Архів новин

РФ практично завершила ядерну мілітаризацію Криму, - експерт (ВІДЕО)

20 лютого, 17:01 • Суспільство

У Криму наразі відбувається планове нарощення сформованого ще влітку 2015 року самодостатнього міжвидового угруповання сухопутних, морських і повітряних військ Російської Федерації.

Меморіал Героїв Небесної Сотні – алея із квітучих дерев і 107 пілястр Героїв (ВІДЕО)

20 лютого, 16:46 • Суспільство

У номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні» відкритого міжнародного архітектурного конкурсу перемогли львівські архітектори Ірина Волинець та Марія Процик.

Економіст: «Велика приватизація» у період війни є «злочином національного масштабу» (ВІДЕО)

20 лютого, 16:15 • Економіка

Якби на місці України була приватна компанія, а її директор так продавав активи, як у державі відбувається процес приватизації, то цей керівник був би негайно звільнений акціонерами цієї компанії, а як максимум - відповідав би за свої дії у судах.

Іспанія спростовує, що "мафія безсмертна" (ФОТО)

20 лютого, 14:33 • Суспільство

У Мадриді почався судовий процес над російською мафією. Депутата Держдуми від "Єдиної Росії" Владислава Рєзніка та ще 17 людей звинувачують у відмиванні грошей для російського злочинного угруповання.

#Гідність. В цей час, 4 роки тому: «Беркут» озброїли автоматами Калашникова (ВІДЕО)

20 лютого, 14:06 • Суспільство

INTV на вшанування Пам'яті Небесної Сотні відновлює новини 4-річної давнини:В мережі з’явилося відео, на якому видно, як «беркутівець» стріляє в сторону мітингувальників з автомата Калашникова. Фахівці стверджують, що силовик стріляв бойовими патронами.

#Гідність. В цей час, 4 роки тому: Допит захоплених бійців ВВ (ВІДЕО)

20 лютого, 13:05 • Суспільство

INTV на вшанування Пам'яті Небесної Сотні відновлює новини 4-річної давнини: Захоплених у Жовтневому палаці бійців Внутрішніх Військ допитали у КМДА. За словами силовиків, в будівлю вони прибули лише з спецзасобами, без вогнепальної зброї.