Головне

09 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

09 грудня 2016, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У благословенний 9 день зими 101 рік тому прийшов у Світ Божий Патріарх Київський (УАПЦ) Дмитрий (В.Ярема). За 10 років, в той самий день Господь послав Україні ще одного доброго пастиря - Патріарха Київського (УПЦ-КП) Володимира (В.Романюка).

Юлія Тимошенко: Закон про спецконфіскацію пройде, якщо з нього вилучать корупційні оборудки (ВІДЕО)

08 грудня 2016, 20:10 • Політика

Фракція «Батьківщина» готова проголосувати за так званий закон про спецконфіскацію грошей Януковича за умови, якщо з нього будуть виключені всі статті, які приховують корупційні схеми із цими грішми.

Юлія Тимошенко: "Урядові зміни до Податкового кодексу – це преференції для кланів" (ВІДЕО)

08 грудня 2016, 20:01 • Політика

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що підтриманий Верховною Радою у першому читанні урядовий законопроект №5368 щодо внесення змін до Податкового кодексу направлений на збагачення олігархічних кіл.

У Києві розпочався безстроковий протест проти затягування «тарифної справи» (ВІДЕО)

08 грудня 2016, 17:56 • Суспільство

Близько сотні громадських активістів, мешканців столиці і області прийшли під стіни Окружного Адміністративного суду м. Києва із закликом пришвидшити процес розгляду позивних вимог лідера «Батьківщини», Юлії Тимошенко проти КМУ та НКРЕ КП.

Юлія Тимошенко: влада протягує через Верховну Раду лобістські закони (ВІДЕО)

08 грудня 2016, 14:05 • Політика

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що вище керівництво держави через Верховну Раду України протягує лобістські закони, які збагачують олігархічні клани.

08 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 грудня 2016, 00:10 • Щоденник Української Кліо

25 років тому, у восьмий зимовий день у Бiловезькiй Пущi відбулася зустрiч лiдерiв України, Бiлорусi та Росiйської Федерацiї, під час якої було підписано Бiловiзьку угоду, що юридично засвідчила факт припинення iснування СРСР, як держави.

07 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

07 грудня 2016, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"Якби ми мали художницю такого рівня майстерності, то змусили б заговорити про неї цілий світ!" - це сказав великий Пабло Пікассо про чарівну Українську жінку, майстра народного живопису Катерину Білокур, яка прийшла у Світ Божий саме сьогодні.

«Батьківщина» проти обману уряду з мінімальною зарплатою та збільшенням податкового тиску, – Юлія Тимошенко (ВІДЕО)

06 грудня 2016, 20:37 • Політика

«Батьківщина» виступає проти ініціатив уряду щодо збільшення податкового тиску на малий та середній бізнес та обману з мінімальною зарплатою в 3200 гривень.

Юлія Тимошенко: Заяви Онищенка щодо Порошенка – скандал світового масштабу (ВІДЕО)

06 грудня 2016, 19:56 • Політика

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що заяви і записи народного депутата Олександра Онищенка щодо компромату на президента України Петра Порошенка, є скандалом світового масштабу.