Архів новин

«Батьківщина» найпомітніше проводить офіційну агітаційну кампанію на виборах в ОТГ, - «ОПОРА» (ВІДЕО)

18 жовтня, 15:37 • Суспільство

Поки виборчий процес у 201-ій об’єднаній територіальній громаді відповідає базовим вимогам законодавства: є достатньо конкурентним та не супроводжується порушеннями та факторами, які здатні поставити під сумнів організацію та проведення голосування.

Суддів КС часів Януковича нагородили за зміцнення правосуддя (ФОТО)

18 жовтня, 15:08 • Суспільство

У п'ятницю, 13 жовтня, було нагороджено суддів Юрія Бауліна (голова КСУ 2014-2017) та Сергія Вдовіченка нагрудними знаками "Відзнака Конституційного Суду України" за особистим поданням наразі виконуючого обов’язки голови КС України Віктора Кривенка.

Українське військо переходить на нову систему харчування (ВІДЕО)

18 жовтня, 13:00 • Суспільство

Стандарти НАТО на українській військовій кухні. М'ясо, риба, свіжі овочі та фрукти і, навіть, йогурти – це новий раціон українських солдатів. На таку систему харчування зараз переходить усе більше військових частин.

Костянтин Матвієнко про відмінність суспільства від влади (АУДІО)

18 жовтня, 12:20 • Політика

Ведучий: вчора розпочались масові протести. Багато чого дивного в коментарях цих мітингів та в самому протесті. Багато кажуть про фіктивність протестів. Чи є якийсь маркер фіктивності протестів?

Спостерігачі ОБСЄ виявили танки бойовиків на лінії розмежування

18 жовтня, 11:45 • Суспільство

Бойовики продовжують порушувати домовленості про відведення важкого озброєння від лінії зіткнення. Цього разу вони розмістили 6 танків в районі села Зернове, що за 70 кілометрів від Донецька.

Смертельні пожежі вирують у Португалії та північно-західній Іспанії

18 жовтня, 11:02 • Політика

У Португалії протягом 2017 року сталось кілька масштабних лісових пожеж, внаслідок яких загинули десятки людей. Цього тижня вони вирують знову, у країні оголошено надзвичайний стан.

Убивство директора ужгородської взуттєвої фабрики в його робочому кабінеті: всі подробиці (ФОТО, ВІДЕО)

18 жовтня, 07:02 • Суспільство

Спочатку про вбивство повідомили місцеві ЗМІ. Вони писали, що гендиректор взуттєвої фабрики загинув у результаті декількох пострілів з пістолета, не називаючи його імені.

Суд визнав неконституційним референдум в Каталонії про відокремлення від Іспанії

18 жовтня, 01:17 • Суспільство

Згідно з рішенням суду, прийнятий парламентом Каталонії закон про референдум суперечить національному суверенітету та "нерозривній єдності іспанської нації".