Головне

Юлія Тимошенко: Потрібно боротися і здолати мафію в Україні (ВІДЕО)

21 лютого, 11:18 • Політика

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко упевнена, що Герої Небесної сотні боролися та віддавали своє життя, щоб мати державу та справедливість, а не за корупційну країну, яку побудувала в Україні постмайданна влада.

21 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

21 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

21 лютого на жалобному вічі виступ В. Кличка перервав сотник В.Парасюк, котрий заявив, що "політики не хочуть виконати одну умову - щоб зек пішов геть", а тому висловив ультиматум: Янукович має піти з посади до 10:00 22 лютого.

Попіл Майдану стукає в наші серця (ФОТО, ВІДЕО)

20 лютого, 14:35 • Політика

Три роки тому в Україні розпочався найтрагічніший етап Революції Гідності. У період 18-20 лютого 2014 року в центрі столиці загинули більше ста осіб, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі - поранення, а сотні - були заарештовані та зазнали тортур

20 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

20 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Лютий, 20-те - найстрашніший день Революції Гідності. Масові розстріли активістів Революції. В цей день янучари вбили 40 осіб. Ми пам'ятаємо, ніколи не забудемо і не пробачимо. Всі кати та їх господарі мають бути покарані.

18 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

18 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 18-й день лютого розпочалося гостре протистояння на Майдані Незалежності. Внаслідок бойових дій протягом 3-х днів загинуло декілька сотень осіб. Жоден з організаторів та виконавців вбивств Небесної Сотні не поніс покарання.

Децентралізація і Держбюджет-2017: на місцях волають про поміч (ВІДЕО)

17 лютого, 21:00 • Політика

Урядова децентралізація і ухвалення державного бюджету на 2017 рік для багатьох місцевих громад стали справжньою катастрофою: розширені повноваження на фоні хронічного недофінансування витрат.

Над Мінськом лунає "Жыве Беларусь!" (ФОТО, ВІДЕО)

17 лютого, 18:40 • Політика

На 18-ту годину на Жовтневу площу у Мінську прийшло декілька тисяч людей, які висловлюють свій протест проти введення в дію Декрету №3, спрямованого на боротьбу з т.зв. "тунеядством" - такі самі санкції застосовувались у СРСР.

17 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Лише 17-го лютого 2015 року Євросоюз офіційно визнав участь московських вояків у окупації та бойових діях на сході України. До цього дня в Європі вважали, що стріляють по наших хлопцях та збили літак МН-17 виключно шахтарі та трактористи з Донбасу.

Ю.Тимошенко: Надзвичайний стан в енергетиці – це небажання влади припиняти корупційний бізнес на вугіллі (ФОТО, ВІДЕО)

16 лютого, 11:03 • Політика

Введення надзвичайного стану в енергетичній сфері по всій країні обумовлено небажанням влади припиняти корупційний бізнес з окупованими територіями.