Головне

06 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

06 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 6-й день квітня голландці заснували Кейптаун, італійці почали розкопки Помпеї, баварець презентував дерев'яний велосипед, американець досяг Північного полюсу, а президента Латвії першим в Європі усунули з посади в результаті імпічменту.

У Раді закликали Кабмін припинити фінансування проросійських псевдоветеранів (ВІДЕО)

05 квітня, 16:58 • Політика

Народний депутат Ігор Луценко закликав Кабінет міністрів припинити виділення десятків мільйонів гривень бюджетних коштів на діяльність псевдоветеранських проросійських організацій.

05 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

05 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

202 роки тому розпочалося виверження вулкану Тамборо. Під час виверження загинули кілька тисяч людей, у повітря буде викинуто близько 2 мільйонів тонн уламків. Виверження викликало знаменитий "рік без літа" - таке прізвисько отримав 1816 рік.

Тимошенко: Високопосадовці повинні мати тільки громадянство України (ВІДЕО)

04 квітня, 18:56 • Політика

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко закликала закріпити у законодавстві жорстку норму, яка би визначала, що високопосадовці нашої держави повинні мати лише громадянство України.

04 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

04 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У четвертий квітневий день велику справу зробили у Вашингтоні представники Бельгії, Великобританії, Данії, Ісландії, Італії, Канади, Люксембургу, Нідерландів, Норвегії, Португалії, США та Франції - вони заснували НАТО.

03 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

03 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У чорний третій день квітня почалися розстріли польських військовополонених у радянських таборах у Старобільську,Осташкові,Козельську. Московія в чергове продемонструвала своє ставлення до міжнародних угод та договорів. Нічого не змінилося і за 70 років.

02 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

02 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У другий день квітня прийшов у Світ Божий Казкар з великої літери - Ганс Крістіан Андерсен. Він подарував дітям всього світу "Гидке каченя", "Стійкого олов'яного солдатика", "Снігову королеву", "Кресало" та "Русалочку".

01 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

01 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Сьогодні День сміху. Цілком очевидно, що проголошено його саме в цей день на честь дня народження у 1809 році Миколи Гоголя, прозаїка і драматурга, автора неперевершених "Вечорів на хуторі біля Диканьки".

«Батьківщина» ініціюватиме скликання сесій місцевих рад з вимогою скасувати абонплату за газ (ВІДЕО)

31 березня, 18:32 • Політика

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко звернулася до всіх місцевих рад та голів міст і селищ з проханням негайно провести позачергові сесії, щоб ухвалити звернення до президента щодо негайного скасування абонентської плати за газ.

Політолог: Влада поставила собі мету - забрати в українців залишки їх заощаджень (ВІДЕО)

31 березня, 16:53 • Політика

Останні рішення владних інституцій та окремих посадовців, зокрема, про запровадження з 1 квітня абонентської плати для населення «за розподіл та транспортування газу», спрямовані на те, щоб забрати у громадян їх останні заощадження.