Головне

27 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 27-й лютневий день прийшли у Світ Божий видатні сини України: художник Микола Ґе, лікар-офтальмолог Володимир Філатов та пілот-ас Петро Нестеров. У цей день вперше відірвався від землі літак "Антей" - Нестерову було б цікаво за його штурвалом.

26 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

26 років тому, у 26-й день лютого на семінарі в CERN, Швейцарія) англієць Тім Бернерс-Лі продемонстрував роботу першого веб-браузера. Вже за два роки Веб став одним з найпопулярніших інформаційних середовищ і зараз ви читаєте ці рядки завдяки пану Тіму.

25 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У різні роки 25 лютого відбулася низка доленосних подій: М.Хрущов на партійному сходняку виступив із доповіддю про культ особи Сталіна, М.Горбачьов на збіговиську червоних попередив про застійні явища, а урка В.Янукович склав президентську присягу.

24 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

24 лютого 1836 р. Семюель Кольт отримав патент на шестизарядний пристрій для стрільби, котрий став символом американського Дикого Заходу - револьвер "Кольт". Громадяни України права на особисту вогнепальну зброю для самозахисту не мають й у ХХІ столітті.

«Батьківщина» не підтримала відновлення повноважень податковій міліції (ВІДЕО)

23 лютого, 13:06 • Політика

Парламент не підтримав скандальну правку, внесену головою Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики, Ніною Южаніною, яка повертає повноваження податковій міліції.

23 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Початок депортації чеченців та інгушів, організованої московською владою.Після масових розстрілів, вцілі сотні тисяч людей, від грудних дітей до старців,без всяких засобів до існування товарними вагонами були вивезені в Казахстан і на Крайню Північ Росії.

У «тарифній» справі знову «локаут». Відтепер - через експертизу (ВІДЕО)

22 лютого, 16:07 • Політика

Окружний адмінсуд м. Києва призупинив розгляд справи Юлії Тимошенко проти уряду щодо встановлення єдиної ціни на газ, задовольнивши клопотання сторони Кабміну для отримання висновку....

Тимошенко проти Кабміну: уряд штучно затягує «тарифну справу» (ВІДЕО)

22 лютого, 12:10 • Політика

Кабінет Міністрів України штучно затягує розгляд справи за позовом лідера «Батьківщини», Юлії Тимошенко щодо встановлення урядом єдиної ціни на газ, зокрема, подаючи повторно раніше заявлені клопотання.

22 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

О 04:00, 22 лютого завершилось відправлення з Межигір'я вантажних автомобілів, завантажених цінностями та антикваріатом, що їх вкрав в Україні Янукович. Янукович втік зі своєї резиденції. Спочатку до Харкова.