Головне

21 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 21-й день січня 2015-го року, після 242 діб героїчної оборони Українські вояки залишили зруйновані термінали Донецького аеропорту... Слава нашим Українським Кіборгам і Вічна Пам'ять полеглим Героям.

20 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

20 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

31 рік тому президент Франції Франсуа Міттеран і прем'єр-міністр Великобританії Маргарет Тетчер підписали договір про будівництво тунелю під протокою Ла-Манш. Тунель з'єднав континентальну Європу з Великобританією, ставши символом об'єднаної Європи.

Свято Богоявлення у Києві (ВІДЕО)

19 січня, 14:28 • Культура

У центрі свята Богоявління Господнього – подія хрещення Ісуса в Йордані, яку описують всі чотири євангелисти, що підкреслює її важливість. Літургійні тексти та церковні обряди розкривають зміст цієї події у стосунку до людини і світу.

19 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

19 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

На Богоявлення розпочалася активна фаза Революції Гідності. На вулиці Грушевського активісти вступили в жорстке протистояння із силовиками Януковича, спалили спец-техніку і почали зведення барикад. За місяць Янукович побіжить в Московію.

«United Ukraine» об’єднає світ у боротьбі за Донбас і Крим (ВІДЕО)

18 січня, 14:35 • Політика

До Дня Соборності України стартував третій міжнародний флешмоб «United Ukraine». Учасником флешмобу може стати кожен, хто підтримує Україну, прагне її єдності та припинення військової агресії з боку Росії.

«Виплати із держбюджету пішли на скупку доларів», – депутат про причини «просідання» гривні (ВІДЕО)

18 січня, 13:55 • Політика

Відсутність адекватного реагування Національного банку України, дефіцит валюти на ринку, а також великий об'єм виплат із державного бюджету країни призвели до чергової хвилі «просідання» та закріплення тенденції недовіри населення до гривні.

«Батьківщина» підтримує децентралізацію, яка передбачає закріплення податків у місцевих бюджетах (ВІДЕО)

18 січня, 12:03 • Політика

На погляд фракції «Батьківщина», - це чітке закріплення податків на рівні місто-село-селище. Саме в цьому полягає збереження кожного населеного пункту в Україні

18 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"Стоїть в селі Суботові На горі високій Домовина України, Широка, глибока. Ото церков Богданова. Там-то він молився, Щоб москаль добром і лихом З козаком ділився". У 1654 році гетьман та старшина склали присягу московському царю.

Байден виконав функцію Обами та закликав до боротьби із корупцією в Україні, - депутат (ВІДЕО)

17 січня, 12:46 • Політика

Візит віце-президента США Джо Байдена до України є цікавим і важливим саме в контексті того, що відбулось за лаштунками зустрічі із українськими високопосадовцями. Крім того, американський політик зробив низку важливих публічних повідомлень щодо України.

17 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

311 років тому прийшов у Світ Божий Бенджамін Франклін -державний діяч, видавець, вчений, винахідник, письменник, дипломат, один із засновників США, один з авторів Декларації незалежності і Конституції США. А ще його знає вісь світ,бо він - це 100 долярів

16 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Прага ніколи не забуде сов'єтські танки на своїх вулицях. І Чехи ніколи не забудуть як 16-го дня січня повстав у вогні студент Ян Палах. Повстав, коли всі вже змірились з московською окупацією. А якщо забудуть, не оминути нової окупації.

15 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 15-й день січня прийшов у Світ Божий Агатангел Кримський - один з стовпів Української науки, член-засновник НАН України. 71 рік та 10 днів по тому був замучений у тюрмі НКВС у Кустанаї. Тільки комуніст чи московит може уявити філолога-шпигуна-терориста.

14 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

На Василя, у 1918 році червона московська наволоч розгорнула широкомасштабний терор проти кримських татар, які вели військові дії проти влади більшовиків. Три роки по тому революційне воїнство так засмерділося, що прийшлося влаштовувати загальне миття.