Головне

27 квітня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Попри багатотисячні вуличні протести, ВРУ ратифікувала договір про продовження перебування Чорноморського флоту РФ в Україні до 2042 року в обмін на обіцянки про знижку ціни на газ ("за" - 236). Ніхто з тих, хто голосував, не поніс відповідальності.

Профспілки анонсували акції протесту проти прийняття нової редакції Трудового кодексу (ВІДЕО)

26 квітня, 18:34 • Політика

Низка профспілкових організацій заявила про масові акції протесту проти ухвалення нової редакції Трудового кодексу, яка, за їх словами, утискає права працівників і суперечить міжнародним нормам.

26 квітня. Щоденник української Кліо (ФОТО)

26 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

31 рік тому, о 01 годині 23 хвилини за київським часом вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС. Керівництво СРСР намагалося тримати в таємниці факт і масштаби катастрофи. В Україні через радіацію померло не менше 15 тисяч людей.

Юлія Тимошенко: найбільші перешкоди референдуму чинить найбільший латифундист країни та його оточення (ВІДЕО)

25 квітня, 14:55 • Політика

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликає владу запитати думку українського народу щодо продажу сільськогосподарської землі на Всеукраїнському референдумі.

Представники ініціативної групи з проведення «земельного» референдуму подали документи до ЦВК (ВІДЕО)

25 квітня, 13:36 • Політика

Сьогодні, 25 квітня представники ініціативної групи з проведення Всеукраїнського референдуму щодо продовження заборони продажу землі сільськогосподарського призначення подали до ЦВК документи, для прийняття Комісією рішення щодо збору підписів.

25 квітня. Щоденник української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

25 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Дві дрібних, але характерних події, які сталися нещодавно, у 25-й день квітня: Росія відмовилась підписати конвенцію про заборону хімічної зброї, а Комісія ООН з прав людини засудила політику Росії в Чечні. Це додаткові риси у портрет миролюбної Московії.

24 квітня. Щоденник української Кліо (ФОТО)

24 квітня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 24-й день квітня, 102 роки тому розпочався Геноцид вірмен у Туреччині. У 1918 році трибунал визначив винними в організації репресій керівництво партії младотурків. Практично всі вони до 1922 року були вбиті активістами вірменської партії Дашнакцютун.