Архів новин

Раді необхідно посилити законодавство в площині національної безпеки, - експерт

22 лютого, 14:54 • Політика

Всю політичну весну 2017 року РФ буде намагатися через українських політиків проштовхувати провокативні заяви та різні «мирні плани», переконаний політолог Микола Давидяк.

В «Самопомочі» запевняють, що не погоджували блокаду Донбасу із Садовим

22 лютого, 14:39 • Політика

Участь представників фракції "Самопоміч" в економічній блокаді тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей не була заздалегідь узгоджена з лідером партії, мером Львова Андрієм Садовим.

На Полтавщині СБУ затримала на хабарі працівника виконавчої служби (ВІДЕО)

22 лютого, 14:06 • Політика

Співробітники СБ України під процесуальним керівництвом прокуратури викрили на хабарництві в.о. начальника одного з районних відділів Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

Адмінсуд призупинив розгляд «тарифної справи» на невизначений час (ВІДЕО)

22 лютого, 13:50 • Політика

Провадження у справі за позовом Лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко проти Кабінету Міністрів України щодо встановлення єдиної ціни на газ призупинено у зв'язку з ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва....

Затримання військовослужбовця, який мав переправити зброю для застосування під час мирних заходів (ВІДЕО)

22 лютого, 13:17 • Політика

СБУ оприлюднила кадри затримання, допиту та перехоплення розмов українського військовослужбовця, який планував переправити зброю на Майдан.

Івченко: Держава має підтримувати розвиток сімейного фермерства (ВІДЕО)

22 лютого, 12:55 • Політика

На сьогодні є дві концепції розвитку аграрних відносин в Україні: одні хочуть продати землю, давши можливість великим агрокомпаніям, що мають доступ до дешевих кредитів, корпоратизувати свої господарства, інші - виступають категорично проти.