Головне

25 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

І знову недалека ще історія. У 25-й день листопаду, 12 років тому, під час Помаранчевої Революції вчена рада "Могилянки" з чарівним формулюванням "дискредитація іміджу Академії" позбавила Л.Кравчука звання почесного доктора Академії.

Юлія Тимошенко: За остаточними даними ЦВК, «Батьківщина» - переможець виборів у ОТГ: 28% підтримки (ФОТО, повне відео прес-конференції)

24 листопада, 17:08 • Політика

Відповідно до остаточних даних Центральної виборчої комісії, Партія ВО «Батьківщина» на виборах у об’єднаних територіальних громадах, які відбулись 29 жовтня 201

Юлія Тимошенко взяла участь у зустрічі лідерів партій–членів ЄНП (ФОТО)

24 листопада, 11:02 • Політика

Голова партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко взяла участь у зустрічі лідерів партій-членів Європейської народної партії, яка проходить в рамках підготовки до саміту «Східного Партнерства» Європейського Союзу.

24 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 листопада, 00:10 • Політика

13 років тому, в сніговий 24-й листопадовий день ЦВК оголосила переможцем виборів президента України В.Януковича. Протокол не підписали А.Магера, Р.Князевич та Я.Давидович, а О.Чупахін заявив, що документ "не відповідає волевиявленню українського народу".

Президент ЄНП Жозеф Доль привітав Юлію Тимошенко з перемогою на виборах в ОТГ

23 листопада, 13:35 • Політика

Сьогодні, 23 листопада, в рамках робочого візиту до Брюсселя Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Президентом Європейської народної партії Жозефом Долєм.

23 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

23 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 23-й день листопада, в різні роки СРСР випробував надпотужну атомну бомбу у "300 Хіросим", вийшов подвійний альбом групи Pink Floyd "The Wall", а кремлівський карлик привітав Януковича з перемогою. Наша "The Wall" на кордоні з РФ так і не збудована.

22 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

22 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

13 років тому журналісти телеканалу "1+1" Андрій Тичина, Олесь Терещенко, Людмила Добровольська, Алла Мазур, Марічка Падалко та Сергій Полховський відмовилися готувати новинарські проекти за темниками. Роки минають, а темники все ще є. Тепер і в Інтернеті

21 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"21 листопада буде нова влада". Двадцять перший листопадовий день "поховав" таки двічінесудимого кримінальника Януковича. Те, що не доробили у 2004-му - Українці зробили у 2014-му. Вічна Слава і Пам'ять Героям Небесної Сотні.

20 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

20 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 20-й день листопада в Нюрнберзі розпочався судовий процес над вищими керівниками нацистської Німеччини, звинувачених у злочинах проти людства та військових злочинах. Де будемо проводити суд над керівниками оскаженілої від безкарності Московії?

19 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У дев'ятнадцятий листопадовий день, 1989 року плакали люди, плакало небо, природа скидала останнє листя на сумною процесією на Байковому цвинтарі: з радянського концтабору у рідну землю повернулись Василь Стус, Юрій Литвин та Олекса Тихий.

18 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Вісімнадцятим листопадовим днем прийнято датувати завершення роботи Тарасом Шевченком над першим (втраченим) варiантом "Тарасової ночi", фiнальної поезiї "Кобзаря Т.Шевченка". Так народжувалась Велика Книга Українців.