Головне

16 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 16-й день лютого прийшов у Світ Божий Микола Макаренко, археолог, музеєзнавець і мистецтвознавець. Страчений окупаційною владою через відмову (1934) підписати акт на знесення Михайлівського Золотоверхого монастиря. Царство йому Небесне і вічна подяка.

У «Київенерго» пояснили природу «космічних» платіжок – експерти знайшли невідповідності (ВІДЕО)

15 лютого, 19:45 • Суспільство

Захмарні рахунки за централізоване опалення для киян - наслідок неврахованих квадратних метрів щодо яких відсутній розрахунок для опалення, «додаткових» опалювальних днів та байдужості власників житла з індивідуальними засобами обліку тепла...

15 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Після урочисто оголошеного у прямому ефірі президентом України припинення вогню, згідно угоди "Мінськ-2", за першу добу "тиші" російські терористи завдали 112 ударів по позиціях ЗСУ. Це ціна домовленостей з Московією. За 2 роки нічого не змінилося.

Тимошенко: Образи Гройсмана – свідчення слабкості і нездатності діяти морально (ВІДЕО)

14 лютого, 16:22 • Політика

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко заявила, що звинувачення в її адресу з боку чинного прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо нібито причетності до корупції є свідченням слабкості....

14 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

61 рік тому, замість святкувати День всіх Закоханих, Микита Хрущов на засіданні ХХ з'їзду КПРС розпочав свою промову з засудження культу особи І.Сталіна (Джугашвілі). Але сталінізм досі живий і саме він надихає Московію на агресію проти України.

«Батьківщина» вимагає у Парубія «негайної реєстрації Постанови про зняття В. Гройсмана» з посади ПМ (ВІДЕО)

13 лютого, 17:00 • Політика

У партії заявили про «незаконне» зняття з порядку денного ВРУ проекту Постанови за підписом 13 депутатів фракції щодо відставки очільника уряду.

13 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

13 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

По смерті Ю.Андропова керівником СРСР став вірний соратник Л.Брежнєва К.Черненко. Він відрізнявся від свого патрона тим, що у Брежнєва живлення було від батарейок, а у Черненка - від розетки.

12 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

12 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

12-й лютневий день можна вважати трохи космічним: у 1161 році відбулося перше в Україні письмово зафіксоване місячне затемнення. Минуло лише 800 років і з навколоземної орбіти стартував до Венери автоматична міжпланетна станція "Венера-1"

11 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

11 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В один день, 11-й день лютого, але з різницею у 26 років в Києві відбулися: республіканська конференція з питань культури української мови та установча конференція Товариства української мови імені Тараса Шевченка, які продемонстрували: наша мова жива!