Головне

Правозахисниця: У Криму почали переслідувати навіть лояльних до окупаційної влади журналістів (ВІДЕО)

20 травня, 10:00 • Суспільство

У Криму фактично не залишилось незалежних журналістів, а свобода слова на півострові знищена. Таку думку під час прес-конференції у «Главкомі» висловила правозахисниця Української Гельсінської спілки з прав людини Дар'я Свиридова, передає INTV.

20 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

20 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 20 день травня, 34 роки тому людство вперше зазирнуло в очі "чумі ХХ сторіччя" - СНІДу. У журналі "Science" вірусолог Люк Монтаньє опублікував статтю про виділення "вірусу імунодефіциту людини" (ВІЛ)

Парламентська п'ятниця - день звітів, домовленостей та прогулів (ФОТО)

19 травня, 14:00 • Суспільство

Традиційно у парламентську п'ятницю у Раді відбуваються звіти уряду, після яких нардепи намагаються про щось домовитись з урядовцями. А тим часом, попри робочий час, зала безлюдніє і наприкінці дня на своїх місцях лишаються лише чергові від фракцій.

19 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

99 років тому, 19 травня створена у Львові Українська Національна Рада проголосила утворення Української держави на українських етнічних землях у складі Австро-Угорщини. Обов'язково маємо наголошувати, що у 1991 році ми відновили державність України.

18 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

18 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У сумний 18-й день травня розпочалась депортація кримських татар з батьківщини. Всього з Криму за постановою Державного Комітету Оборони СРСР на спецпоселення було вивезено понад 100 тисяч осіб.

Сергій Соболєв: Порядок денний парламенту далекий від життя країни (ВІДЕО)

17 травня, 14:50 • Політика

У порядку денному не має жодного законопроекту щодо змін податкового законодавства, які мають бути внесені до 1 червня: «А це означає, що ми знову порушимо Конституцію і законодавство та будемо вносити зміни до податкових законів вже разом з бюджетом».

17 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Лише 26 років тому, у 17-й день травня Тім Бернерс-Лі представив архітектуру мережі World Wide Web (WWW) - розпочалася всесвітня мережева еволюція. Куди вона заведе людство, поки що не зовсім зрозуміло, але зараз ви через www читаєте дописи Кліо.

16 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

16 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Пісенний 16-й день травня. Прийшов у Світ Божий музикант, поет, філософ, лідер групи ДДТ Юрій Шевчук, українська співачка Руслана Лижичко з піснею "Дикі танці" здобула перемогу в музичному конкурсі "Євробачення". А минулого року ще й Джамала перемогла!

14 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 14-й травневий день прийшли у Світ Божий знакові особи Української історії, визвольних змагань та культури: гетьман П.Дорошенко, письменник В.Стефаник, діяч ОУН Слава Стецько, журналіст В.Портніков, музикант С.Вакарчук. Із народинами вас всіх!

13 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

13 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 13-й день, в далекому вже 1989 році близько двох тисяч студентів оголосили голодування на пекінській площі Тяньаньмень, вимагаючи проведення у Китаї демократичних реформ. Їх давили танками, але вони зсунули червоний Китай до цивілізації.

Альбом мойри Лахесіс. Іван Марчук – геній повсякденної краси (ФОТО)

12 травня, 09:00 • Альбом мойри Лахесіс

Малювати геній сучасності Іван Марчук почав ще в ранньому дитинстві: нині художник твердить, що першими його фарбами стали квіти. Вони ж першими й позували юному художнику.