Архів новин

У світі відбувся прорив у лікуванні алергії, Україна не відстає (ВІДЕО)

18 серпня, 16:40 • Суспільство

Нині в алергології відбувся величезний, космічний поступ: з'явився великий новий напрямок - молекулярна алергологія. Саме з'ясування до якого білка алергія дозволяє нині діагностувати пацієнта і 80% справжніх алергій нині можна вилікувати.

З таким "щастям" австралійку депортують з ЄС назад до Мельбурну (ФОТО, ВІДЕО)

18 серпня, 16:25 • Суспільство

Туристка з Австралії, яка опинилася в Барселоні в день атаки на вулиці Рамбла в центрі міста в четверг, 17 серпня, під час своєї подорожі по Європі зіткнулася раніше з терактами в Лондоні і Парижі.

В харківському аеропорту каналізація постраждала через "злив" доларів поліціянтами-хабарниками (ФОТО)

18 серпня, 15:05 • Суспільство

Співробітники Служби безпеки України спільно з внутрішньою безпекою Нацполіції під процесуальним керівництвом прокуратури викрили на хабарах керівництво та працівників відділення поліції у Міжнародному аеропорту «Харків».

Ігор Валерійович "втратив прибуток" від конкуренції з Ryanair, якої не було (ФОТО)

18 серпня, 13:45 • Суспільство

МАУ Коломойського погрожує подати в суд на Ryanair, Мінінфраструктури України та Львівський аеропорт за нібито "втрату заробітку" в результаті примусу до конкуренції з Ryanair.

"Бондіана" московського найманця дійшла логічного кінця (ФОТО, ВІДЕО)

18 серпня, 13:07 • Суспільство

Співробітники Служби безпеки України спільно з Головною військовою прокуратурою затримали ватажка диверсійної групи російських спецслужб, який готував теракти проти українських державних та громадських діячів.