Головне

Осінні політичні етюди – 30. Громадська демонополізація (ВІДЕО)

17 листопада, 11:30 • Політичні етюди

В студії «Етюдів» автор програми Костянтин Матвієнко та його гість громадський діяч Андрій Сенченко продовжують говорити про стан країни, але цього разу про економічну деокупацію від всевладдя монополій.

17 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Чехи не бояться протестувати. У 17-й день листопада, у 1939-му празькі студенти вийшли на протест проти німецької окупації. Не побоялись 50 років по тому вийти на протест проти радянської окупації. З цього протесту народилась Празька весна і вільна Чехія.

16 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Лише 15 років минуло з 16-го листопадового дня, коли Кучма відправив у ВР представлення на призначення Януковича прем'єром. Саме призначення відбулося 21-го листопада, яке вже за кілька років набуде зовсім іншого значення для всієї країни.

Ю.Тимошенко: П‘ята колона нищить Україну

15 листопада, 14:03 • Політика

Не тільки війна заважає нам щасливо, успішно жити. Ми мусимо з вами визнати і чесно сказати народу України, що нікуди не пішла та 5-та колона, яка з середини всі часи нашої незалежності намагалася відібрати у нас нашу землю, відібрати у нас наше життя.

15 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У п'ятнадцятий день листопаду, 16 років тому завершила роботу російсько-українська комісія з делімітації сухопутного кордону між державами. Кордон на папері був, а насправді не існував - тепер маємо наслідки безоглядного "братерства".

Ю.Тимошенко: система дозволів і відхилень в АПК - це і є справжня корупція та лобізм (ВІДЕО)

14 листопада, 17:09 • Політика

Порядок денний роботи Верховної Ради рясніє корупційними і лобістськими законопроектами, які покликані не на поліпшення соціально-економічного становища українців, а на отримання корупційної вигоди тих, хто нині перебуває при владі.

Осінні політичні етюди-29. Судова деокупація (ВІДЕО)

14 листопада, 11:30 • Політичні етюди

В гостях у господаря студії «Етюдів» Костянтина Матвієнка лідер правозахисного руху «Сила права» Андрій Сенченко. Рух, зокрема, займається доведенням у судах фактів агресії РФ проти України.

14 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

99 років тому, у чотирнадцятий листопадовий день з ініціативи гетьмана П.Скоропадського було засновано Українську Академію Наук. З 12 перших дійсних членів УАН лише один пережив сталінізм - чекістам українські вчені були зайвими.

Порядок денний парламенту на поточний тиждень не відповідає потребам людей, – Сергій Соболєв (ВІДЕО)

13 листопада, 14:10 • Політика

«Батьківщина» пропонує парламенту на поточному тижні розглянути законопроекти, пов’язані з наповненням держбюджету на 2018 рік, продовженням мораторію на продаж землі та посиленням відповідальності влади.

13 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

13 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

99 років тому у смутний тринадцятий день листопада було утворено Директорію Української Народної Республіки. В перспективі це призвело до братовбивчої "Мотовилівки", а згодом і до окупації України Московією та черговою втратою державності.

Підсумок тижня роботи ВРУ: новий Виборчий Кодекс і посилена вертикаль влади президента (ВІДЕО)

11 листопада, 10:03 • Політика

Цього тижня депутати скасували мажоритарку у першому читанні, ухвалили нову редакцію закону про ЖКП та "оновили" до невпізнаваності ще чинний закон про державну службу.

11 листопада. Щоденник Української Кліо (ВІДЕО)

11 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

О 5-10 ранку в залізничному вагоні маршала Франції Фердинанда Фоша в Комп'єнському лісі німецька делегація підписала перемир'я з Антантою. Через 6 годин угода набула чинності. Об 11-й годині 11-го дня 11-го місяця 1918 року закінчилась 1-ша Світова війна.