Головне

10 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У десятий день листопада в Берліні за ініціативи Павла Скоропадського відкрито Український науковий інститут для поширення серед німців відомостей про Україну. Після окупації Берліна більшовиками 1945 інститут перестав існувати, а його бібліотека загинула

09 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

09 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У дев'ятий листопадовий день на честь літописця Нестора святкуємо День української писемності й мови і за усталеною традицією пишемо нині всеукраїнський диктант. Гарних нам всім оцінок.

08 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Майже 1000 років тому відбулося освячення одного з найвеличніших храмів Київської Русі - Свято-Михайлiвського собору в Переяславi. Також у 8-й день листопаду відкрито доступ до публічного музею Лувр, а В.Рентген привласнив відкриття І.Пулюєм Х-променів.

Юлія Тимошенко: У Порошенка немає шансів на переобрання президентом

07 листопада, 11:25 • Політика

Влада готує на наступні президентські вибори нового кандидата-маріонетку від об’єднаної олігархії, завдяки якому вона намагатиметься зберегти вплив на ухвалення державних рішень.

07 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

07 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

100 років тому, в проклятий 7-й листопадовий день владу в Російській імперії захопили більшовики на чолі з В.Ульяновим і розпочався найжахливіший період історії, протягом якого комуністами були здійснені найстрашніші злочини проти людства і людяності.

06 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

06 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

74 роки тому сов'єтські окупанти вигнали з Києва німецьких окупантів. За цю операцію, здійснену до радянського "свята" Україна заплатила сотнями тисяч життів "чорної піхоти" - неозброєних мобілізованих українців з щойно звільнених територій.

05 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

05 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Папа римський Іннокентій VIII видав буллу "Summis Desiderantes" - це дало початок практиці "відьомських процесів" практично по усій Європі в XVI - XVII століттях. Останнім часом складається враження, що в нашій країні вони не зупинились і дотепер.

Суботня кухня. Стейк «Філе Міньон» готує колега Джеймі Олівера Алекс-француз (ВІДЕО)

04 листопада, 09:07 • Культура

На сайті відомого британського кухара Джеймі Олівера продовжується змагання його друзів та колег. На цей уік-енд нам пропонують приготувати стейк із соусом. Дивимось і відтворюємо на власних кухнях.

04 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

04 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У гіркий четвертий день листопада 1956 року радянські війська увійшли до Будапешта, а протягом тижня повторно окупували всю Угорщину. Так сов'єтами було придушено прагнення угорців звільнитися з задушливого бараку сталінізму.

03 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

03 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"Пробзділось шось у Дацькому князівстві... Піти би випить в барі шампаньйоли, бо в сурлі мов коти понасцикали і несвідомо хочеться лизати шершавим язиком гарачі зуби..." - це написав Лесь Подерв'янський, що прийшов у Світ Божий у 3-й листопадовий день.

29% на виборах – це перемога «Батьківщини», але влада «множить результат на нуль» (повне ВІДЕО прес-конференції)

02 листопада, 13:11 • Політика

Влада намагається маніпулювати результатами виборів до ОТГ і спотворити їх результати. Проте Партія ВО «Батьківщина» отримала перемогу на виборах до ОТГ із результатом 29%, в той час як «Блок Петра Порошенка» Солідарність» отримав лише 21%.