо разом із кримськими татарами і всім цивілізованим світом загнати московського ведмедя назад у клітку.

Тільки слабо розвинута влада продає землю (ВІДЕО)

31 травня, 11:00 • Політика

На думку Ю.Тимошенко сільськогосподарська земля продається тільки в тих країнах, де слабо розвинута влада. Держава має створити такі умови, за яких люди, які хочуть продати сільськогосподарську землю, могли продати її державі і за ринковою ціною.

31 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

31 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В останній день весни професор Едвард Джозеф де Смедт запатентував асфальт. Того ж року винахід застосували у Ньюарку (штат Нью-Джерсі). 147 років по тому, єдиною пристойною асфальтованою дорогою в Україні залишається траса Київ-а/п Бориспіль.