Головне

28 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

28 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

30 років тому, 28 травня, у радянський День прикордонника 19 річний хлоп з Німеччини позбавив радянських прикордонників та ППО цноти, сівши на своїй "Сессні" просто біля мавзолею Леніна, у Москві. Він успішно оминув всі захисні рубежі сов'єтів.

27 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 травня, 00:10 • Політика

18 років тому Міжнародний військовий трибунал в Гаазі оголосив про порушення справи проти президента Югославії Мілошевича, звинуваченого у масових депортаціях людей і злочинах проти людяності. Московському недо-царю - приготуватися.

26 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Три роки тому почалися бої за ДАП. Ми пам'ятаємо всіх Героїв України, хто з честю пройшов пекло Донецького аеропорту. Всіх пам'ятаємо: і тих, хто вижив, і хто загинув та похований на рідній землі, і тих, хто ще лежить під руїнами.

Юлія Тимошенко: Корупція в Україні прикривається найвищим керівництвом держави (ВІДЕО)

25 травня, 10:20 • Політика

Мегакорупція в Україні базується на президенті, прем’єр-міністрах двох останніх урядів, на більшості в парламенті, а також на кланах, які стоять за лаштунками влади і намагаються використовувати політику для свого збагачення.

25 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

3 роки тому, у 25 травневий день, у зв'язку із втечею В.Януковича, відбулися позачергові вибори президента України. У першому турі виборів переміг Петро Порошенко. Співвідношення виборчих обіцянок та реальних справ ми з подивом спостерігаємо щодня.