Київ

14 корисних для киян сервісів, які з'явилися в 2017 (ФОТО)

31 грудня 2017, 15:02 • Київ

БЖ продовжує серію матеріалів про підсумки року, що минає. Цього разу згадуємо різні сервіси, що з'явилися в Києві цього року: від доставки алкоголю і закусок до каршерінга, чищення кросівок і онлайн-запису в лікарню.

Тексти для думаючих людей розповіли: які вулиці Києва найкраще чистять від снігу (Інтерактивна карта)

19 грудня 2017, 23:29 • Київ

Вчора автори texty.org.ua побачили пост у Facebook зі скріншотом онлайн-трекінгу снігоприбиральної техніки Києва. Користувачі традиційно запідозрили зраду - через надто низьку кількість тракторів та самоскидів на карті.

Головну ялинку країни вже прикрасили ліхтариками і гірляндами (ФОТО)

17 грудня 2017, 17:34 • Київ

Головну новорічну ялинку країни на Софійській площі в Києві вже прикрасили святковими ліхтариками і гірляндами. Урочисте відкриття головної новорічної ялинки країни відбудеться 19 грудня.

Всі статті видатків у бюджеті Києва або залишаться на папері, або будуть реалізовані не повністю, - економіст (ВІДЕО)

15 грудня 2017, 16:45 • Київ

Проект бюджету, представлений на сайті Київської міської ради, скоріше має формальний характер і прийматиметься для ручного керування містом. Принаймні, у найближчі півроку.

У Києві ініціюють план дій щодо зменшення кількості ДТП у столиці (ВІДЕО)

13 грудня 2017, 16:45 • Київ

Громадські активісти провели дослідження аби з'ясувати як часто кияни порушують правила дорожнього руху, що саме спонукає їх до таких дій і що саме слід змінити, щоб зменшити кількість порушень та аварій на дорогах міста.

8