Головне

Три питання до виборчої системи (ВІДЕО)

16 березня, 12:00 • Три питання

До чергової річниці незалежності Україна прийшла з єдиним беззастережним здобутком - досягнута повна незалежність влади від народу. Конституційна казка про те що народ, «є єдиним джерелом влади», насправді перетворена в прямо протилежну реальність.

«Батьківщина» не буде підтримувати відставку Сироїд (ВІДЕО)

16 березня, 11:55 • Політика

«Батьківщина» не голосуватиме за звільнення Оксани Сироїд з посади заступника Голови Верховної Ради України, оскільки вона діяла в межах Регламенту та законодавства, закриваючи в середу засідання парламенту.

16 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 16-й день березня в Крим прийшла божевільна та злочинна "русская весна". В Криму відбувся організований Росією псевдореферендум про перегляд статусу півострову як Автономної Республіки у складі України.

«Батьківщина» вимагає звіту Порошенка щодо подій у Раді (ВІДЕО)

15 березня, 17:55 • Політика

«Батьківщина» вимагає відкритого звіту від Президента України щодо силового розгону блокади торгівлі з окупованими територіями. Також фракція вимагає покарання винних за сьогоднішню дестабілізацію роботи парламенту, зокрема, появу силовиків у ВРУ.

15 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

15-го дня весни Карпатська Україна проголосила незалежність. Державною мовою республіки проголошено українську, барвою державного прапору - синьо-жовту, державним гімном - пісню "Ще не вмерла України". Президентом обрано Августина Волошина.

Юлія Тимошенко: Президент має понести відповідальність за розгін блокади на Донбасі (ВІДЕО)

14 березня, 11:40 • Політика

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що політична сила ВО «Батьківщина» категорично засуджує силовий розгін блокади Донбасу, а тому вимагає відповідальності українських високопосадовців.

14 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Після страшної голодної зими 32-го року у Золочівському районі на Харківщині близького 2 тисяч осіб, переважно селяни з кількох районів області, здійснили напад на зернові склади Ведмедівського винного заводу. Виступ голодних селян жорстоко придушили.

«Батьківщина» наполягає, щоб уряд відзвітував про Меморандум з МВФ (ВІДЕО)

13 березня, 15:05 • Політика

«Батьківщина» вимагає негайно провести в парламенті слухання щодо Меморандуму з МВФ. А звітувати про це повинен прем’єр-міністр Володимир Гройсман або міністр фінансів Олександр Данилюк.

Тимошенко: На кожній сторінці меморандуму з МВФ – пункти про знищення країни

13 березня, 12:34 • Політика

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що українська влада підписала Проект меморандуму між Україною і МВФ, який передбачає збільшення пенсійного віку для українців...

13 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

13 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

56 років тому сталася техногенна катастрофа у Києві - так звана Куренівська трагедія. 14-метрова хвиля пульпи хлинула на Куренівку. На площі близько 30 гектарів було знищено все живе. Катастрофа сталася через порушення норм безпеки. Пам'ятаймо про це.