Головне

02 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

02 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У другий листопадовий день 20-го року від жовтневого більшовистського заколоту в таборах ГУЛАГу почалися "ювілейні" розстріли. Цього факту цілком досить аби чітко зрозуміти що таке є Московія та її спадкоємиця Російська Федерація.

01 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

01 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Сьогодні день Листопадового Чину. В ніч з останнього дня жовтня на перший день листопада у Львові перемогло Українське нацiонально-визвольне повстання, внаслідок якого була утворена ЗУНР. Слава Україні!

Місцеві вибори можна вважати репетицією загальнонаціональних (ВІДЕО)

31 жовтня, 18:31 • Політика

Місцеві вибори – як справжній індикатор суспільної підтримки та довіри: вибори у ОТГ, що відбулись 29 жовтня, продемонстрували низку реалій, з якими віднині доведеться рахуватись усім гравцям на політичній арені.

31 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

31 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Майже 200 років тому Мартін Лютер оприлюднив свої 95 тез про індульгенцію, поклавши початок протестантської Реформації. Чи дочекається Україна свого "Лютера", аби оголосив початок державної Реформації? Чи піддамо ми потім анафемі свого Реформатора ?

«Маємо 31% підтримки і 26 обраних голів за даними 90% протоколів», - Тимошенко про вибори в ОТГ (повне ВІДЕО прес-конференції)

30 жовтня, 11:25 • Політика

Партія ВО «Батьківщина» на виборах до 201 об’єднаної територіальної громади, що пройшли 28 жовтня 2017 року, за результатами паралельного підрахунку голосів і за даними 90% протоколів, отримала впевнену перемогу із показником 31% підтримки громадян.

Брудні технології на виборах в ОТГ – репетиція фальшування президентських і парламентських виборів

30 жовтня, 09:34 • Політика

Системне та централізоване використання брудних технологій на виборах в ОТГ є репетицією влади до фальшування майбутніх президентських і парламентських виборів.

30 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

30 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

92 роки тому, у передостанній день жовтня Джон Берд презентував один з найстрашніших винаходів людства - телебачення. За ці роки винахід шотландця показав світові війну у В'єтнамі, висадку Армстронга на Місяць і нескінченну московську брехню.

Юлія Тимошенко: Вибори до ОТГ проходять із суттєвими порушеннями (повне ВІДЕО прес-конференції)

29 жовтня, 15:09 • Політика

Перші місцеві вибори до об’єднаних територіальних громад проходять із значними порушеннями, а саме: підкупом, фальсифікаціями, залученням адміністративного ресурсу, використанням силових структур і тиском на кандидатів від «Батьківщини».

29 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

29 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Власно кажучи, саме 29-го жовтня відбулася подія, завдяки якій ви зараз читаєте ці рядки. Вперше в історії відбулася передача даних між двома комп'ютерами на великій відстані. Так з'явився прототип того, що нині відомо як мережа Інтернет.

Три питання до Олександра Кравчука (ВІДЕО)

28 жовтня, 10:05 • Три питання

Зазвичай перші питання стосуються історії гостя студії:де навчався, де працював і лише потім йдуть питання: як ти, ми, країна дійшли такого стану і що далі будемо робити? Для Олександра Кравчука питання і простіші і, водночас, набагато складніші.

28 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

28 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Славетним міг би стати цей день на віки. Гетьман Іван Мазепа проголосив союз України зі Швецією "... аби Україна вічними часами тішилася своїми правами і вольностями без жодної шкоди". Якби не зрада, то...Невідомо що б було, але тішились би ми правами...

Влада та її поплічники використовують брудні технології на виборах в ОТГ, – заява партії

27 жовтня, 20:23 • Політика

Провладні партії та їхні поплічники використовують брудні технології на виборах в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ), витрачають на агітацію бюджетні кошти та вдаються до залякувань кандидатів від ВО «Батьківщина».

Вибори до ОТГ: підвищення агітаційної активності і виборчі порушення (ВІДЕО)

27 жовтня, 17:40 • Суспільство

Із наближенням дня голосування у 201 об'єднаній громаді передвиборна активність кандидатів на перших місцевих виборах суттєво зросла. Зокрема, почастішали випадки передвиборчої благодійності, які зазвичай мають ознаки непрямого підкупу виборців.

Юлія Тимошенко: Країна швидко подолає кризу, якщо буде зруйновано монополію цієї влади (ВІДЕО)

27 жовтня, 10:46 • Політика

Важка економічна ситуація в країні – це наслідок безвідповідальної монопольної політики чинної влади, тому шлях до відродження України лежить через оновлення всієї вертикалі влади: від місцевої до центральної.