Архів новин

Орбан назвав Центральну Європу останньою "вільною від мігрантів зоною"

24 жовтня, 14:02 • Суспільство

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав Центральну Європу останньою "вільною від мігрантів зоною" континенту. Про це прем'єр-міністр Угорщини заявив в Будапешті під час заходів, присвячених 61-м роковинам антирадянського повстання 1956 року.

Сайт Кембриджського університету "ліг" через наплив бажаючих прочитати дисертацію Хокінга

24 жовтня, 12:50 • Суспільство

У вівторок, 24 жовтня, через наплив бажаючих прочитати нову дисертацію знаменитого фізика Стівена Хокінга у сайту Кембриджського університету стався збій в роботі.

СБУ блокувала незаконну маршрутизацію міжнародного телефонного трафіку

24 жовтня, 08:02 • Суспільство

Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією та прокуратурою блокували на Тернопільщині незаконне втручання у роботу комунікаційних мереж для організації маршрутизації міжнародного телефонного трафіку.

Держсекретар США прибув до Кабула з неоголошеним візитом (ФОТО)

24 жовтня, 07:35 • Політика

Державний секретар США Рекс Тіллерсон прибув із неоголошеним візитом до Афганістану, під час якого він обговорив із президентом цієї країни нову стратегію Вашингтона щодо завершення 16-річної афганської війни.

У Франції готові надати притулок уряду Каталонії у разі його переслідування Мадридом

24 жовтня, 02:10 • Політика

Група активістів, яка виступає за автономію департаменту Східні Піренеї, відомого також як Північна Каталонія, готова надати притулок членам уряду Каталонії, якщо той опиниться у вигнанні.