Архів новин

Українців мало цікавлять зовнішні успіхи країни, коли нема внутрішніх (ВІДЕО)

24 травня, 17:32 • Політика

Це є головною проблемою Петра Порошенка напередодні президентських виборів 2019 року. На відміну від росіян, яким один «Кримнаш» може забезпечити успішну виборчу кампанію, «пожертвувати» певними негараздами всередині країни, українці - не готові.

Сергій Соболєв: Президентська фракція не дає голоси за важливі правки до законопроекту про Антикорупційний суд (ВІДЕО)

24 травня, 15:03 • Політика

Президентська фракція БПП виступає проти ухвалення ключової поправки до законопроекту про Антикорупційний суд - щодо надання права міжнародним експертам ветувати одіозні кандидатури на посади суддів.

Вищі начальні заклади слід забезпечити належним фінансуванням, - Євтушок (ВІДЕО)

24 травня, 14:32 • Суспільство

Верховна Рада України повинна ухвалити зміни до чинного законодавства, аби фінансування державних вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації здійснювалось із Державного бюджету, а не із місцевих і обласного бюджетів, як це відбувається нині.

Якісна міжнародна рада експертів - умова для прозорого правосуддя щодо топ-корупціонерів, - Сироїд (ВІДЕО)

24 травня, 13:02 • Політика

Чинна влада намагається створити залежний і підконтрольний Вищий антикорупційний суд, аби таким чином впливати на роботу новоствореного правоохоронного органу, і не допускати прозорого розгляду справ топ-корупціонерів.

Заради фіналу ЛЧ дістали зі складів навіть медиків із знанням іноземних мов

24 травня, 12:05 • Київ

Медичні заклади Києва готові до надання своєчасної допомоги вболівальникам фінальних матчів Ліги Чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018 та «Фестивалю чемпіонів УЄФА - 2018».

Міжбанк: передбачається активність у наближенні тривалих вихідних

24 травня, 11:33 • Економіка

У четвер на валютному ринку буде найбільш напружений день цього тижня. Причина - наближення триденних вихідних простимулює активну роботу на міжбанку як клієнтів, так і самих банків з НБУ.