Архів новин

Чи "по зубах" екс-регіонал Генпрокуратурі?

25 травня, 21:34 • Суспільство

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула.

Дискусії тривають, але закон не буде «завалено», - нардеп про Антикорупційний суд (ВІДЕО)

25 травня, 19:01 • Політика

ВРУ продовжить на наступному пленарному тижні розглядати законопроект про Вищий антикорупційний суд, і «Батьківщина» буде наполягати на врахуванні ключових правок, завдяки яким новостворений орган буде незалежним від вищого керівництва країни.

Миротворці ООН мають замінити російські війська на Донбасі, - Волкер

25 травня, 16:01 • Політика

Спеціальний представник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки у справах України Курт Волкер наголошує, що миротворчі сили Організації Об'єднаних Націй мають замінити російські війська на Донбасі.

Важко шукати компроміси і багато протиріч, - нардеп про КМУ (ВІДЕО)

25 травня, 15:12 • Політика

Через внутрішнє протистояння різних груп в Кабінеті Міністрів України, його членам важко шукати компроміси, свідченням чого є нещодавній інцидент, що трапився під час засідання уряду між прем'єр-міністром В.Гройсманом і міністром фінансів О.Данилюком.

Аграрний блок - революційний, але Антикорупційний суд - прогалина, - С.Євтушок про тиждень ВРУ (ВІДЕО)

25 травня, 15:04 • Політика

На поточному пленарному тижні Верховна Рада України розглянула низку позитивних для суспільства законопроектів щодо функціонування АПК, але у питанні щодо створення Вищого антикорупційного суду продемонструвала залежність і підконтрольність АП.