Головне

Альона Шкрум: Ми таки зареєстрували постанову про скасування ганебного закону щодо КСУ

18 липня, 12:41 • Політика

Безпрецедентна та ганебна історія часів пізнього Януковича: у п’ятницю чомусь дивним чином двері відділу реєстрації законопроектів були зачинені і так і не відчинилися!

18 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 18-й липневий день прийшли у Світ Божий видатні науковці, митці, письменники, борці за права людини, дивізія Костюшко розгромила московське військо, а під стінами Святої Софії "Беркут" бив людей і шматував державні прапори - так Україна ховала Патріарха

17 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Поблизу міста Торез Донецької області російськими терористами було збито пасажирський літак Malaysia Airlines (рейс MH17 із Амстердама до Куала-Лумпур), усі 298 пасажирів і членів екіпажу загинули, серед них більш ніж 90 діточок. Помолимось за їхні душі.

16 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"В ім'я Аллаха, милостивого та милосердного..." у 16 день липня, 1300 з гаком років тому розпочався календар Хіджі, десь 350 років тому голландці відкрили о.Сахалін, який московити уперто називають своїм... ВР ухвалила Декларацію незалежності України.

15 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

15 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

По самій середині літа відбулася Грюнвальдська битва, в якій активну участь взяли українські лицарі. 380 років по тому розпочалася інша битва - інтелектуальна. Був віднайдений Розетський камінь - почалися спроби розшифровки єгипетських ієрогліфів.

14 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Суцільне насильство творилося у 14-й день липня:хрестоносці взяли Єрусалим і вирізали все населення, московити взяли Новгород і навіть дзвін вивезли, у Парижі взяли штурмом Бастилію, Нобель продемонстрував дію динаміту, Гонгадзе помітив за собою стеження.

“Збереження” Добкіна в обмін на керований КСУ — це справжні політичні торги, - народний депутат (ВІДЕО)

13 липня, 13:36 • Політика

Фракція “Батьківщина” вимагає першочергово розглянути питання щодо надання згоди на зняття депутатської недоторканності, затримання і арешту народного депутата Михайла Добкіна, а також питання щодо внесення змін до Державного бюджету.

13 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

13 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Як бойовий, запам'ятала Пані Історія тринадцятий день липня. Об'єднане військо Тевтонського та Лівонського орденів зазнало тяжкої поразки від лицарів Великого князя литовського Міндовга. А князь фон Бісмарк "Емською депешею" розв'язав війну проти Франції.

Медреформа влади – неприпустима, слід повернутись до питання страхової медицини, - нардеп (ВІДЕО)

12 липня, 16:00 • Політика

Ухвалення законопроекту щодо медичної реформи, який Верховна Рада Україна розглянула у першому читанні, є неприйнятним. Уряд має відкликати відповідний документ, а ВРУ розпочати розгляд законопроекту про страхову медицину.

Сергій Соболєв: Президент та його адміністрація зривають бюджетний процес у країні

12 липня, 14:40 • Політика

Сьогодні вночі відбулось погодження ключових положень бюджету в кабінеті президента. Це безпрецедентна практика, коли голова держави втручається в бюджетний процес ще й зриває ключові програми.

12 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

12 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Ах, яким чудовим вийшов дванадцятий день липня. Які чудові люди прийшли у Світ Божий! Як гарно дали по носі Московії, примусивши сифілітика Петра І підписати ганебні умови Прутського миру. Що характерно, Московія практично відразу почала їх порушувати.

«Батьківщина» вимагає розпочати розгляд подань щодо зняття недоторканності з 6 депутатів

11 липня, 11:28 • Політика

«Батьківщина» вимагає від парламенту вже сьогодні розпочати розгляд подань щодо позбавлення депутатської недоторканості шести народних депутатів, щодо яких надійшло подання ГПУ.

11 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

11 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В одному дні зійшлися трагедія і радість. На світанку розпочався черговий акт Волинської трагедії, за один день було вбито тисячі поляків - згадаємо їх душі у сьогоднішній вечірній молитві. 28 років тому чисельність людей на Землі перевищила 5 млрд. осіб.

НАТО – союзник України проти Росії, але в Альянсі обізнані про корупцію в Україні, - нардеп про виступ генсека НАТО (ВІДЕО)

10 липня, 19:07 • Політика

НАТО залишається важливим союзником і партнером для України у питанні протидії російській агресії і відновленні державного суверенітету. Проте існує низка внутрішніх і зовнішніх проблем для України, що стоять на заваді євроатлантичної інтеграції.