Головне

30 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

30 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В цей день у містечку Емс московський цар Олександр ІІ підписав указ, що суттєво розширив сферу застосування Валуєвського циркуляра, спрямованого на придушення української мови та культури. Пам'ятаємо: знищити все Українське - ідея фікс кожного московита.

29 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

29 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 29-й травневий день, у 1945 році в Норвегії відкрили кримінальну справу проти письменника, Нобелівського лауреата Кнута Гамсуна за колабораціонізм. На українських колаборантів кримінальних справ не відкривають - їх призначають на керівні посади.

28 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

28 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

30 років тому, 28 травня, у радянський День прикордонника 19 річний хлоп з Німеччини позбавив радянських прикордонників та ППО цноти, сівши на своїй "Сессні" просто біля мавзолею Леніна, у Москві. Він успішно оминув всі захисні рубежі сов'єтів.

27 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 травня, 00:10 • Політика

18 років тому Міжнародний військовий трибунал в Гаазі оголосив про порушення справи проти президента Югославії Мілошевича, звинуваченого у масових депортаціях людей і злочинах проти людяності. Московському недо-царю - приготуватися.

26 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Три роки тому почалися бої за ДАП. Ми пам'ятаємо всіх Героїв України, хто з честю пройшов пекло Донецького аеропорту. Всіх пам'ятаємо: і тих, хто вижив, і хто загинув та похований на рідній землі, і тих, хто ще лежить під руїнами.

Юлія Тимошенко: Корупція в Україні прикривається найвищим керівництвом держави (ВІДЕО)

25 травня, 10:20 • Політика

Мегакорупція в Україні базується на президенті, прем’єр-міністрах двох останніх урядів, на більшості в парламенті, а також на кланах, які стоять за лаштунками влади і намагаються використовувати політику для свого збагачення.

25 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

3 роки тому, у 25 травневий день, у зв'язку із втечею В.Януковича, відбулися позачергові вибори президента України. У першому турі виборів переміг Петро Порошенко. Співвідношення виборчих обіцянок та реальних справ ми з подивом спостерігаємо щодня.

24 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 24 день травня хочеться нагадати, що у 1571 році війська кримського хана Девлет Герая захопили Москву і за 3 години спалили її вщент. За результатами походу московський недо-цар Іван Грозний став данником Кримського ханства. Пам'ятайте, московити!

Пенсійна реформа від уряду - стратегія знищення пенсіонерів від Гройсмана (ВІДЕО)

23 травня, 11:40 • Політика

«Батьківщина» виступає за підвищення та осучаснення пенсій, але проти стратегії знищення пенсіонерів, яку «запакували» в пенсійну реформу уряду Володимира Гройсмана.

23 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Ось що таке "визволення" по московські: впродовж 48 годин в Литві арештовані та депортовані майже 37 тисяч селян, що не вступили в колгоспи - була проведена т.зв. операція "Весна". Такої самої "весни" бажають вам, московити, поневолені народи кол. СРСР.

Юлія Тимошенко розкритикувала проект Трудового кодексу, пенсійну та медичну реформи уряду (ВІДЕО)

22 травня, 13:53 • Політика

Юлія Тимошенко розкритикувала пенсійну та медичну реформи, проект Трудового кодексу уряду Володимира Гройсмана, а також звинуватила владу в наступі на права людей.

22 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

22 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

За кількістю народжених 22 травня служителів Мельпомени, цей день можна вважати днем актора: у Світ Божий прийшли Лоуренс Олів'є, Микола Гринько, Микола Олялін, Сергій Іванов та Шарль Азнавур.

21 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Минають століття, але в кровожерна сутність московитів незмінна. 21-й травневий день став трагічним для цілого народу - адигів (черкесів), яких у 1864 році почали депортувати до Туреччини. Переселенці масово тонули у морі та гинули від чуми.