Головне

27 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Вкритий козацькою славою липневий 27-й день. Гетьман Петро Дорошенко розбив поляків біля Четвертинівки - саме там, де за 20 років до цього Богдан Хмельницький розбив військо Речі Посполітої під горою Батіг.

26 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

309 років тому, 26 липня за наказом гетьмана Івана Мазепи поблизу Білої Церкви страчено Василя Кочубея. Зауважимо: за зраду на користь Московії. Нехай і для нас стане гарним прикладом для наслідування ставлення Гетьмана до московських посіпак.

Велика група т.зв. експертів нав’язує Україні капітуляцію

25 липня, 08:22 • Суспільство

Численні виступи в українських ЗМІ великої групи політологів і аналітиків демонструють останнім часом певну спільну тенденцію. Це постійне нав’язування українцям думки про неможливість перемоги над агресором через «об’єктивні» обставини.

25 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

331 рік тому Україна зробила правильний вибір - Гетьманом було обрано Івана Степановича Мазепу. Реформатор, державник, благодійник. Людина, яка б повернула Україну у європейську родину, якби не підла зрада, куплена за московські червонці та соболя.

24 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Тисячу років тому зійшлися у битві за київський престол війська князів Ярослава та Святополка. Переміг Ярослав - його надалі називали Мудрий. А "лузера" Святополка надалі іменували Окаянним.

23 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 23 день липня почала діяти Європейська спільнота з вугілля та сталі, створена з метою об'єднання вугільних та сталеливарних ресурсів Бельгії, Західної Німеччини, Італії, Люксембургу, Нідерландів та Франції. Угода стала прообразом Європейського Союзу.

22 липня. Щоденник української Кліо (ФОТО)

22 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Рівно три роки тому, у спекотний 22-й липневий день місто Сівєродонецьк було звільнено від терористів, керованих з Москви. Так само будуть звільнені всі окуповані московитами міста, містечка та села нашої Батьківщини. Слава Україні! Слава Nації!