Архів новин

Технологи АП видали чергову порцію дурману: про сміття, про Трампа, про голодування

22 червня, 10:38 • Політика

Технологи з Адміністрації Президента підготували чергову порцію темників для ЗМІ, як висвітлювати останні події в країні, зокрема зустріч Петра Порошенка з президентом США Дональдом Трампом, голодування депутата Олега Березюка і законопроект про Донбас.

В Рік Японії Національна суспільна телекомпанія України розвиватиметься за японські долари (ВІДЕО)

22 червня, 08:46 • Суспільство

В ІА «Укрінформ» відбулася прес-конференція «Технічна співпраця між Японією та Україною в рамках Проекту розвитку потенціалу Національної суспільної телекомпанії України», організована Міністерством інформаційної політики України.

Стівен Хокінг стверджує: людство має забратися з Землі у найближчі 30 років

22 червня, 01:53 • Суспільство

Відомий учений Стівен Хокінг заявив про те, що людство повинно почати міграцію з Землі в найближчі 30 років для того, щоб уникнути загроз, які несуть з собою перенаселення і зміни клімату.

Все гарно на Французькій Рев'єрі - навіть кокаїн на пляжі, тоннами (ФОТО, ВІДЕО)

21 червня, 21:57 • Суспільство

На пляж у Франції хвилі винесли півтори тонни кокаїну. Наркотики змило у воду після того, як наркоторговці, які йшли вздовж берега на двох гумових човнах і перекинулись.

ГПУ хоче притягнути до кримінальної відповідальності "народного фронтовика" (ФОТО)

21 червня, 21:00 • Суспільство

Дейдей Є.С. вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.3. ст. 368-2 КК України, тобто набуття особою, уповноваженою на виконання функцій держави, у власність активів у значному розмірі, законність підстав набуття яких не підтверджено доказами.

ГПУ радикально підійшла до ухилення від податків нардепа від Радикальної партії

21 червня, 19:18 • Політика

Генеральна прокуратура направила до Верховної Ради прохання надати дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності депутата з фракції Радикальної партії Андрія Лозового.

Агресія Росії проти України – збройна і гуманітарна водночас, не просто «гібридна» - Василенко (ВІДЕО)

21 червня, 17:45 • Політика

Українська влада, її керівництво, досі не сформулювали чітко правової позиції України щодо кваліфікації дій Росії проти України (збройної агресії – прим.), наслідків агресії, щодо тих методів і засобів, за допомогою яких слід давати відсіч.

Мінінфраструктури України протестує проти перекриття Керченської протоки

21 червня, 17:11 • Політика

Міністерство інфраструктури України звернеться до керівництва держави і всіх компетентних міністерств і відомств щодо невідкладного реагування на ситуацію, яка склалася навколо будівництва моста через Керченську протоку.