Архів новин

Викрадені окупантами Криму Айвазовський, Шишкін та Левітан оцінюються в $1,3 мільйони (ФОТО)

17 серпня, 22:07 • Культура

Інтерпол оголосив у розшук 52 картини художників XVIII-XIX ст. з Музейного фонду України, які в березні 2014 року були незаконно передані в Сімферопольський художній музей.

Британський парламент перегляне рішення про зупинення Біг-Бена

17 серпня, 21:36 • Суспільство

Британський парламент має намір переглянути план реконструкції годинникової "Вежі Єлизавети", більш відомої під неофіційною назвою "Біг-Бен", що передбачає призупинення роботи годинника на чотири роки.

Вражаюча інформація від голови СБУ

17 серпня, 19:27 • Суспільство

Глава СБУ В. Грицак заявив про наявність інформації щодо підготовки ФСБ РФ терактів і вбивств громадських і державних діячів України. Також він повідомив про підготовку провокаційних терактів на території РФ, які збираються "повішати" на учасників АТО.

Правозахисник про Іловайську трагедію: Росія, безперечно, винна, однак 5 днів вони окопувалися, завозили зброю… (ВІДЕО)

17 серпня, 18:22 • Політика

Жодну обставину, що була виявлена у результаті розслідування Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування трагічних подій під Іловайськом у 2014 році, не було викладено у звіті Генпрокуратури.

Посол Британії вважає, що Київ заслужив краще місце в рейтингу The Economist

17 серпня, 17:04 • Київ

Посол Великобританії Джудіт Гоф відмовилася погодитися з низькою позицією Києва у рейтингу найкомфортніших для життя міст світу, складеному журналом The Economist. Про це Гоф написала у своєму акаунті в Twitter.

Бездіяльність генералів має бути по-ка-ра-на! - добровольці обурені звітом ГПУ щодо Іловайської трагедії (ВІДЕО)

17 серпня, 16:14 • Суспільство

Учасники бойових дій, потерпілі, чиї рідні загинули в Іловайському котлі у серпні 2014, категорично не згодні з результати розслідування та висновками слідства.