Головне

18 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 вересня, 00:10 • Суспільство

В цей вересневий день 83 роки тому за рекомендацією та стійким наполяганням Франції Імперію зла прийняли до Ліги Націй. 7 років по тому Країна переможного пролетаріату напала на Фінляндію і радянську орду виключили з цієї Ліги.

Юлія Тимошенко: в Україні ведеться дві війни: одна на східні з окупантами, а друга – в тилу (ВІДЕО)

16 вересня, 18:08 • Політика

Юлія Тимошенко заявила, що в країні треба докорінно змінити підходи до встановлення миру та перемоги у війні не тільки з окупантами, а й з чинною владою, яка знищує українську націю.

15 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Тринадцять років тому, у п'ятнадцятий день вересня Україна приєдналась до міжнародної Конвенції "Про арешт доходів, отриманих злочинним шляхом". Щось змінилось за ці роки? А як же ж! Накопичена велика кількість нових грошей, отриманих злочинним шляхом.

Юлія Тимошенко: Ми координуємо дії з опозиційними силами, але політичну конкуренцію ніхто не відміняв (ВІДЕО)

14 вересня, 10:19 • Політика

Демократичні опозиційні сили мають координувати свої дії, але політичну конкуренцію ніхто не відміняв. Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко наголосила в ефірі телеканалу «NеwsOne».

14 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Чотирнадцятого дня вересня була заснована Організацію країн-експортерів нафти (ОПЕК) - VIP-клуб, який міцно тримає руку на пульсі світової економіки і від недавнього часу й на горлі Московії - країни-агресора. А Tesla вже стукає в двері.

13 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

13 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Тринадцятий день осені 24 роки тому мав би принести мир на землі Ізраїлю та Палестини - Іцхак Рабін та Ясір Арафат ухвалили принципи палестинської автономії. Не судилося. На Близькому Сході хтось роздмухує вогонь війни і зараз.

12 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

12 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Двадцять п'ять років тому, у дванадцятий день вересня у Києві позбулися одного з двох Леніних, що стояли на Хрещатику. Другого - бесарабського Ілліча ми знесли лише в дні Революції Гідності. Варто ще позбутися совковості в собі.

11 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

11 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Світ вже ніколи не буде таким, яким він був до теракту 11 вересня 2001 року. Трагедія "9/11" не тільки забрала тисячі життів - вона засвідчила, що настав час жорсткої боротьби з нелюдами, які лізуть у ваш дім зі своїм мерзенним "новим" порядком.

10 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У десятий вересневий день народився Великий Українець, письменник, художник і класик світового кінематографу Олександр Довженко. А, якщо сказати простіше, то народилась Людина, яка подарувала всьому Світові Зачаровану Десну. Боже, Боже, яка ж це краса!

09 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

09 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"Еней був парубок моторний І хлопець хоть куди козак, Удавсь на всеє зле проворний, Завзятійший од всіх бурлак...", - ці всім відомі слова написав геніальний Іван Котляревський, який прийшов у Світ Божий у дев'ятий вересневий день.