Головне

С.Соболєв: порядок денний ВРУ повинен не дозволити остаточно знищити країну (ВІДЕО)

05 лютого, 15:28 • Політика

Фракція «Батьківщини» закликає народних депутатів сформувати такий порядок денний на восьму сесію парламенту восьмого скликання, який відповідатиме запитам суспільства та не дозволить остаточно знищити країну.

Полковник Глен Грант: як Україна повинна будувати військо аби перемогти Путіна

02 лютого, 15:05 • Статті

Британський військовий експерт, полковник Глен Грант (Glen Grant) епізодично працював в Україні з 2010 року, а від початку війни з Росією - працює в нашій країні постійно. Цей матеріал у KyivPost - неоціненний дружній та критичний погляд на стан речей.

Зимові політичні етюди – 33. Принади і вади закону про "реінтеграцію" ТОТ (ВІДЕО)

26 січня, 17:45 • Три питання

В гостях у автора «Етюдів» політолога Костянтина Матвієнко засновник ГО «Сила права» Андрій Сенченко. Проголосований, але ще не підписаний закон про "реінтеграцію" тимчасово окупованих територій зі своїми плюсами та мінусами став предметом зимового етюду.

Юлія Тимошенко закликала суд не задовольняти апеляцію прокуратури щодо домашнього арешту Саакашвілі (оновлено, ВІДЕО)

26 січня, 14:07 • Суспільство

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко закликала Апеляційний суд Києва залишити без змін рішення першої інстанції та не задовольняти клопотання прокуратури щодо домашнього арешту Міхеїла Саакашвілі.

ПАРЄ зобов’язала Україну призначити новий склад ЦВК з урахуванням інтересів усіх парламентських фракцій

25 січня, 21:19 • Політика

Парламентська Асамблея Ради Європи зобов’язала Україну призначити новий склад ЦВК з урахуванням інтересів всіх політичних фракцій парламенту.

Юлія Тимошенко вимагає від президента внести кандидата від «Батьківщини» до подання на новий склад ЦВК (ВІДЕО)

24 січня, 15:35 • Політика

Юлія Тимошенко звернулася до президента Петра Порошенка з вимогою включити кандидата від "Батьківщини" Андрія Євстігнєєва у подання про новий склад Центральної виборчої комісії.