Головне

Привітання Юлії Тимошенко з Новим роком та Різдвом Христовим

30 грудня 2016, 14:00 • Політика

Усі проблеми та негаразди країни якимось чином пов’язані з діями політиків, депутатів, міністрів та чиновників. А успіхи, удачі та позитив – з простими, звичайними, щирими і справжніми громадянами нашої країни.

Олександр Трохимець: «Нафтогаз» буде вимушений повернути борги українцям

30 грудня 2016, 13:40 • Статті

Слухання в Окружному адміністративному суді (ОАС) Києва за позовом Юлії Тимошенко до уряду Гройсмана щодо відміни постанови №315 про єдину ціну на газ для населення вийшли на фінішну пряму.

29 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

29 грудня 2016, 00:10 • Щоденник Української Кліо

29-й день зими можна б було назвати "Днем гуми", адже прийшли в світ Чарльз Макінтош - винахідник просоченої гумою тканини, який подарував своє ім'я плащам з такої тканини та Чарльз Нельсон Гудєар - колеса наших авто з його вулканізованої гуми.

Костянтин Матвієнко: суспільство застигло, «зацепеніло» на рівні «аби тільки не було гірше» (ВІДЕО)

28 грудня 2016, 18:05 • Політика

На рівні індивідуального самопочуття наших співгромадян в країні не все так погано, як на відчуття тих, хто числить себе за корпусом політичних експертів.

Судове засідання у справі за позовом Юлії Тимошенко проти Кабінету Міністрів України (ПОВНЕ ВІДЕО)

28 грудня 2016, 18:01 • Політика

Засідання Окружного адміністративного суду Києва у справі за позовом Юлії Тимошенко проти Кабінету Міністрів України щодо скасування постанови про встановлення єдиної ціни на газ. Трансляцію вів канал INTV.

28 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

28 грудня 2016, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 28-й день грудня група зрадників України підписали в Москві союзний договір із Московією - віддали Неньку у чергове ґвалтування. Але кращі сини України в цей самий день через 22 роки під прапором Бандери билися із НКВС біля с.Кореличі, на Львівщині.

ТОП-5 успіхів і невдач України на шляху до «безвізу» (ВІДЕО)

27 грудня 2016, 20:55 • Політика

Безвізовий режим з ЄС, який Україна досі не отримала, виявився дуже ефективним інструментом впровадження реформ та змін у державі, втім, на думку експертів його потенціал майже вичерпаний.

27 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 грудня 2016, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Знову два світи - різні події. В червоній імперії запровадили новітнє кріпацтво - систему прописки і почали повномасштабне вторгнення в Афганістан. Інший світ створив Міжнародний валютний фонд, підвищивши рівень співпраці демократичних країн.