Головне

03 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

03 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Після 300 років германізації та повного панування німецької мови в усіх царинах суспільства в Чехословаччині чеська мова стала офіційною - "Чехом є тільки той, хто розмовляє чеською"! А Українцем є тільки той, хто розмовляє Українською?...

02 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

02 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

2-го лютого 1935 року американець Леонард Кілер продемонстрував роботу сконструйованого ним нового пристрою, названого поліграф або "детектор брехні" - на такому пристрої зараз мали б перевіряти кандидатів на держслужбу.

01 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

01 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У перший день останнього зимового місяця, 87 років тому побачила світ ухвала сов'єтів щодо суцільної колективізації та боротьби з куркульством. Тобто від сьогодні почали нищити селянство, що вже за 2 роки приведе до Голодомору. Будьте прокляті, комуняки!

31 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

31 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В останній день січня, 56 років тому США запустили космічну ракету з твариною на борту - шимпанзе Хемом. На відміну від собачок, яких сов'єти запускали в космос приреченими на вірну смерть, Хем повернувся на Землю. Два Світи - дві моралі.

30 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

30 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Надзвичайно добрим видався 30-й день січня, адже 87 років тому прийшов у Світ Божий автор неперевершених "Тореадорів з Васюківки" - Всеволод Нестайко."Тореадори" внесено до "Особливого почесного списку Г. Х. Андерсена".

29 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

29 січня, 00:05 • Щоденник Української Кліо

Вiдбувся бiй пiд Крутами українського студентського куреня з більшовицькими окупантами. Коли Крути знову були відбиті у окупантів військами УНР, на місці бою було зібрано останки полеглих, перевезено до Києва і 19 березня поховано на Аскольдовій могилі.

Судді підпорядковані президентові, тому затягують «тарифні» справи, – Юлія Тимошенко (ВІДЕО)

28 січня, 11:17 • Політика

Судова справа партії «Батьківщина» проти уряду Гройсмана щодо необґрунтованого підвищення тарифів не вирішується, бо всі судді в Україні підпорядковані одній людині – Президенту.

28 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

28 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 28-й день січня, 88 років тому у Відні розпочався 1-й Конгрес українських нацiоналiстiв (Великий Збір ОУН). Створено ОУН пiд проводом полковника Євгена Коновальця. Хто знає як розгорталися б події в Україні, якби його не вбили в Роттердамі...

27 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Минуло 2 ріки з дня, коли Верховна Рада України проголосувала за визнання Росії країною агресором, а т.зв. ЛНД-ДНР терористичними організаціями. Не зважаючи на це рішення, ганебно продовжується жвава торгівля, як з агресором, так і з терористами.

26 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 26-й січневий день народився літературознавець В. Коряк - розстріляний в 1937 р., поет І. Кулик - розстріляний в 1937 р., сатирик О. Ковінько заарештований НКВС у 1930-му - амністований у 1956-му. Більшовицькі банди Муравйова увійшли в Київ.

Експерти розповіли, що «тягне» Україну на «корупційне дно» (ВІДЕО)

25 січня, 18:42 • Політика

Україна посіла 131 місце із 176 країн у світовому рейтингу «Індексу сприйняття корупції», який формують на основі опитувань за участі міжнародних фінансових та правозахисних експертів.