Архів новин

Діти із аутизмом – частина суспільства, слід не уникати, а спільно вирішувати проблему (ВІДЕО)

25 лютого, 18:32 • Суспільство

Проблематика дітей із розладами аутистичного спектру в Україні потребує більш детального вивчення, запровадження і використання нових терапевтичних і корекційно-виховних методик, підготовку відповідних фахівців.

«Нани» і монстри, що нагадують творіння Примаченко в колекції Christian Dior (ФОТО)

25 лютого, 18:02 • Культура

Креативний директор бренду Christian Dior Марія Грація Кьюрі представила колекцію «prêt-à-porter весна-літо 2018», роботами художниці і скульптора Нікі де Сен-Фалло. Як сьогодні представлені знамениті «Нани» і монстри, що нагадують творіння Примаченко?

Випусти меморандум - захисти ФБР

25 лютого, 17:30 • Суспільство

Комітет з розвідки Конгресу США опублікував підготовлений демократами службовий документ, який покликаний спростувати твердження республіканців про ймовірні порушення, допущені ФБР і Мін'юстом при розслідуванні втручання Росії у вибори в США.

Подорожуємо Україною: американський козак з Крячківки (ФОТО, ВІДЕО)

25 лютого, 12:01 • Суспільство

Юрко Фединський - дивовижний феномен, про якого люблять знімати сюжети в стилі «американці емігрують в Україну». Насправді, не зовсім він американець, і нікуди не емігрував, а лиш повернувся туди, де колись давно жили його пращури.

Гострий перець замість пігулки - поради спеціалістів

25 лютого, 11:02 • Суспільство

Немає чарівної пігулки, яка може вилікувати від бажання з'їсти щось шкідливе. Але є дещо повністю натуральне, що може допомогти. Дослідження показали, що трохи гострих спецій у стравах можуть допомогти вживати менше солі та цукру.