Архів новин

На газовому "рингу" зійдуться Нафтогаз (у вазі здирника) та Кличко (у вазі киян)

27 травня, 07:01 • Київ

НАК "Нафтогаз України" заявляє про готовність постачати газ ПАТ "Київтеплоенерго" без негайної сплати заборгованості, але за умови вирішення питання правонаступництва за борговими зобов'язаннями.

"Реал" vs "Ліверпуль - як це було (ФОТО)

27 травня, 01:14 • Спорт

Іспанський "Реал" та англійський "Ліверпуль" зіграли у фіналі Ліги чемпіонів на НСК "Олімпійський" у Києві 26 травня. А матч запам'ятався травмами футболістів та їх сльозами. А також забитими голами. І помилками воротаря.

27 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 травня, 00:10 • Політика

19 років тому Міжнародний військовий трибунал в Гаазі оголосив про порушення справи проти президента Югославії Мілошевича, звинуваченого у масових депортаціях людей і злочинах проти людяності. Московському недо-царю - приготуватися.

Ізраїль вважає європейські НУО посібниками терористів

26 травня, 23:34 • Політика

Ізраїльський уряд закликає Європейський Союз припинити фінансування неурядових організацій, які сприяють бойкоту проти єврейської держави. Ізраїль потрапив під хвилю критики через свої дії стосовно палестинців

"Північний потік-2": газ потече до Німеччина, а розвідувальні дані до РФ

26 травня, 23:03 • Політика

У разі будівництва російського газопроводу "Північний потік-2" Москва обов'язково скористається можливістю встановити пристрої спостереження за активністю країн НАТО в Балтійському морі.