Головне

08 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У восьмий день вересня війська ВКЛ нанесли під Оршею таку руйнівну поразку війську Московії, що з огляду на подальшу історію, варто було почавити ординців у їхньому лігві. Чи не час відроджувати Велике Князівство Литовське?

Судова реформа звужує права людей і відрізає їм доступ до правосуддя, - Власенко (ВІДЕО)

07 вересня, 16:00 • Політика

Запропонована владою так звана судова реформа не вирішує питання створення справедливої системи судочинства та належного забезпечення прав громадян України, а обговорення тексту законопроектів є «профанацією парламентської роботи».

06 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

06 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Майже 500 років тому, у шостий день вересня до рідних берегів повернувся 1 з 5 кораблів навколосвітньої експедиція Фернана Магеллана. На землю зійшли лише 18 з 265 моряків. В чужу землю ліг і сам Магеллан. Так починалася глобалізація.

Іван Кириленко: Реформа освіти має стати пріоритетом для держави

05 вересня, 13:10 • Політика

Народний депутат з фракції "Батьківщина" Іван Кириленко прогнозує високі шанси на ухвалення закону про освіту, однак повідомив, що навколо тексту документу досі триває дискусія з профільними представниками уряду.

Юлія Тимошенко: Необхідне екстрене засідання у Раді для обговорення катастрофічної ситуації в країні (ВІДЕО)

04 вересня, 14:25 • Політика

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко пропонує невідкладно зібратися на екстрене засідання у парламенті за участі керівництва держави,представників громадськості для обговорення катастрофічної ситуації в Україні та недопущення самознищення української нації

04 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

04 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У четвертий день осені С. Морзе вигадав як передавати повідомлення спеціальним кодом - абеткою Морзе. Джордж Істмен запатентував портативну фотокамеру та фотоплівку. Брін та Пейдж зареєстрували Google. Все це наблизило прихід Цивілізації Інформації.

03 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

03 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Третій день вересня та наступні 10 днів випали з історії Великобританії та її колоній...через перехід на Григоріанський календар. Наступного року третього вересня завершилась американська війна за незалежність. Наша війна з московитом ще триває.

02 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

02 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У другий день осені, з підписанням Акту про капітуляцію Японії закінчилась Друга Світова війна. Розпочали її московити разом із біснуватим фюрером, а завершив своїм підписом українець, уродженець Уманьщини генерал-лейтенант Дерев'янко Кузьма Миколайович.

31 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

31 серпня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Останній день літа став останнім днем окупації московитами Литви і частини Німеччини - війська канаючого монстру залишили звільнені країни. У далекому 1919-му об'єднані сили УГА та Дієвої армії УНР звільнили від московитів й Київ - шкода не надовго.