Головне

Треба якомога швидше прибирати владу, яка загнала Україну в боргову яму, – Юлія Тимошенко

22 вересня, 10:15 • Політика

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко вважає небезпечним для економіки країни збільшення державного та гарантованого боргу України, який вже досягнув майже рівня ВВП, хоча має бути не більше 60 %.

22 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У двадцять другий день вересня згадуємо почесного громадянина США, шведського дипломата Рауля Валенберга, котрий в роки ІІ Світової війни врятував тисячі євреїв у окупованій нацистами Європі і загинув у катівнях радянських спецслужб.

Голова ВРУ протискає «судову реформу» у порушення Регламенту (ВІДЕО)

21 вересня, 12:27 • Політика

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що керівництво парламенту у порушення Регламенту роботи Верховної Ради намагається протягнути голосування за неприпустиму до ухвалення «судову реформу».

21 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Багатий на талановитих новонароджених вийшов 21-й день вересня: Парацельс, Білл Мюррей,Герберт Уеллс, Стівен Кінг, Марія Музичук, а також Нікітський ботанічний сад, медичний факультет Київського університету та "Гобіт, або Туди і звідти".

Кількість жертв потужного землетрусу у Мексиці постійно зростає (ФОТО, ВІДЕО)

20 вересня, 11:29 • Суспільство

Щонайменше 226 людей загинули через потужний землетрус, який стався 19 вересня в центральній частині Мексики, повідомляє агентство з цивільного захисту. Більшість смертей зафіксовано у Мехіко і в районах на південь і схід від столиці.

20 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

20 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

407 років тому польсько-українське військо захопило Москву. 45 років по тому, після поразки у битві під Городком поляки, у боротьбі з Б.Хмельницьким домовлялись з Московією і в результаті втратили польський престол. Це все відбувалось у 20-й день осені.

Юлія Тимошенко закликала депутатів не голосувати за судову «реформу» від влади

19 вересня, 11:45 • Політика

Юлія Тимошенко закликала народних депутатів не голосувати за судову «реформу», бо вона призведе до узурпації суддівської влади президентом і позбавить людей доступу до правосуддя.

19 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У дев'ятнадцятий день осені брати Монгольф'є запустили першу "пілотовану" кулю, у Бельгії пройшов перший в історії конкурс краси, в Новій Зеландії жінкам гарантували право брати участь у виборах, а у червоній "Імперії зла" почали знімати церковні дзвони.