Архів новин

Невже Києву повернуть гарячу воду? Газ на ТЕЦ-6 вже повернули

23 червня, 23:01 • Київ

ПАТ "Укртрансгаз" розпочав роботи з відновлення газопостачання на ТЕЦ-6 у Києві. Про це кореспондентові Укрінформу повідомив радник міністра енергетики та вугільної промисловості Максим Білявський.

Для тих, хто пропустив: оприлюдено відео переговорів Гужви про хабар (ВІДЕО)

23 червня, 22:09 • Політика

Прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган опублікувала на своїй сторінці в Facebook відео, які дозволили легалізувати слідчі дії стосовно головного редактора інтернтет-видання Страна.юа Ігоря Гужви.

Rammstein скаржиться на бюрократичну тяганину в РФ

23 червня, 21:08 • Культура

Лідер культової німецької групи Rammstein Тілль Ліндеман заявив, що "із задоволенням" попросив би громадянство РФ. Він виправдовує своє бажання бюрократичною тяганиною з візою, які доводиться терпіти перед поїздкою на концерти в РФ.

Інтерес до України з боку США зберігатиметься

23 червня, 18:50 • Політика

Про головні результати візиту Президента Порошенко до США та деякі перспективи українсько-американської співпраці кореспондент QHA поспілкувався із заступником глави дипломатичної місії США в Україні Джорджем Кентом.

Правник: ВККС змінила прохідний бал після оприлюднення оцінок за письмові роботи кандидатів на посади до Верховного Суду (ВІДЕО)

23 червня, 18:30 • Політика

Вища кваліфікаційна комісія суддів змінила сумарний прохідний бал після оприлюднення результатів за письмові роботи кандидатів на посади до Верховного Суду.

Дипломатична війна Вашингтону проти "Північного потоку-2" неоднозначно сприймається в ЄС

23 червня, 18:10 • Політика

Адміністрація президента Трампа веде дипломатичну наступальну операцію проти російського проекту «Північний потік – 2» і водночас просуває продаж свого газу Європі.

Експерт: Судову реформу потрібно було розпочинати з першої ланки (ВІДЕО)

23 червня, 17:39 • Політика

Очищення суддівського корпусу варто було розпочинати з першої ланки, а не з Верховного суду України. Таку думку висловив доцент факультету правничих наук НУ «Києво-Могилянська академія» Володимир Сущенко.

Депутати закликали КМУ розібратись із блокуванням благодійних вантажів – в уряді перекладають проблему на плечі депутатів (ВІДЕО)

23 червня, 17:13 • Суспільство

Фракція «Батьківщина» закликала Кабінет Міністрів України вирішити проблему, яка виникла через блокування Комісією з питань гуманітарної допомоги при КМУ вантажів гуманітарною допомоги.

У КМУ заявляють: на українців чекає податок на транспорт, хоч і нинішні гроші екоподатку – не використовуються (ВІДЕО)

23 червня, 16:25 • Суспільство

Близько 80% забруднень повітря в українських містах здійснюється приватним та муніципальним транспортом, тому сьогодні необхідно повернутися до розгляду питання щодо розширення бази екологічного оподаткування.