Архів новин

С.Всласенко: проблема не в створенні антикорупційних органів, а у їх кадровому наповненні (ВІДЕО)

21 листопада, 10:06 • Політика

Якщо забезпечити нормальне наповнення судової системи чесними, справедливими і незаангажованими людьми, буде байдуже, чи є у нас окремий антикорупційний суд.

На Михайла зима саньми приїхала

21 листопада, 09:34 • Суспільство

Переважна більшість празників, пов'язаних з тими чи іншими святими, відповідають конкретній господарській чи виробничій діяльності селянина. Насамперед це стосується хліборобського циклу, тваринництва, промислування тощо.

"Дочка" німецького банку в Україні отримала $25 млн від ЄБРР для кредитування малого бізнесу

21 листопада, 09:09 • Економіка

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надав українському ПроКредит Банку кредит на $25 млн (в гривневому еквіваленті). Кошти призначені для пом'якшення валютних ризиків при кредитуванні малого та середнього бізнесу (МСБ) в Україні.

Коли Янукович утік, Манафорт розкрутив "Опоблок" як "голос росіян в Україні"

21 листопада, 07:08 • Політика

Після Революції Гідності 2014 року, колишній голова виборчої кампанії Трампа Пол Манафорт зіграв ключову роль в реорганізації проросійської партії Януковича, пише Business Insider.

Інтерпол більше не розшукує екс-міністра Захарченка і його заступника Ратушняка

20 листопада, 22:41 • Суспільство

Інтерпол зняв з міжнародного розшуку колишнього міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка та його заступника Віктора Ратушняка, яких обвинувачують в розтраті грошей.

Білорусь оголосила персоною нон грата радника посольства України

20 листопада, 21:10 • Політика

Білорусь оголосила персоною нон грата радника посольства України Ігоря Скворцов через справу затриманого власкора "Українського радіо" Павла Шаройко. Про це повідомляється на сайті КДБ Білорусі.