Головне

10 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Ну, що це за країна така!? Сім років тому над територією Московії не розминулися непрацюючий ординський супутник "Космос-2251" та діючий американський "Iridium 33" - це перше в історії зіткнення штучних супутників Землі. Піонери космосу...

Обов’язок мінімальної зарплати та неприйнятні податки призведуть до тінізації трудових відносин (ВІДЕО)

09 лютого, 16:58 • Економіка

Економічний спад, неприйнятна зарплата чи такі ж податки - три основні причини, які призводять до звільнень працівників та росту безробіття.

09 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

09 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 9-й чорний день лютого 1667-го підписали угоду між Московією та Польщею про поділ України - Лівобережжя відійшло Москві. 251 рік по тому московські війська під командуванням Муравйова захопили Київ, столицю УНР.Розпочався червоний терор проти Українців.

08 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У восьмий день лютого народився Жуль Верн - людина, завдяки якій ми пропливли "20 тисяч льє під водою", мчали "Навколо світу за 80 днів", досліджували "Таємничий острів" та шукали "Дітей капітана Гранта".

07 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

07 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

7-го лютого в голландському місті Маастріхт міністри закордонних справ, економіки та фінансів країн - членів ЄЕС підписали "Договір про Євросоюз", який передбачав трансформацію ЄЕС в ЄС. Третій рік ми шлемо до ЄС сигнал SOS, який теж запровадили сьогодні.

Юлія Тимошенко: Вимагаємо внесення Указу про воєнний стан на окупованих територіях (ВІДЕО)

06 лютого, 15:21 • Політика

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала президента України Петра Порошенка внести до Верховної Ради України Указ щодо запровадження воєнного стану в Донецькій і Луганській областях.

06 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

06 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Шостий день лютого є цілком позитивним. Нікого не катували і не вбивали у підвалах НКВС. Прийшли у світ Божий куртуазні Бокаччо та Боб Марлі, Чаплін випустив "City lights", Королева Єлизавета зійшла на престол, а в Антарктиді підняли Український Прапор.