Київ

Київська "Батьківщина" проти зростання тарифів столичного транспорту (ВІДЕО)

01 червня, 13:25 • Київ

Кияни отримають нові ціни на проїзд у комунальному транспорті. Люди не встигли оговтатися від постійного підвищення цін на продукти та тарифів на комунальні послуги. Вони сьогодні ледь виживають.

Експерт: «Київенерго» вигідні прориви водогону, бо постачати гарячу воду в міжсезон нерентабельно (ВІДЕО)

31 травня, 16:15 • Київ

Прокуратура має відкрити кримінальне провадження за фактом прориву труби на Голосіївському проспекті, 27 у Києві, який стався 29 травня, і перевірити чи компанія «Київенерго» дотримувалась правил проведення гідровипробувань.

Столичний експеримент: у Києві вирішили боротися з проблемами паркування автівок (ВІДЕО)

29 травня, 15:20 • Київ

Громадські Активісти запропонували столичній владі провести експеримент, за яким на 5 парковках Києва створять усі умови для водіїв аби ті сплачували за послуги паркування. Також буде підвищено офіційну зарплату паркувальникам, аби вони працювали чесно.

У кого в Київпастрансі винвкли проблеми на 450 млн. грн.

25 травня, 21:30 • Київ

Голова Київської міської державної адміністрації, мер Києва Віталій Кличко констатує необхідність виділення Київською міською радою 448,8 млн гривень для безперебійної діяльності комунального підприємства Київпастранс. Не вистачає на зарплату?

20000 киян вже підписались проти продажу землі

24 травня, 16:55 • Київ

У Києві набирає обертів Всенародний референдум “Батьківщини” проти продажу української землі. Працює наметова кампанія столичної “Батьківщини”. До 1 липня ініціативні групи планують зібрати щонайменше 500 000 підписів.

7