Головне

08 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Восьмого березневого дня військами Володимиро-Суздальського князя Андрія Боголюбського захоплено та зруйновано Київ. Але часи міняються. Мета московського диктатора Володимира Богомерзького захопити Київ не здійсниться ніколи. Амінь.

07 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

07 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У сьомий день весни був повалений уряд першого пост-радянського, законно обраного президента Грузії (Сакартвело) Звіада Гамсахурдія. Владу в Грузії очолив колишній І секретар ЦК КП Грузії, екс-міністр МЗС СРСР Едуард Шеварнадзе.

06 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

06 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У шостий березневий день хімік Фелікс Гофман отримав патент на нові ліки. Фірма "Байєр" назвала новинку "аспірін", тобто речовина, яка прискорює одужання. 168 років минуло з того дня, а ми все ще приймаємо аспірін від "Байєра", коли погано себе почуваємо.

05 березня. Щоденник української Кліо (ФОТО)

05 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У п'ятий день весни герцог Мальборо, сер Вінстон Черчилль у провінційному університеті міста Фултон виголосив промову, в якій вперше використав словосполучення "Залізна Завіса" - так розпочалося нова фаза міжнародних відносин - Холодна війна.

04 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

04 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

4-те березня має повне право іменуватися днем музикантів. В різні роки цього дня прийшли у Світ Божий Антоніо Вівальді, Михайло Вербицький, тенор Іван Козловський, кобзар Василь Литвин, композитор та співак Володимир Івасюк.

У Запоріжжі СБУ виявила велику партію «Бояришника» російського виробництва (ВІДЕО)

03 березня, 19:51 • Економіка

Майже двісті тисяч пляшок спиртовмісної продукції «Лосьйон косметичний «Бояришник» російського виробництва виявили у Запоріжжі співробітники Служби безпеки України.

03 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

03 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У третій день весни в Латвії та Естонії відбулися референдуми, більшість учасників яких висловилася за вихід цих республік зі складу СРСР. Балтійська весна остаточна розтопила кригу совку і ще до кінця року Імперія Зла здохла на вікі віків.

02 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

02 березня, 00:10 • Політика

Чорний день для України - це друге березня. 6700 мирних жителя села Корюківка на Чернигівщині не побачили весняного сонця - вони прийняли страшну смерть від німецьких нацистів. За кількістю жертв це найбільший такий злочин нацистів в Європі.

28 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

28 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В останній день лютого Музей Гетті в Каліфорнії став найбагатшим музеєм світу, отримавши 1,2 млрд. дол. по заповіту свого засновника Жана Поля Гетті. Лише відсотки з цього капіталу дають музею можливість купувати шедеври на світових аукціонах.