Архів новин

Змінилися лідери у перегонах Інтернет-гігантів

21 березня, 20:34 • Економіка

Федеральна торгова комісія США (FTC) відкрила провадження у справі про порушення Facebook правил використання персональних даних своїх користувачів. Вважається, що дані близько 50 млн користувачів без їх належної згоди були передані Cambridge Analytica

"Підтасовка результатів виборів. Недорого" (ФОТО, ВІДЕО)

21 березня, 19:33 • Політика

В неділю британська газета Observer (частина групи The Guardian) опублікувала детальну статтю про те, як компанія Cambridge Analytica (CA) на замовлення штабу Дональда Трампа впливала на вибори президента США та на результати референдуму щодо Brexit.

Трампу і Юнкеру дорікають за привітання Путіна

21 березня, 18:29 • Політика

Президент США Дональд Трамп та президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер зазнали критики за те, що стали одними з найвищих міжнародних посадовців, які беззастережно привітали Володимира Путіна з початком його четвертого терміну на посаді.

Скільки триватимуть весняні канікули - 2018

21 березня, 16:04 • Суспільство

Весняні канікули 2018 в Україні традиційно будуть тривати один тиждень. Але цього року майже одразу після канікул діти матимуть додаткові вихідні з нагод свят. Коли розпочнуться весняні канікули 2018 у школярів та скільки матимуть додаткових вихідних?

Сергій Соболєв вимагає розслідувати ситуацію з постачанням неякісної оливи для танків (ВІДЕО)

21 березня, 15:03 • Політика

Заступник керівника фракції Сергій Соболєв обурений відписками Міністерства оборони України на його запит щодо виведення з ладу понад двадцяти українських танків через використання неякісної моторної оливи.

Прийом у прокурора: кияни вимагають відповідальності чиновників за незаконну забудову столиці (ВІДЕО)

21 березня, 14:55 • Політика

У день прийому громадян прокурором м. Києва, Р. Говди, мешканці міста провели акцію під будівлею відомства з вимогою «захистити історію, культуру та природу Києва».

РФ "підливає масла у вогонь", але Польщі потрібно бути мудрою, - Б.Тарасюк про взаємини Польщі і України (ВІДЕО)

21 березня, 14:31 • Політика

РФ використовує спецслужби для дестабілізації взаємовідносин між Польщею і Україною, а правляча партія Польщі "Право і справедливість" поставила центром своєї політики націоналізм і шовінізм.