Архів новин

Парламент Великої Британії отримав право вето у рішенні про Brexit

14 грудня, 17:48 • Політика

У Великій Британії схвалили зміни в законі про Brexit, згідно з якими договір про вихід Сполученого Королівства зі складу Європейського союзу повинен бути спочатку схвалений парламентом.

Низький інтерес до політики і незнання функцій владних інституцій, - соціологи про політичну культуру українців (ВІДЕО)

14 грудня, 17:17 • Політика

Низький інтерес до політики, незнання Конституції та загалом функцій владних інституцій, - такі результати дослідження презентував Центр Разумкова, аналізуючи політичну культуру українців.

Потрібна термінова вакцинація - в Україні уповільнена епідемія кору (ВІДЕО)

14 грудня, 16:57 • Суспільство

Ситуація, що склалася - є наслідком «хибної безпекової політики держави», а також «системного знищення (за останні 10 років) профілактичної медицини в Україні, як запоруки здорового суспільства».

Поштові оператори і перевізники закликають президента ветувати закон «про три посилки»(ВІДЕО)

14 грудня, 16:40 • Економіка

Поштові оператори та логістичні компанії закликали президента накласти вето на закон, що запроваджує обмеження кількості міжнародних відправлень на одного одержувача протягом 1 місяця без сплати ПДВ, передає INTV.

Суд закрив справу про незаконний перетин Тимошенко держкордону, – адвокат

14 грудня, 15:15 • Суспільство

Мостиський районний суд Львівської області закрив справу про незаконне перетинання головою фракції «ВО»Батьківщина» у Верховній Раді Юлією Тимошенко державного кордону в пункті пропуску «Шегині» (Львівська область) 10 вересня.

У Каталонії проходять обшуки у зв’язку з референдумом про незалежність

14 грудня, 13:55 • Суспільство

Цивільна гвардія Іспанії у четвер зранку проводить обшуки у центральному офісі компанії з надання поштових послуг Unipost у каталонському місті Оспіталітет у зв’язку з референдумом про незалежність 1 жовтня.

На саміті ЄС Макрон і Меркель звітуватимуть про виконання "Мінська"

14 грудня, 12:15 • Політика

Глави держав та урядів країн-членів Євросоюзу на саміті обговорять питання оборони, міграції, Brexit, а також схвалять політичне рішення про продовження економічних санкцій проти Росії.