Архів новин

Україна посилює умови в'їзду для громадян Росії

22 березня, 11:04 • Суспільство

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 1 березня "Про невідкладні заходи з нейтралізації загроз національній безпеці у сфері міграційної політики".

Європарламент схвалив зміни, що завадять побудові "Північного потоку-2"

22 березня, 09:30 • Економіка

Депутати Європейського парламенту, що входять до комітету із промисловості, досліджень та енергетики, підтримали зміни до газової директиви, яка має перешкодити будівництву газопроводу "Північний потік 2".

Підкилимні справи IBU - РФ: хоч в око стрель

22 березня, 08:33 • Спорт

Американський біатлоніст Ловелл Бейлі, який переміг у 2017 році на чемпіонаті світу у австрійському Гохфільцені стверджує, що Міжнародний союз біатлоністів (IBU) змушує спортсменів їхати на етап Кубка світу до Тюмені.

Мир на Донбасі буде одним із завдань німецького уряду, – Меркель

22 березня, 08:02 • Політика

Одним із завдань нового уряду Німеччини на міжнародній арені впродовж наступних 4 років буде робота із встановлення миру на Донбасі та відновлення територіальної цілісності України.

Торік обсяг тіньового ринку деревини сягнув більше 157 мільйонів гривень

21 березня, 23:29 • Економіка

У 2017 році обсяг незаконних рубок в Україні склав 26 тисяч кубічних метрів - це незнане зниження на 1,7 тисяч кубічних метрів у порівнянні з 2016 роком. Проте заподіяно шкоди лісу на 157,7 млн гривень, що більше на 20 млн гривень ніж роком раніше.

Літні тури для дітей у Кремнієву долину: програма і вартість поїздки

21 березня, 22:34 • Суспільство

Освітня компанія ZNOUA презентувала новий амбітний проект для дітей. Уже з цього літа в українських школярів буде можливість потрапити на майстер-класи в головні офіси Google та Amazonlab126 (Каліфорнія, США) і зустрітись зі студентами Стенфорду.