Головне

Юлія Тимошенко: Ми проти урядових бюджетних пропозицій – пропонуємо альтернативу (ВІДЕО)

06 грудня 2016, 18:24 • Політика

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що депутати фракції не будуть підтримувати запропоновані у порядку денному законопроекти, що стосуються внесення змін до бюджетної політики держави.

День ЗСУ у парламенті: фотовиставка і презентація «Нескорених» (ВІДЕО)

06 грудня 2016, 14:58 • Суспільство

До Дня Збройних сил України у Верховній Раді відбулась низка заходів. Зокрема, у кулуарах парламенту було презентовано фотовиставку військового фотографа, Дмитра Муравського.

Зимові політичні етюди – 25. Молодіжна політика (ВІДЕО)

06 грудня 2016, 13:05 • Політичні етюди

В студії Політичних етюдів політолога Костянтина Матвієнка лунав сьогодні голос «Батьківщини молодої». Гість студії - очільник «молодіжки» Сергій Митрофанський із етюдом на тему державної молодіжної політики.

06 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

06 грудня 2016, 00:10 • Щоденник Української Кліо

776 років тому Київ було захоплено та зруйновано монгольським ханом Батиєм. Спадкоємці Батия, онуки тих, хто платив хану данину і отримував ярлик на правління в своїх москвах-суздалях, тепер мріють так само увійти в Київ, сіючи горе та смерть. Не вийде!

Зимові політичні етюди - 24. Деокупація now (ВІДЕО)

05 грудня 2016, 16:10 • Політичні етюди

В зимовій студії політичних етюдів тепло від такої гості: сьогоднішній господар Олег Саакян запросив до непростої розмови про деокупацію українську письменницю, журналіста Олену Стяжкіну.

Політична боротьба має бути цивілізованою, – Юлія Тимошенко (ВІДЕО)

05 грудня 2016, 15:19 • Політика

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко закликала Президента Петра Порошенка припинити брудну пропагандистську кампанію проти неї і вести політичну бротьбу цивілізованими засобами.

«Батьківщина» вимагає створення ТСК щодо тарифів, «Нафтогазу», НБУ та Фонду гарантування вкладів (ВІДЕО)

05 грудня 2016, 14:02 • Політика

«Батьківщина» вимагає терміново створити у парламенті три тимчасові слідчі комісії – щодо тарифів, щодо корупції в НАК «Нафтогаз України» й ПАТ «Укргазвидобування» та щодо розслідування злочинів керівництва НБУ і Фонду гарантування вкладів.

05 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

05 грудня 2016, 00:10 • Щоденник Української Кліо

22 ріки тому Україна відмовилась від ядерної зброї, а ядерні держави у т.зв. Будапештському протоколі гарантували нашій країні безпеку. Наслідки такого "далекоглядного" рішення ми відчуваємо сьогодні. Один з гарантів окупував частину України.

04 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

04 грудня 2016, 00:10 • Щоденник Української Кліо

917 років тому у засвіти пішов великий поет Омар Хаям, який прославляв вино і прожив 83 роки. 511 років по тому у віці 58 років помер знаменитий герцог Рішельє. Він 18 років визначав внутрішню і зовнішню політику, Франції. Явно здоровіше бути поетом.

«Нафтогаз» треба ліквідувати, – Юлія Тимошенко (ВІДЕО)

03 грудня 2016, 12:34 • Політика

НАК «Нафтогаз України» має бути ліквідовано, адже ця структура є осередком корупційних оборудок з викачування бюджетних коштів для компаній-монополістів через субсидії на житлово-комунальні послуги.