Київ

Кияни, з 1 липня плати вдвічі дорожче за комуналку, будьте готові!!! - Йдіть під три чорти

27 червня, 09:40 • Київ

З 1 липня 2017 року тарифи на утримання будинків виростуть у 1,5-2 рази. Стосується це, щоправда, лише киян. Відповідне розпорядження від 6 червня 2017 оприлюднено на сайті КМДА.

Увага, водії: в вечорі на Хрещатику урочистості (ВІДЕО)

26 червня, 13:30 • Київ

Кримські татари в понеділок, 26 червня, відзначають день національного прапора. Датою святкування був обраний перший день другого Курултаю кримськотатарського народу, що відбувся 26-27 червня в Сімферополі в 1991 році.

Завдяки "Батьківщині" в Києві заборонили московське програмне забезпечення

24 червня, 15:08 • Київ

Київрада підтримала ініціативу «Батьківщини» і заборонила купувати та використовувати програмне забезпечення держави-агресора. А також зобов’язала почати користуватися українським програмним забезпеченням.

Невже Києву повернуть гарячу воду? Газ на ТЕЦ-6 вже повернули

23 червня, 23:01 • Київ

ПАТ "Укртрансгаз" розпочав роботи з відновлення газопостачання на ТЕЦ-6 у Києві. Про це кореспондентові Укрінформу повідомив радник міністра енергетики та вугільної промисловості Максим Білявський.

Женевське управління примусового стягнення заарештувало гарантію належного проведення Україною “Євробачення-2017”

22 червня, 19:01 • Київ

Згідно з повідомленням, Європейська мовна спілка (ЄМС) повідомила Національній суспільній телерадіокомпанії України, що Женевське управління примусового стягнення заборгованості ініціювало процедуру накладення арешту на суму цієї гарантії.

5