Архів новин

Деградація ВРУ розпочалася давно, а дозвіл на зброю - одна з систем підкупу депутатів, - Доній (ВІДЕО)

22 березня, 18:37 • Політика

Деградація парламенту розпочалася з підкупу депутатів різними пільгами, які не притаманні іншим категоріям населення. В цьому плані дозвіл на зброю для депутатів - одна з систем підкупу, хоча «далеко не перша і не найважливіша».

Докази беззаперечні, але сподіваюсь, що ГПУ має інші у розпорядженні, - нардеп про подання ГПУ на Савченко (ВІДЕО)

22 березня, 18:03 • Суспільство

Фракція «Батьківщина» підтримала подання Генерального прокурора України щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт позафракційного народного депутата Надії Савченко.

«Батьківщина» підтримує подання ГПУ про надання згоди на затримання та арешт Надії Савченко (ВІДЕО)

22 березня, 13:45 • Політика

«Батьківщина» підтримує подання ГПУ до парламенту про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Надії Савченко.

«Батьківщина» підтримала зміни до КПК, які підвищують ефективність та якість досудового розслідування (ВІДЕО)

22 березня, 13:36 • Політика

«Батьківщина» підтримала ухвалення Закону України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо уточнення окремих положень» (№8151).

Тереза збирає європейську рать

22 березня, 13:01 • Політика

Великобританія буде намагатися переконати країни ЄС слідом за Лондоном також вислати російських дипломатів, для чого надає ключовим союзникам розвідувальні дані щодо отруєння екс-полковника ГРУ РФ Сергія Скрипаля і його дочки в Солсбері.