Архів новин

НАБУ встановила причетність Полякова і Розенблата до хабара через прослушку

21 червня, 16:00 • Суспільство

Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура встановили причетність депутатів ВР Б.Розенблата (БПП) і М.Полякова (НФ) до отримання хабара $300 тис., завдяки проведенню негласних слідчо-розшукових дій.

Політична складова у «бурштиновому» скандалі - відсутня, а депутати повинні довести непричетність, - нардеп (ВІДЕО)

21 червня, 15:45 • Політика

Депутати «Батьківщини» голосуватимуть за подання щодо зняття недоторканності з народних депутатів Борислава Розенблата («Блок Петра Порошенка») та Максима Полякова («Народний фронт»), адже депутати повинні довести свою непричетність.

Говорити про результативність зустрічі Порошенко з Трампом – зарано, потрібні рішення, - нардеп (ВІДЕО)

21 червня, 15:25 • Політика

Зустріч президента України Петра Порошенка із президентом США Дональдом Трампом відбулась у форматі «drop in» в межах дискусії щодо проведення політики національної безпеки усього світу. Говорити про результативність зустрічі зарано.

Борис Тарасюк: Досягти врегулювання конфлікту між Україною та Росією неможливо без США

21 червня, 15:20 • Політика

Досягти врегулювання конфлікту між Україною та Росією неможливо без участі США. Таку думку висловив член фракції «Батьківщина», заступник голови Комітету з закордонних справ Борис Тарасюк в інтерв’ю журналістам.

Верховина Рада – «машина кнопкодавів», і депутати не розуміють суті законів, - нардеп (ВІДЕО)

21 червня, 14:33 • Політика

ВР перетворилась на «машину кнопкодавів», при цьому депутати парламенту у переважній більшості не розуміють суті законопроектів щодо яких вони голосують. Регламент роботи ВР системно порушують через розгляд потрібних владі тих чи інших законопроектів.

Київська "Батьківщина" вимагає аналізу наслідків підвищення квартплати та вартості громадського транспорту в столиці (ВІДЕО)

21 червня, 10:58 • Політика

Фракція «Батьківщини» в Київраді вимагає створити робочу групу для вивчення доцільності та соціальних наслідків підвищення тарифів на проїзд та квартирну плату. Про це заявив голова фракції «ВО «Батьківщина» у Київраді Володимир Бондаренко.

Польща та Швеція планують реформувати Східне партнерство

21 червня, 08:01 • Політика

Прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло і прем'єр Швеції Стефан Левен заявили про підтримку продовження санкцій проти Росії до виконання Мінських угод. Країни виступають також за зміну програми Східного партнерства.