Архів новин

У парламенті відбудуться слухання на тему: «ГТС: ключові виклики та критерії залучення стратегічного партнера»

21 березня, 14:07 • Політика

Народні депутати від фракції «Батьківщина» візьмуть участь у відкритих комітетських слуханнях на тему: «ГТС: ключові виклики та критерії залучення стратегічного партнера. Роль Парламенту в законодавчому забезпеченні процесу».

Влада має розпочати діалог із бізнесом, - нардеп (ВІДЕО)

21 березня, 11:32 • Економіка

Команда фракції "Батьківщина" закликає парламентарів підтримати законопроект #7403-2 про внесення змін до Податкового кодексу щодо питань оподаткування ПДВ операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур.

«Батьківщина» підтримала комплекс заходів щодо відповідальності РФ за агресію проти України

21 березня, 09:02 • Політика

«Батьківщина» підтримала Постанову про комплекс невідкладних заходів щодо практичної реалізації міжнародно-правової відповідальності Російської Федерації за збройну агресію проти України (№5463).

Республіканський захист спецпрокурора Мюллера

21 березня, 08:35 • Політика

"Спеціальний прокурор Мюллер служить нашій країні чесно та віддано. Надзвичайно важливо, щоб він зміг завершити ретельне розслідування втручання Росії до виборів 2016 року – без перешкод" - сенатор Маккейн.

Big Data, Коган, Facebook та Cambridge Analytica забезпечили перемогу Трампа та Brexit

21 березня, 07:34 • Суспільство

Facebook виявилася під вогнем критики, після того як стало очевидним, що британська аналітична компанія Cambridge Analytica зберігала й аналізувала дані приблизно про 50 млн громадян, що мають сторінки в соціальній мережі.

Мад'ярський МЗС на замовлення Кремля уповільнює рух України до НАТО та ЄС

21 березня, 07:01 • Політика

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто пообіцяв заблокувати участь Президента України Петра Порошенка у саміті НАТО, який відбудеться в Брюсселі у липні 2018 року.