Архів новин

Українська музика та танці: "Анця" - Анцю до танцю (ВІДЕО)

26 травня, 11:28 • Культура

«Бери Анцю до танцю, Анця буде твоя», - дають настанови слухачам у своїй новій роботі учасниці однойменного музичного колективу, засновником якого є лідер ще однієї закарпатської формації Rock-H Віктор Янцо.

Не лінуйтесь заради власного здоров'я

26 травня, 11:02 • Суспільство

Незважаючи на те, що будь-яка фізична активність зменшує ризик серцевих захворювань, по-справжньому ефективно боротися зі старінням артерій та серця можна лише займаючись спортом чотири-п'ять разів на тиждень.

Сьогоднішні гості Олімпійського: 2CELLOS, найкращі композиції (ВІДЕО)

26 травня, 10:29 • Суспільство

Уже сьогодні на НСК Олімпійському відбудеться фінал Ліги чемпіонів. Але перш ніж футболісти Реала і Ліверпуля почнуть змагатись за перемогу, легендарний хорватський дует віолончелістів 2CELLOS виконає гімн Ліги Чемпіонів.

Починається футбольно-супернасичений День Києва (розклад)

26 травня, 08:33 • Київ

У 2018 році Київ святкуватиме свій день міста 27 травня. При цьому урочисті заходи та концерти проходитимуть паралельно з проведенням у столиці України масштабних футбольних подій - жіночого та чоловічого фіналів Ліги чемпіонів.

Втрачені шедеври повертаються з гаражів та горищ (ФОТО, ВІДЕО)

26 травня, 08:06 • Суспільство

За останні десять років у всьому світі було знайдено більше тисячі унікальних витворів мистецтва. Картини відомих художників з'являлись у досить незвичайних місцях - від занедбаного горища і місцевої барахолки до старовинного французького замку.

«Просто жахливі умови», - нардеп про медгалузь на місцях (ВІДЕО)

26 травня, 07:26 • Політика

Медична галузь на місцях залишається тотально недофінансованою, у зв'язку із чим значним чином погіршується медичне обслуговування українців та відбувається відтік професійних кадрів.

У Євросоюзі закликали Україну врахувати стандарти НАТО і ЄС в законі про нацбезпеку

25 травня, 23:03 • Політика

Голова Консультативної місії ЄС в Україні Кястутіс Ланчінскас закликав українських парламентарів забезпечити відповідність проекту закону "Про національну безпеку" стандартам ЄС і НАТО.

У США підтримали виділення 250 мільйонів доларів для оборони України

25 травня, 22:32 • Економіка

Палата представників американського Конгресу підтримала виділення 250 мільйонів доларів на безпекову допомогу Україні у рамках законопроекту про оборонний бюджет США на 2019 рік.