Архів новин

До "Петрівки" тепер не доїдеш - тільки до "Почайни"

20 вересня, 15:10 • Київ

У Київраді вирішили перейменувати станцію метро "Петрівка" – на "Почайну". Рішення про перейменування у середу, 20 вересня, ухвалила профільна комісія Київради. Також ухвалили рішення про перейменування "Московського" мосту.

Уряд Гройсмана порушує закон і вбиває Суспільне мовлення

20 вересня, 12:50 • Суспільство

Наступного року суспільне мовлення може отримати лише половину тієї суми, яку передбачає закон. Це звична схема ручного керування: будете поводити себе нормально – тоді ми вам щось кинемо, ні – то ні...

Кількість жертв потужного землетрусу у Мексиці постійно зростає (ФОТО, ВІДЕО)

20 вересня, 11:29 • Суспільство

Щонайменше 226 людей загинули через потужний землетрус, який стався 19 вересня в центральній частині Мексики, повідомляє агентство з цивільного захисту. Більшість смертей зафіксовано у Мехіко і в районах на південь і схід від столиці.

Рембрандт, Далі, Пікассо, Матісс, Шагал - практично вся класика світового малярства з 20 вересня буде в Києві (ФОТО)

20 вересня, 09:02 • Культура

У середу, 20 вересня, в Києві відкриється передаукціонна виставка робіт всесвітньо відомих майстрів образотворчого мистецтва EDITIONS. В рамках виставки можна буде побачити колекцію рідкісних і цікавих робіт, багато з яких підписано самими авторами.

Триває керований з Кремля напад на українській освітній закон. Наша мова їм не подобається

20 вересня, 07:04 • Політика

Парламент Угорщини одноголосно схвалив резолюцію із засудженням українського закону про освіту, заявивши, що він грубо порушує права угорців на Закарпатті.

СБУ викрила інтернет-провайдерів на маршрутизації трафіку до ОРДіЛО (ФОТО)

20 вересня, 02:11 • Суспільство

Співробітники Служби безпеки України викрили низку телекомунікаційних провайдерів на незаконній маршрутизації інтернет-трафіку до так званих «ДНР/ЛНР», тимчасово анексованого Криму та невизнаного Придністров’я.