Головне

23 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Шість років тому був обраний новий предстоятель УГКЦ - Верховний Архієпископ Києво-Галицький Святослав Шевчук. Відповідаючи на запитання "Як боротися з "русским миром?", новий глава та отець УГКЦ відповів: "Треба будувати Український Світ". Амінь.

Дійти до суті з Сергієм Дацюком - ІІ. Частина 1 «Історичні ігри з переходом у космічну експансію», розмова з С.Переслегіним (ВІДЕО)

22 березня, 11:28 • Політика

Чи можна дограти по іншому історичний сюжет, в якому СРСР перемогла у ІІ Світовій війні, всі республіки разом, пів-Європи підкорено і фактично весь світ поділений на двох з США?

22 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 22-й музичний день весни прийшли у Світ Божий українці Микола Лисенко, під мелодії якого заспівали з оперної сцени Наталка Полтавка і Тарас Бульба, композитор Порфірій Домуцький та автор "Іісус Христос супер-зірка" англієць Ендрю Ллойд Веббер.

Фактор МВФ: Україна ризикує залишитися без міжнародної фінансової допомоги (ВІДЕО)

21 березня, 15:13 • Економіка

Всі міжнародні програми з фінансування України прописані таким чином, що вони залежать від того, чи діє програма співпраці офіційного Києва з Міжнародним валютним фондом (МВФ), чи її немає.

21 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

21-го березневого дня французький парламент затвердив "Кодекс Наполеона", базований на французьких правових звичаях та римському праві,із врахуванням досвіду інших європейських країн. "Кодекс" діє донині. Ми ж не встигаємо стежити за змінами у Конституції

Юлія Тимошенко: Українцям не потрібна поліцейська держава

20 березня, 11:15 • Політика

Українцям потрібна правова, а не поліцейська держава. Про це Юлія Тимошенко наголосила в ефірі програми «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер», коментуючи ситуацію щодо незаконного перебування в сесійній залі представників Національної поліції.

20 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

20 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Нині день весняного рівнодення. У багатьох народів у різні часи весняне рівнодення було початком Нового року або досі слугує відліком для важливих подій у різних релігіях, зокрема в християнстві (обчислення дати Великодня).

19 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 19-й весняний день у Венеції запровадили авторське право, в Штатах вперше пограбували банк, в Києві пройшла маніфестація за Україну вільну від Росії, героїв-крутянців перепоховали на Аскольдовій могилі і прийшла у Світ Божий геніальна Ліна Костенко.

18 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

18 березня відбулося створення світу. Згодом Рудольф Дізель створив двигун внутрішнього згорання, народився культовий кінорежисер Люк Бессон, О.Леонов першим з людей вийшов у відкритий космос і підписали угоду про приєднання Криму до Московії.

Робота ВРУ залишається малоефективною і корупційною, - депутат (ВІДЕО)

17 березня, 17:28 • Політика

Ефективність роботи народних депутатів на поточному пленарному тижні залишає бажати кращого, а самі законопроекти наповнені корупційними складовими і не направлені на покращення соціально-економічного становища українців.

17 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

17-те березня цілком можна назвати днем президентів та прем'єрів: народився перший президент Польщі Г.Нарутович, президент Карпатської України А.Волошин, народжена у Києві Г.Меїр стала прем'єром ізраїлю, ВРУ скасувала посаду президента Криму.