Архів новин

Юлія Тимошенко: За остаточними даними ЦВК, «Батьківщина» - переможець виборів у ОТГ: 28% підтримки (ФОТО, повне відео прес-конференції)

24 листопада, 17:08 • Політика

Відповідно до остаточних даних Центральної виборчої комісії, Партія ВО «Батьківщина» на виборах у об’єднаних територіальних громадах, які відбулись 29 жовтня 201

24 листопада. Оперативно з фронту (ВІДЕО)

24 листопада, 16:40 • Суспільство

Оперативні новини з фронту подав в Українському кризовому медіа центрі полковник Андрій Лисенко. За минулу добу в зоні проведення АТО загинуло п'ятеро українських військовослужбовців, четверо поранено.

Юлія Тимошенко взяла участь у зустрічі лідерів партій–членів ЄНП (ФОТО)

24 листопада, 11:02 • Політика

Голова партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко взяла участь у зустрічі лідерів партій-членів Європейської народної партії, яка проходить в рамках підготовки до саміту «Східного Партнерства» Європейського Союзу.

Українці масово виїжджають закордон – експерти б’ють на сполох

24 листопада, 10:03 • Суспільство

Українці масово виїжджають закордон. Хтось на навчання, хтось на тимчасові заробітки, хтось – назавжди разом з усією сім’єю. Експерти попереджають: якщо міграція не зупиниться, національній економіці загрожує колапс.

В морі поблизу Єгипту виявили ритуальний човен для бога Осіріса (ФОТО)

24 листопада, 01:14 • Культура

Поблизу міста Олександрія археології виявили залишки трьох затонулих давньоримських кораблів і давньоєгипетський ритуальний човен, який був побудований на честь бога Осіріса.